Skip to Content

Plus500 – Brokerio apžvalga ir prekybininko atsiliepimas 2024

3.7 / 5
Peržiūrėti tinklalapį
Prekiaudami CFD 79 % mažmeninių investuotojų praranda pinigus

ĮSPĖJIMAS APIE RIZIKĄ: Prekiaudami CFD su šiuo tiekėju 79 % mažmeninių investuotojų praranda pinigus. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Įkurta 2008 m., Plus500 yra sandorių dėl kainų skirtumo (CFD) prekybos platforma, priklausanti „Plus500 Ltd – bendrovei, įtrauktai į pagrindinės Londono vertybinių popierių biržos sąrašą. Pagrindinė bendrovės veikla vykdoma ir pagrindinė buveinė yra Haifoje, Izraelyje, o dukterinės įmonės veikia Australijoje, Kipre ir Jungtinėje Karalystėje. Įkurta Gal Haber, Alon Gonen, Elad Ben-Izhak, Shlomi Weizmann, Omer Elazari ir Shimon Sofer iš Technion technologijos instituto, Plus500 prekybos platforma leidžia prekybininkams vykdyti CFD sandorius naudojant daugiau nei 2000 skirtingų valiutos, prekių, akcijų, ETF, indeksų finansinių priemonių neinvestuojant į pagrindinę priemonę.

Bendroji informacija

Plus500 prekės ženklas priklauso į pagrindinės biržos prekybos sąrašą įtrauktai bendrovei „Plus500 Ltd“, kurios veikla vykdoma per 3 pagrindines dukterines įmones: „Plus500 UK Ltd“ yra įgaliota ir prižiūrima finansinio elgesio institucijos (FRN 509909).

„Plus500CY LTD“ yra įgaliota ir prižiūrima Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos (licencijos Nr. 250/14).
„Plus500 AU Pty Ltd“, ACN 153 301 681, AFSL # 417727, išduotas Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos, yra įgaliota leisti šiuos produktus Australijos gyventojams.

Išvestinių finansinių priemonių emitento licencija Naujojoje Zelandijoje, FSP #. 486026, leidžia išduoti šiuos produktus Naujosios Zelandijos gyventojams. „Plus500 AU Pty Ltd“ taip pat yra įgaliota finansinių paslaugų teikėja Pietų Afrikoje, FSP 47546.

Izraelyje „Plus500IL Ltd“ veiklą prižiūri Izraelio vertybinių popierių institucija.

Privalumai ir trūkumai

Prižiūrima keliose jurisdikcijose: Kadangi bendrovės veikla prižiūrima visame pasaulyje, šio brokerio paslaugomis gali naudotis beveik bet kurioje pasaulio vietoje esantys prekybininkai.

Platus prekybinio turto asortimentas: Brokeris siūlo CFD prekybą naudojant daugiau nei 2000 valiutos, akcijų, prekių, indeksų finansinių priemonių.

Nemokama bandomoji paskyra: Neribota bandomoji paskyra prekybininkams, skirta išbandyti produktą prieš pradedant naudoti realias lėšas.

Maži skirtumai: Vieni iš mažiausių skirtumų.

Nėra prekybos paskyros pasirinkimų: Yra tik vieno tipo prekybos paskyra, kuri tinka visiems. Tai gali netikti labiau pažengusiems prekybininkams, kuriems reikalingos kitokios funkcijos nei pradedantiesiems.

Nepalaiko automatizuotos prekybos: Kai įmonė taip gerai išsivysčiusi, atrodo neįtikėtina, kad ji negali pasiūlyti automatinės prekybos. Galbūt ateityje tai pasikeis.

Prekybos sąlygos

Kalbant apie „Plus500“ prekybos sąlygas, brokeris taiko vos kelis komisinius. Prekybininkai privalo sumokėti nedidelį skirtumą nuo savo STATOMOS ir PRAŠOMOS kainos. Skirtumas, kurį Plus500 taiko savo prekybininkams, gali būti fiksuotas arba kintantis. Minimalus lyginamojo indekso EUR/USD skirtumas yra kintantis. GBP/USD skirtumas yra didesnis, o tipinis USD/JPY skirtumas yra kintantis. Apskritai, Plus500 skirtumai yra pakankamai konkurencingi. Yra mokesčiai už vienos nakties finansavimą, valiutos konvertavimo mokestį, garantuotą sustabdymo užsakymą ir neveikimo mokestį. Daugiau informacijos galite rasti brokerių svetainėje.

Pagrindiniai aktyvai

Kaip minėta anksčiau, Plus500 siūlo CFD sandorius naudojant daugiau nei 2000 skirtingų tipų priemonių, kurių yra per daug, kad galėtume čia išvardyti. Nepaisant to, jie apima akcijas, ETF, valiutų poras, rinkos indeksus, prekes ir opcionus. Priklausomai nuo turto, kuriuo prekiaujama, svertas gali siekti net 1:30.

Prekybos platforma

Plus500 naudojama prekybos platforma yra patentuota prekybos platforma. Yra 3 pagrindinės jos versijos: darbalaukio versija, žiniatinklio versija ir mobiliesiems įrenginiams skirta versija. Nors negalima paneigti, kad dauguma brokerių prekybos platformose savo prekybininkams siūlo panašius pasirinkimus, Plus500 skiriasi vienu pagrindiniu aspektu. Visos jų prekybos platformos veikia sklandžiai, o prekybininkai gali pereiti iš vienos platformos į kitą neprarasdami orientacijos.

