Skip to Content

IQ Option Україна: детальний огляд і відгуки 2024

4.1 / 5

Компанію IQ Option (Айкью опціон) (IQ Broker)було створено порівняно недавно, але за кілька років свого існування вона змогла з новачка на ринку брокерських послуг перетворитися на один з найбільших брокерських будинків Росії і СНД з бінарних опціонів. Основним фактором, що сприяв такому вибухоподібному зростанню, можна назвати поєднання високої якості з демократичністю підходу – IQ Option (IQ Broker) вдалося зробити торгівлю опціонами доступною для максимально широкого кола людей, при цьому не поступившись зручністю платформи, оперативністю служби підтримки і різноманітністю торгових інструментів.

Нагороди та спонсорська підтримка
rewards

1. IQ Option – брокер для всіх

Одна з найсучасніших і зручних платформ з торгівлі бінарними опціонами, розроблена групою провідних трейдерів, аналітиків і IT-фахівців, дозволяє IQ Option пропонувати трейдинг професійного рівня широкому колу ентузіастів. На платформі представлено класичні бінарні опціони в різних класах активів (індекси, валюти, акції) і популярні останнім часом турбо-опціони (60 секунд).

2. Переваги і недоліки торгівлі з IQ Option

Регулюється CySEC: брокер IQOption.com регулюється Кіпрською комісією з нагляду за фінансовими ринками (CySEC), що забезпечує дотримання стандартів обслуговування клієнтів, встановлених в Євросоюзі.

Зручна торгова платформа: система розроблена в межах компанії, що дозволяє постійно розвивати її і швидко адаптуватися до вимог трейдерів.

Низький мінімальний депозит: почати торгувати можна навіть при внеску в 10 $ (300 рублів). Мінімальна сума угоди становить $ 1.

Рублеві депозити: IQ Option є одним з небагатьох брокерів, які надають можливість як вносити, так і виводити кошти з рахунку в російських рублях, тим самим дозволяючи зменшувати ризики, пов'язані з рухами обмінних курсів, а також уникати комісії при конвертації.

Демо-рахунки: компанія надає кожному зареєстрованому користувачу можливість повправлятися в навичках трейдингу, протестувати стратегії і звикнути до торгової платформи без необхідності вносити депозит.

Конкурси трейдерів: за допомогою регулярних турнірів компанії вдалося створити навколо своєї торгової платформи своєрідне співтовариство трейдерів, які прагнуть поліпшити свої торговельні навички, паралельно отримуючи можливість виграти грошові призи. Турніри проводяться щотижня; організовуються як платні (потребують грошового внеску для участі), так і безкоштовні турніри. Турніри проводяться відповідно до Умов і Положень.

Відносно невелика освітня бібліотека: відеоресурси охоплюють лише найосновніші теми, а тому є недостатньою для більш просунутих трейдерів.

3. Торгові умови

IQ Option пропонує одні з найвигідніших умов торгівлі з усіх брокерів бінарних опціонів, активних на ринках Росії та СНД: мінімальний депозит в $ 10 доларів США або 300 рублів, можливість відкривати рахунок і виводити кошти безпосередньо в рублях, мінімальну суму угоди в $ 1 (або еквівалент в рублях), а також досить широкий вибір способів введення-виведення коштів (що включає Webmoney і Яндекс.Деньги).

Трейдерам доступні два види опціонних інструментів, що розрізняються тривалістю дії. Класичні бінарні опціони мають терміни експірації від 15 хвилин до години, з інтервалами в 15 хвилин, тоді як опціони «турбо» діють від 1 до 3 хвилин. Наявність «коротких» опціонів дозволяє урізноманітнити свою торгову стратегію, а також ловити моменти підвищеної волатильності, отримуючи прибуток з короткострокових коливань ринку.

4. Базові активи

IQ Option дозволяє обрати з більш ніж 500 + активів, включаючи валютні пари, найбільші міжнародні біржові індекси, акції окремих компаній, а також дорогоцінні метали. Такий набір покриває велику частину можливих класів біржових активів і дає трейдеру широкі можливості для вибору торгової стратегії, яка відповідає особистим уподобанням за рівнем ризику і прибутковості, проте залишається сподіватися, що в майбутньому компанія буде продовжувати нарощувати вибір, оскільки натепер кількість активів помітно поступається пропозиціям інших великих брокерів бінарних опціонів.

5. Торгова платформа

Варто відзначити, що на відміну від багатьох інших брокерів бінарних опціонів, таких як Олімп Трейд, торгова платформа IQ Option розроблялася в межах компанії, тобто є результатом пошуку компанією оптимального рішення для задоволення запитів своїх клієнтів. Платформа отримала і продовжує отримувати численні нагороди за інноваційність і дружній до користувача інтерфейс, в тому числі приз «Most Innovative Binary Options Broker» («Найінновативніший брокер бінарних опціонів») від Show FX World і «Краща торгова платформа» від Forex Award.

Торгова платформа IQ Option працює однаково добре як з повнорозмірних комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв. В основу інтерфейсу покладено динамічні графіки, що показують розвиток ціни активу в реальному часі. Найбільш значна відмінність системи графіків платформи IQ Option від більшості інших брокерів бінарних опціонів полягає в наявності набору допоміжних інструментів, таких як збільшення / зменшення масштабу окремих частин графіка, креслення ліній і кривих та ін. Зліва розташовано індикатор поточного настрою ринку по даному активу, що надає додаткову підтримку в ухваленні рішень про входження в ринок, а також налаштовується панель, що дає можливість відображати історію угод, стрічку новин, кращих трейдерів на теперішній момент і навіть навчальні відео.

