Skip to Content

MoneyTotem

— prekiaukite protingai ir užsidirbkite
MoneyTotem – nepriklausoma finansinių prekybininkų bendruomenė, kurioje kiekvienas gali sužinoti apie binarinius opcionus, surasti patikimą brokerių kompaniją ir susikurti pelningą prekybos strategiją, padėsiančią internete uždirbti pinigus.
1
Plus500
3.65 / 5.0
24,164
prekybininkų
2
eToro
3.85 / 5.0
25,557
prekybininkų
3
24option
3.65 / 5.0
25,067
prekybininkų

Kas yra binariniai opcionai?

Binariniai opcionai, dar žinomi kaip skaitmeniniai opcionai, pastaruoju metu tapo vienu iš populiariausių prekybos įrankių. Kiekvienas opcionas yra susijęs su tam tikru aktyvu, pvz. indeksu, valiutos pora ar pradine produkto kaina. Kiekvieno opciono pelną ar nuostolį apibūdina aktyvo, su kuriuo opcionas surištas, kainų pokyčiai. Binariniai opcionai turi iš anksto numatytą gyvavimo laiką. Tai gali būti valanda, 15 minučių ar net 60 sekundžių nuo sandorio sudarymo akimirkos. Kainų, esančių sandorio sudarymo ir pabaigos metu, skirtumas nusako ar sandoris buvo sėkmingas, ar ne.

70-95% pelningumas

Iš visų esamų finansinių instrumentų, binarinių opcionų pelningumas – vienas didžiausių. Didelis pelningumas reiškia, kad net ir vienintelis sėkmingas pirkimas gali reikšmingai padidinti pradinį kapitalą. Tai taip pat padeda apsaugoti jūsų kapitalą. Kuo didesnis vieno pirkimo pelningumas, tuo didesnė galimybė uždirbti atliekant daug pirkimų. Tačiau reikia atminti, kad rizikos dydis yra proporcingas pelningumui. Tai reiškia, kad, kai visi kiti veiksniai yra vienodi, mažas opciono pelningumas taip pat reikš didesnę tikimybę, kad sandoris bus sėkmingas.

Pajamos iš kylančių ir krintančių rinkų

Binariniai opcionai yra lankstūs finansiniai instrumentai, nes pelną galima gauti tiek iš aktyvo kainos kilimo, tiek iš kritimo. Opciono kryptis pasirenkama iš anksto – tuo pat metu, kai vartotojas atlieka pirkimą. Su krentančia aktyvo kaina susieti opcionai (taip vadinami „trumpieji opcionai“), leidžia uždirbti taip vadinamoje „meškų rinkoje“, t.y. kai kainos krenta. Palyginus su tradiciniais prekybos įrankiais, šiuo atžvilgiu binariniai opcionai yra pranašesni. Be to, binarinius opcionus susiejus tiek su aktyvo kainos kritimu, tiek su kilimu, galima tikėtis didesnio prekybos stabilumo, nepriklausomai nuo rinkos situacijos.

Prekyba visą parą

Kaip ir valiutų rinkose, binariniais opcionais prekiauti galima visą parą, taip išplečiant potencialiai prekybininkui naudingas rinkos sąlygas. Taip pat tai reiškia, kad prekybą opcionais galima derinti su pilna darbo diena, taip sukuriant papildomas pajamas ir užsitikrinant finansinę nepriklausomybę. Tačiau svarbu atsiminti, kad visą parą prekiauti galima tik tais aktyvais, kurie tinkami nenutrūkstamai prekybai, pvz., valiutos poromis ir prekių sutarčių sudarymu.

Maži minimalūs įnašai (pradedant nuo 1 €)

Binarinių opcionų pagalba galima lavinti prekybos įgūdžius, panaudojant labai mažas pinigų sumas – nemažai binarinių opcionų brokerių prašo 5 € ar net 1 € pradinio įnašo. Tai ypač tinka prekybos naujokams, kurie pagrindų mokymosi metu nori išvengti rizikos prarasti dideles pinigų sumas. Baigus pradinius mokymus ir jaučiantis užtikrinčiau galima kreiptis į brokerį, siūlantį profesionalesnius prekybos instrumentus, tačiau tuo pat metu, reikalaujantį didesnių įnašų.

Galimas pelnas ir nuostolis nustatytas iš anksto

Vienas iš pagrindinių binarinių opcionų privalumų yra tas, kad kiekvieno pirkimo metu tiek galimas pelnas, tiek nuostolis yra iš anksto žinomi, o tai leidžia tiksliau valdyti prekybos riziką. Be to, pinigų valdymas (aktyvią prekybą finansiniais instrumentais vykdančios paskyros kontrolė) šiuo atveju yra daug paprastesnis. Kitais žodžiais tariant, galimų sandorio baigčių žinojimas prieš jį sudarant leidžia geriau pasirinkti optimalią į kiekvieną sandorį investuojamų pinigų sumą.

Jokių kintamų reikšmių ir paslėptų mokesčių

Binariniai opcionai turi dar vieną specifinę savybę: kainos skaidrumą kiekvieno sandorio metu. Tai reiškia, kad nereikia sekti besikeičiančių reikšmių (skirtumas tarp pirkimo kainos – pirkti, ir pardavimo kainos – statyti), todėl galima susitelkti į svarbesnius dalykus, tokius kaip aktyvo kainos pokyčių įvertinimas. Pagrindinis binarinių opcionų brokerių pajamų šaltinis – skirtumas tarp įvertinto praradimo ir įvertinto pelno. Kaip ir minėta prieš tai, prekybininkas šią informaciją žino iš anksto; be to, vartotojui nereikia mokėti jokių papildomų komisinių ir paslėptų pervedimo mokesčių.

1 komentaras:

  1. avatar
    Jurij
    07/03/2019

    Sveiki, esu patyres traideris ”Binary Options” ir vis negaliu patyketi brokeriui kad ieiti i didesne summa. kam tyketi siais laikais ? kas tykras brokeris, ar lietuvoje yra officialiu brokeriu ?

Palikite komentarą