Skip to Content

MoneyTotem

— kauple targalt ning teeni kasumit
MoneyTotem on sõltumatu kauplejate kogukond, mille abil on igaühel võimalik leida usaldusväärne maakler ja töötada välja kindel kauplemisstrateegia – ning teenida interneti kaudu stabiilset kasumit.
1
Plus500
3.65 / 5.0
23,695
kauplejaid
2
eToro
3.85 / 5.0
23,751
kauplejaid
3
24option
4.35 / 5.0
23,681
kauplejaid

Mis on binaarsed optsioonid?

Binaarsed optsioonid, tuntud ka kui digitaalsed optsioonid, on viimase aja üks populaarsemaid kauplemisvahendeid. Iga optsioon on seotud kindla alusvaraga, s.t. aktsia, indeksi, valuutapaari või põhitoote hinnaga. Optsiooni kasum või kahjum oleneb sellega seotud alusvara hinnakõikumisest. Binaarsetel optsioonidel on eelnevalt kindlaks määratud eluiga, milleks võib olla üks tund, 15 minutit, või isegi kõigest 60 sekundit alates ostu sooritamise hetkest. Alusvara hinna muutus tehingusse sisenemise ja sealt väljumise hetke vahel määrabki ära, kas tehing oli edukas või mitte.

70-95% suuruse kasumlikkusega tehingud

Binaarsetelt optsioonidelt saadav võimalik kasum on üks kõrgemaid olemasolevate finantsinstrumentide hulgas. Kõrge kasumlikkus tähendab, et ka üksainus edukas tehing võimaldab teil oma algset investeeringut oluliselt kasvatada. See aitab ka kaitsta teie kapitali. Mida kõrgem on iga üksiku tehingu kasumlikkus, seda suurem on tõenäosus teenida kasumit tehingute seeria pealt. Tuleb aga pidada meeles, et tehingu kasumlikkus on võrdeline riskitasemega. See tähendab seda, et optsioonilepingute puhul, mille kõik muud näitajad on võrdsed, toimub madalama kasumlikkusega lepingu puhul alusvara liikumine kasumlikus suunas suurema tõenäosusega.

Tulu nii kasvavatelt kui kahanevatelt turgudelt

Binaarsed optsioonid on tuntud oma paindlikkuse poolest, mis võimaldab tulu teenida nii alusvara hinna tõusu kui ka languse korral. Optsiooni suund määratakse kindlaks tehingusse sisenemise hetkel. Alusvara hinnalanguse optsioonid (niinimetatud “lühikesed optsioonid”) võimaldavad teil teenida tulu nn “karuturul”, s.t. hindade langemiselt, mis on suureks eeliseks teiste, traditsiooniliste kauplemisvahendite (näiteks aktsiate) ees. Seetõttu on võimalik alusvara hinnalanguse ja hinnatõusu optsioone kombineerides oma kauplemiskonto seisu sõltumata hetkelisest turuolukorrast stabiilsena hoida.

24/7 kauplemisvõimalus

Sarnaselt valuutaturgudega võimaldavad binaarsed optsioonid kaubelda 24/7, andes kauplejale suurema vabaduse soodsaid turutingimusi ära kasutada. Tänu sellele on ka optsioonidega kauplemist võimalik lihtsamini kombineerida täiskohaga töö ja teiste toimetustega, pakkudes täiendavat tuluallikat ja ühtlasi ka stabiilset rahalist sõltumatust. Tuleb siiski märkida, et 24/7 kauplemisvõimalust saab kasutada ainult selliste alusvarade puhul, mis on kauplemiseks saadaval vahetpidamata, nagu valuutapaarid ja kaubalepingud.

Madalad miinimumdeposiidid (alates 1$)

Binaarsete optsioonide abil on teil võimalik oma kauplemisoskusi arendada väga väikese algkapitaliga – osa binaarsete optsioonide maakleritest võtab vastu 5$ ja isegi 1$ suuruseid miinimumdeposiite. Selline võimalus sobib eriti hästi neile, kes veel kauplemisega tuttavad ei ole, ning kes soovivad vältida kauplemisoskuste omandamise ajal suurte rahasummadega riskimist. Kui olete juba kauplemisega tutvunud ja tunnete end kindlamalt, on teil võimalus pöörduda professionaalsemaid kauplemisvahendeid pakkuvate maaklerite poole, kes küsivad ka kõrgemaid deposiite.

Võimalik kasum ja kahjum on eelnevalt fikseeritud

Üks binaarsete optsioonide suurimaid eeliseid on see, et iga tehingu puhul on võimaliku kasumi ja kahjumi suurus eelnevalt teada, võimaldades kauplemisega kaasnevaid riske paremini ja täpsemini juhtida. See muudab ka raha haldamise (aktiivse finantsinstrumentidega kauplemise puhul oma kontoseisu kontrollimise) tunduvalt lihtsamaks. Kokkuvõttes aitab juba enne turule sisenemist mõlema võimaliku tulemuse etteteadmine valida ka optimaalse summa, mida olete nõus igasse üksikusse tehingusse investeerima.

Ei mingeid ujuvaid hinnavahesid ega varjatud tasusid

Binaarsetel optsioonidel on veel üks eripära: iga konkreetse tehingu hinna kujunemine on täielikult läbipaistev. See tähendab, et kauplemise jooksul ei ole tarvis jälgida pidevalt muutuvaid spread’e (hinnavahet müügihinna (ask) ja ostuhinna (bid) vahel) ning selle asemel on võimalik keskenduda tähtsamatele asjadele, nagu alusvara hinna liikumise prognoosimine. Binaarsete optsioonidega tegelevate maaklerite peamine sissetulek jääb üldjuhul eeldatava kahjumi ja eeldatava kasumi vahele. Nagu ka ülalpool mainitud, on need andmed kauplejale juba eelnevalt teada. Lisaks sellele ei lisandu tehinguhinnale kunagi vahendustasu ega peidetud tehingutasusid.

Jäta kommentaar