6. Торгівля з мобільних пристроїв

Варто окремо згадати торговий додаток IQ Option для планшетів і смартфонів, що дозволяє залишатися «в ринку» за межами свого робочого місця. Мобільна торгова платформа надає функціональність, дуже близьку до повноекранної версії, з різницею лише в розташуванні і розмірі окремих елементів інтерфейсу. Платформа доступна у вигляді додатків для Android і iOS і може бути завантажена безкоштовно з офіційних магазинів Google Play і App Store.

7. Демо-рахунок

Безкоштовний демо-рахунок стає доступним одразу після створення особистого облікового запису і дає доступ до віртуального портфеля в $ 1000, в якому можна здійснювати всі варіанти угод, доступних для оплаченого рахунку (подробиці – на сайті компанії). Таким чином, трейдерам надається можливість протестувати свої ринкові стратегії і звикнути до торгової платформи без необхідності вносити депозит. Варто звернути увагу, що з недавнього часу компанія ввела можливість поповнення демо-рахунків – це означає, що в разі втрати всіх коштів з демо-рахунку Ви зможете поповнити його новою порцією віртуальної валюти; проте рекомендується тестувати свої стратегії на реальних рахунках надто низькими сумами (наприклад по $ 1-5 за угоду) якомога раніше в процесі відлагодження своєї торгової системи, щоб відчути «смак» реального ринку.

8. Відкриті рахунки

Будь-який демо-рахунок можна миттєво перетворити на реальний, якщо внести депозит; при цьому віртуальна сума обнулиться і баланс рахунку буде дорівнювати внесеній сумі. Для відкриття реального рахунку слід натиснути на зелену кнопку з відповідним написом у верхньому правому куті домашньої сторінки брокера, або натиснути на таку ж область у верхньому правому куті демо-рахунку. Процес складається з двох етапів – створення облікового запису (пропускається в разі, якщо у Вас вже є демо-рахунок) і внесення коштів на рахунок. Варто зазначити, що перший етап можна здійснити не тільки через стандартну форму реєстрації, але і використовуючи особисті профілі ВКонтакте, Mail.ru або Facebook. Внесення депозиту можна здійснювати за допомогою банківських карт (Visa, MasterCard) або популярних електронних платіжних систем, таких як Webmoney і Яндекс.Деньги.

9. VIP-рахунки

Трейдерам, вже знайомим з темою бінарних опціонів, компанія IQ Option пропонує т.зв. VIP-рахунки, що дають доступ до додаткових послуг, таких як безкоштовна регулярна розсилка торгових сигналів, VIP-вебінари, щомісячний аналіз особистих угод від аналітиків компанії, персональний менеджер і прискорене виведення коштів (протягом 1 доби). Можливості VIP-рахунків стають доступними починаючи з депозиту в $ 3000.

10. Виведення коштів

Виведення прибутку з рахунку в IQ Option може здійснюватися будь-яким із способів, зазначених вище для введення коштів. Для ініціалізації процесу необхідно подати заявку на виведення зі свого особистого кабінету, вказавши достовірні особисті дані і бажаний спосіб виведення. Заявка розглядається протягом 3 робочих днів, в процесі чого компанія може запросити додаткові документи для підвищення безпеки транзакції, в тому числі скан-копію документа, що посвідчує особу. Статус поданої заявки на виведення коштів можна відстежувати в реальному часі з особистого кабінету – після початку обробки її статус зміниться з «заявка» на «в процесі» (при цьому кошти списуються з балансу особистого рахунку), а при надходженні коштів на заявлену платіжну систему клієнта заявка змінює статус на «оброблена».

11. Навчання трейдерів

IQ Option приділяє досить пильну увагу підвищенню рівня фінансової освіченості і торгових навичок своїх клієнтів, про що говорить наявність інтерактивних навчальних матеріалів на сайті брокера. Варто також згадати зручний міні-курс використання торгової платформи, який можна запустити з розділу «Трейдерам -> Відеонавчання» на сайті компанії; курс складається з 10 відеоматеріалів, які демонструють принцип роботи і елементи торгової системи брокера.

12. Чи варто торгувати з IQ Option?

IQ Option можна назвати брокером «широкого профілю», що зробив зручний трейдинг на бінарних опціонах доступним для багатьох учасників ринку. Досвідчених трейдерів порадує набір інструментів для роботи з графіками цін і наявність мобільних додатків, однак доступний набір базових активів може частково обмежити вибір торгової стратегії. Найбільшу користь від умов торгівлі в IQ отримають саме трейдери, які не мають попереднього досвіду торгівлі – цьому сприяють низький мінімальний депозит, наявність повноцінного демо-рахунку (що зустрічається не так часто серед брокерів бінарних опціонів), а також зрозумілої і гнучкої торгової платформи і навчальних матеріалів.

Перегляди брокера IQ Option

Коментарі стосовно брокера IQ Option
( 0 )
Оцінка, виставлена користувачами: 4.7 / 5

Залишити коментар

IQ Option Україна: детальний огляд і відгуки 2024

Відвідати сайт