Iš visų Plus500 siūlomų prekybos platformų, tarp prekybininkų Europoje ir Azijoje populiariausia yra „WebTrader“. Taip yra todėl, kad norint ja naudotis nereikia į kompiuterį atsisiųsti ir įdiegti jokios programinės įrangos. Naudojantis „WebTrader“, prekybininkui tereikia atnaujintos žiniatinklio naršyklės, kad galėtų pasiekti prekybos platformą ir iš karto pradėti prekybą.

Mobili prekyba

„Plus500 mobile trader“ – tai dar viena tarp Plus500 klientų populiari prekybos platforma. „iOS“ ir „Android“ skirtą „Mobile Trader“ galima atsisiųsti „Apple’s App“ arba „Google Play“ parduotuvėse. „Mobile Trader“ leidžia Plus500 prekybininkams stebėti visus finansų rinkų pokyčius, nepriklausomai nuo to, kur jie yra.

Bandomoji versija

Potencialių klientų ir esamų klientų naudai, Plus500 siūlo savo klientams bandomąją paskyrą. Bandomoji paskyra neturi galiojimo laikotarpio, todėl ji pasitarnauja kaip grįžtamojo testavimo platforma naujai sukurtoms prekybos strategijoms. Norėdami sukurti bandomąją paskyrą Plus500, tiesiog užpildykite registracijos duomenis ir pasirinkite bandomąjį (demo) režimą. Tai padarę galėsite pasiekti savo bandomąją paskyrą.

Paskyrų tipai

Neskaitant bandomosios paskyros, Plus500 savo klientams siūlo tik vieną standartinio tipo paskyrą. Norėdami sukurti standartinę paskyrą, prekybininkai privalo įnešti minimalų 100 USD įnašą.

Paskyros sukūrimas

Prekybinės paskyros sukūrimas Plus500 yra paprastas ir greitas. Pirmiausia turite užpildyti registracijos formą ir pateikti ją Plus500. Be to, tam, kad galėtumėte prekiauti gyvai, turite papildyti savo prekybos sąskaitą. Tiems, kurie jau turi susikūrę bandomąją paskyrą, tereikia pereiti į realios paskyros režimą ir papildyti sąskaitą.

Atkreipkite dėmesį, jog norint sukurti paskyrą, prekybininkams gali tekti įkelti asmens dokumento kopiją. Jei nesate raginami įkelti asmens dokumento kopijos paskyros atidarymo etape, asmens dokumento kopija bus reikalinga prieš atsiimant lėšas.

Pinigų išėmimas

Kad prekybininkai galėtų be rūpesčių papildyti savo sąskaitas ir išsiimti iš jų lėšas, Plus500 siūlo keletą mokėjimo būdų. Tai yra kredito / debeto kortelės, elektroninės piniginės, pvz., „Paypal“ ir „Skrill“ bei bankiniai pervedimai. Pinigų išėmimo prašymai įprastai apdorojami per 3 dienas. Tačiau mokėjimo gavimas priklausys nuo įgaliotam mokėjimo procesoriui reikalingo apdorojimo laiko.

Norėdami inicijuoti išėmimo užklausą, spustelėkite „Funds Management“ ir „Withdrawal“. Tuomet pasirinkite savo išėmimo būdą. Kai užpildysite visą reikalingą informaciją, tam, kad pradėtumėte išėmimo procesą, tiesiog spustelėkite „Submit“. Reikėtų pažymėti, jog tam, kad Plus500 apdorotų išėmimo prašymą, turi būti pasiekta minimali išėmimo suma. Be to, jei įmanoma, Plus500 visada stengsis atlikti mokėjimą tuo pačiu būdu, kuris buvo naudojamas lėšų įnešimui. Taip siekiama užtikrinti, kad lėšų pervedimas atitiktų visus reikiamus kovos su pinigų plovimu reglamentus ir geriausią praktiką.

Kodėl turėčiau prekiauti su Plus500?

Remiantis mūsų pastebėjimais, nėra jokių abejonių, kad Plus500 užtikrina aukštą prekybos paslaugų standartą. Jų patentuota prekybos platforma yra paprasta naudoti bei galinga. Platus prekybinio turto asortimentas užtikrina, kad kruopščiai planuodami ir kruopščiai įvertindami riziką Plus500 prekybininkai turės galimybių gauti pelno, nors visada turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti rizikuoti prarasti savo pinigus. Kitas Plus500 bruožas, leidžiantis išsiskirti iš minios, yra brokerio pademonstruotas profesionalumas. Nors dauguma brokerių perduoda prekybininko asmeninę informaciją pardavimų komandai, Plus500 neskatina tokio elgesio. Tiesą sakant, Plus500 neturi pardavimų komandos, todėl prekybininkai gali būti tikri, kad jų nepersekios jokie telemarketingo pardavimų darbuotojai, bandantys reklamuoti brokerio paslaugas ir produktą.

Apžvalgos: Plus500

Komentarai apie Plus500
( 0 )
Vartotojų reitingas: 4.4 / 5

Palikite komentarą

Plus500 – Brokerio apžvalga ir prekybininko atsiliepimas 2024

Peržiūrėti tinklalapį