Skip to Content

IQ Option: apskats 2024, atsauksmes un viedokļi

4.1 / 5
Apmeklēt vietni
RISKA BRĪDINĀJUMS: JŪSU KAPITĀLS VAR BŪT APDRAUDĒTS. 83% CFD kontu zaudē naudu

IQ Option (IQ Broker) ir dibināta visai nesen, taču pat šo dažu darbības gadu laikā tai ir izdevies attīstīties par vienu no lielākajām brokeru sabiedrībām. Galvenais faktors, kas ir ietekmējis šo tik straujo izaugsmi, ir augstas kvalitātes pakalpojumu un demokrātiskas pieejas kombinācija. IQ Option (IQ Broker) ir padarījis tirdzniecību pieejamu plašām ļaužu masām, taču vienlaikus uzņēmums ir veicis lielus ieguldījumus tā platformas, palīdzības un atbalsta dienesta kvalitātē, kā arī piedāvā daudzveidīgus tirdzniecības rīkus. IQ Option (IQ Broker) darbību ES ietvaros regulē Kipras Vērtspapīru un biržu komisija CySec (licences numurs 247/14).

1. IQ Option – brokeris ikvienam

Viena no modernākajām un ērtākajām tirdzniecības platformām, kuru izstrādājusi vadošo treideru, analītiķu un IT speciālistu apvienība, ļauj IQ Option piedāvāt augsta līmeņa tirdzniecības iespējas. Platforma piedāvā dažādus aktīvu veidus: valūta, akcijas.

2. Priekšrocības un trūkumi

CySec regulēts: šo brokeri regulē CySec, kas garantē, ka visi pakalpojumi tiek sniegti, ievērojot ES regulas.

Ērta tirdzniecības platforma: tā ir uzņēmuma paša izstrādāta platforma, kas ļauj brokerim to uzturēt un pievienot jauninājumus, pielāgojot to treideru vajadzībām.

Zems minimālais depozīts: Jūs varat uzsākt tirdzniecību, iemaksājot vien €20 depozītu un iegādājoties opciju par minimālo cenu - $1.

Demo konti: šis uzņēmums piedāvā katram reģistrētajam lietotājam iespēju attīstīt tirdzniecības prasmes, pārbaudīt stratēģijas un aprast ar tirdzniecības platformu, pat neveicot depozīta iemaksu.

Salīdzinoši maza izglītojošā bibliotēka: video resursi aptver tikai visvienkāršākās tēmas, un nav pietiekami progresīvākiem tirgotājiem.

3. Tirdzniecības nosacījumi

IQ Option piedāvā vienus no labākajiem tirdzniecības nosacījumiem, salīdzinot ar citiem Eiropas tirgū strādājošiem brokeriem. Minimālais depozīta slieksnis ir €20, savukārt minimālā aktīva cena var būt pat vien $1. Uzņēmums piedāvā arī virkni veidu, kā noguldīt/izņemt naudas līdzekļus, tai skaitā, izmantojot dažādas maksājumu sistēmas.

4. Bāzes aktīvi

IQ Option piedāvā izvēlēties kādu no vairāk nekā 500 bāzes aktīviem, kas ietver valūtu pārus, lielākos pasaules fondu tirgus indeksus, atsevišķu uzņēmumu akcijas un dārgmetālus. Tik plaša izvēle aptver vairumu finanšu aktīvu veidu un sniedz treideriem iespēju izvēlēties tirdzniecības stratēģijas, kas atbilst viņu individuālām vajadzībām, ņemot vērā risku un ienesīgumu. Mēs ceram, ka nākotnē uzņēmums turpinās papildināt esošo izvēli, jo šobrīd aktīvu skaits joprojām nedaudz atpaliek no citu lielo brokeru piedāvātā klāsta.

5. Tirdzniecības platforma

Ir vērts pieminēt, ka atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem, IQ Option ir veikusi ieguldījumus savas pašmāju tirdzniecības platformas izstrādē, lai apmierinātu uzņēmuma klientu vajadzības. Šī platforma turpina gūt atzinību un saņemt neskaitāmas godalgas par tās lietotājam īpaši draudzīgo saskarni. To vidū ir balva „Inovatīvākais brokeris” no ShowFX World un „Labākā tirdzniecības platforma” no Forex Award.

IQ Option tirdzniecības platforma vienlīdz labi darbojas gan uz personāliem datoriem, gan mobilām ierīcēm. Tās saskarne ir balstīta uz dinamiskiem grafikiem, kas parāda aktīvu cenu attīstību reālā laika režīmā. Viena no galvenajām IQ Option platformas atšķirībām no vairuma citu brokeru platformām ir virkne papildu funkciju, tādu kā dažādu grafika daļu tuvināšana/tālināšana, līniju, līkņu un citu figūru zīmēšana grafikos. Kreisajā sānu panelī var iestatīt tirdzniecības vēstures, tekošā līderu saraksta, ziņu plūsmu vai pat mācību materiālu rādīšanu.

6. Tirdzniecība, izmantojot mobilās ierīces

Neapšaubāmi, ir vērts pieminēt IQ Option tirdzniecības lietotni, kas ir piemērota planšetdatoriem un viedtālruņiem. Tā ļauj Jums palikt „tirgū”, pat kad Jūs neesat darba vietā. Mobilā platformas versija ir gandrīz tikpat funkcionāla, kā pilnā versija. Vienīgā atšķirība ir atsevišķu tās saskarnes elementu izkārtojums un lielums. Šī platforma ir pieejama Android un iOS lietotājiem un ir bez maksas lejupielādējama pakalpojumā Google Play un App Store.

7. Demo konts

Bezmaksas demo konts ir pieejams, tiklīdz esat izveidojis savu personīgo kontu, un tā sniedz iespēju piekļūt virtuālam $10000 portfelim. Demo konts ļauj veikt tāda paša veida darījumus, kādi ir pieejami reālo kontu lietotājiem, izņemot naudas izmaksu. Tas ļauj treideriem pārbaudīt viņu tirdzniecības stratēģijas un aprast ar platformu bez jebkādas naudas iemaksas. Ir vērts pieminēt, ka uzņēmums nesen ir ieviesis iespēju papildināt demo kontu, kas nozīmē, ka, ja Jūs esat zaudējis visu virtuālo naudu, Jums būs iespēja pievienot vēl papildu virtuālos naudas līdzekļus. Jebkurā gadījumā, ir ieteicams pārbaudīt Jūsu stratēģijas, izmantojot ļoti nelielas naudas summas ($1-5 par darījumu), lai pēc iespējas ātrāk izjustu reālā tirgus garšu.

8. Konta atvēršana

Jebkuru demo kontu var viegli pārvērst reālajā kontā, iemaksājot nelielu naudas summu. Šajā gadījumā virtuālā summa no Jūsu konta izzudīs, un bilance būs vienāda ar Jūsu depozīta summu. Lai atvērtu reālo kontu, Jums ir jāuzklikšķina uz zaļās pogas brokera mājas lapas labajā augšējā stūrī vai arī uz tās pašas zonas demo konta tirdzniecības saskarnes labajā augšējā stūrī. Process sastāv no diviem posmiem: jauna konta izveidošanas (izlaidiet, ja Jums jau ir demo konts) un naudas iemaksas. Pirmo soli var veikt arī, izmantojot Jūsu Facebook, Google+ vai Gmail kontu. Naudu var iemaksāt, izmantojot bankas karti (Visa, MasterCard) vai kādu no populārākajām digitālajām maksājumu sistēmām.

9. Līdzekļu izmaksa

Līdzekļus var izņemt, izmantojot jebkuru no tiem pašiem veidiem, kas jau minēti kā iemaksas veidi konta atvēršanas sadaļā. Lai uzsāktu naudas līdzekļu izņemšanas procesu, noteiktā konta zonā ir jāiesniedz pieteikums, norādot Jūsu personīgo informāciju un vēlamo līdzekļu izņemšanas veidu. Pieteikumu apstrāde parasti aizņem līdz pat trim darba dienām, un šī perioda laikā uzņēmums var pieprasīt papildu dokumentus, kas nepieciešami darījuma nodrošināšanai. To starpā var būt, piemēram, ieskenēts personu apliecinošs dokuments. Pieteikuma statusu var izsekot Jūsu konta personīgajā telpā.

10. Treideru apmācība

IQ Option īpaši koncentrējas uz klientu finanšu izpratnes un tirdzniecības prasmju uzlabošanu. Virkni interaktīvu mācību materiālu Jūs varat atrast uzņēmuma tīmekļa vietnē. Turklāt mēs vēlamies pieminēt īso apmācības kursu, kura mērķis ir palīdzēt Jums apgūt tirdzniecības platformas izmantošanu. Tai var piekļūt brokera mājas lapas izvēlnē „Treideriem”, sadaļā „Video pamācības”. Apmācības kurss sastāv no 9 nodaļām, kas izskaidro brokera tirdzniecības sistēmas darbības principus un elementus.

11. Vai man vajadzētu tirgot IQ Option platformā?

IQ Option ir „universāls” brokeris, kas ir padarījis tirdzniecību ērtu un pieejamu. Treideri novērtēs priekšrocības, kā arī virkni funkciju, kas palīdz pielāgot grafikus, kā arī diezgan labi izstrādātās mobilās lietotnes. Taču nedaudz ierobežotā pamata aktīvu izlase var ierobežot arī Jūsu tirdzniecības stratēģijas izvēli. Minimālā depozīta slieksnis ir zems, ir pieejams pilnībā funkcionāls demo konts (kas ir diezgan liels retums brokeru vidū), kā arī lietotājam draudzīga un elastīga platforma, kurā ietverti daudzi mācību materiāli.

RISKA BRĪDINĀJUMS: JŪSU KAPITĀLS VAR BŪT APDRAUDĒTS. 83% CFD kontu zaudē naudu

Atsauksmes par IQ Option

Atsauksmes par IQ Option
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.7 / 5

Rakstīt komentāru

IQ Option: apskats 2024, atsauksmes un viedokļi

Apmeklēt vietni