Skip to Content

Plus500 – maakleri ülevaade ja kauplejate tagasiside 2024

3.7 / 5
Esilehele
79% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse.

RISKIHOIATUS: 79% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Peaksite kaaluma, kas olete valmis riskima sellega, et suure tõenäosusega jääte oma rahast ilma.

2008. aastal asutatud Plus500 on hinnavahelepingute (CFD-de) kauplemisplatvorm, mis kuulub Londoni väärtpaberibörsi põhiturul noteeritud äriühingule Plus500 Ltd. Ettevõtte peakontor asub Iisraelis Haifas, kus toimub ka tema põhitegevus. Lisaks on ettevõttel Austraalias, Küprosel ja Suurbritannias tegutsevad tütarettevõtted. Plus 500 on asutatud Gal Haberi, Alon Goneni, Elad Ben-Izhaki, Shlomi Weizmanni, Omer Elazari ja Shimon Soferi poolt Technioni Tehnoloogiainstituudist. Plus500 kauplemisplatvorm võimaldab kauplejatel kaubelda CFD-de ehk hinnavahelepingutega enam kui 2000 erineva finantsinstrumendiga, sealhulgas valuuta, kaupade, aktsiate, börsil kaubeldavate fondide ja aktsiatega ilma, et nad peaksid investeerima alusinstrumenti.

Üldine teave

Plus500 kaubamärgi omanik on börsinimekirja kantud äriühing Plus500 Ltd, mille tegevus toimub 3 peamise tütarettevõtja kaudu: Plus500 UK Ltd on volitatud ja reguleeritud Ühendkuningriigi finantsjärelevalveasutuse poolt (FRN 509909).

Plus500CY LTD on volitatud ja reguleeritud Küprose väärtpaberi- ja valuutakomisjoni poolt (litsentsi nr 250/14). Plus500 AU Pty Ltd, litsentsiga ACN 153 301 681, AFSL # 417727, mille on välja andnud Austraalia väärtpaberite ja investeeringute komisjon, on volitatud väljastama neid tooteid Austraalia elanikele.

Tuletisinstrumentide emitendi litsents Uus-Meremaal, FSP #. 486026 volitab neid väljastama oma tooteid Uus-Meremaa elanikele. Plus500 AU Pty Ltd on samuti volitatud finantsteenuste pakkuja Lõuna-Aafrikas, FSP 47546.

Iisraelis reguleerib Plus500IL Ltd Iisraeli väärtpaberituru järelevalveasutus.

Eelised ja puudused

Reguleeritud mitmes jurisdiktsioonis: tänu erinevatele regulatsioonidele on selle maakleri teenuseid võimalik kasutada peaaegu igast maailma nurgast pärit kauplejatel.

Lai valik kaubeldavaid varasid: maakler pakub hinnavahelepingutega kauplemist enam kui 2000 tüüpi instrumendiga – sealhulgas Forexi, aktsiate, toodete ja indeksitega.

Tasuta demokonto: kauplejatele on saadaval piiranguteta demokonto, kus on võimalik proovida kauplemist enne reaalsete rahaliste vahendite juurde liikumist.

Madalad hinnavahed: üks väiksemaid hinnavahesid taolistel platvormidel.

Puudub kauplemiskontode valik: platvormil on võimalik kaubelda ainult üht tüüpi kauplemiskontoga. See ei pruugi sobida edasijõudnud kauplejatele, kes vajavad algajatest kauplejatest erinevaid funktsioone.

Ei toeta automatiseeritud kauplemist: sellise hästi arenenud ettevõtte puhul tundub ebatõenäoline, et nad ei ole valmis pakkuma automatiseeritud kauplemist. Loodame, et tulevikus see muutub.

Kauplemistingimused

Mis puutub Plus500 kauplemistingimustesse, siis maakler kohaldab vaid mõnda komisjonitasu. Kauplejad maksma väikese tasu pakkumishinna ja nõudlushinna vahe pealt. Vahe, mille Plus500 oma kauplejatele kehtestab, võib olla kas fikseeritud või dünaamiline. Võrdlusaluse EUR/USD minimaalne kursivahe on dünaamiline. GBP/USD kursivahe on suurem, samas kui USD/JPY tavaline kursivahe on dünaamiline. Üldiselt on Plus500 hinnavahed mõistlikult konkurentsivõimelised. Seal on tasu üleöörahastamise, valuuta konverteerimise tasu, garanteeritud peatamiskorralduse ja tegevusetuse tasu eest. Lisateavet leiate maaklerite veebisaidilt.

Alusvarad

Nagu eelnevalt mainitud, pakub Plus500 hinnavahelepinguid rohkem kui 2000 erinevat tüüpi instrumendile, mida on liiga palju, et neid kõiki siin eraldi üles loetleda. Sellegipoolest hõlmab Plus500 kauplemisplatvorm aktsiaid, börsil kaubeldavaid fonde, valuutapaare, turuindekseid, kaupu ja optsioone. Sõltuvalt kaubeldavast varast võib finantsvõimendus olla kuni 1:30.

Kauplemisplatvorm

Kauplemisplatvorm, mida Plus500 kasutab, on kaitstud kauplemisplatvorm. Sellel on 3 põhiversiooni – töölauaversioon, veebipõhine versioon ja mobiilile optimeeritud versioon. See ei ole iseenesest küll midagi erilist, kuna ka teised kauplejad pakuvad sarnaseid valikuid, kuid Plus500-l on seejuures üks silmapaistev omadus. Plus500 kauplemisplatvormid töötavad tõrgeteta ja sujuvalt ning kauplejatel on mugav erinevate platvormide vahel ümber lülituda.

Kõigi Plus500 pakutavate kauplemisplatvormide hulgas on Euroopa ja Aasia kauplejate seas kõige populaarsemaks kauplemisplatvormiks WebTrader. See on suuresti tingitud asjaolust, et enne selle kasutamist ei ole vaja arvutisse alla laadida ja installida mitte ühtegi spetsiaalset tarkvara. WebTraderiga on kauplemisplatvormile juurdepääsuks vaja ainult uuendatud veebibrauserit.

Mobiilne kauplemine

Plus500 mobiilne kauplemisplatvorm on nende klientide seas samuti ülimalt populaarne. IOS- ja Android-toega seadmete jaoks optimeeritud Mobile Trader kauplemisplatvorm on saadaval Apple’i App Store’is ja Google Play poes. Mobile Trader võimaldab Plus500 kauplejatel jälgida kõiki finantsturgude arenguid olenemata nende asukohast.

Demokonto

Plus500 on võimaldanud oma potentsiaalsetele ja samas ka juba olemasolevatele klientidele demokonto kasutamise. Demokontol ei ole aegumistähtaega ning tänu sellele on see kasulik testimisplatvorm uute kauplemisstrateegiate järeleproovimiseks. Plus500 demokonto avamiseks on vajalik läbida registreerimisprotsess ja seejärel valida demorežiim. Pärast nende sammude läbimist saategi ligipääsu oma demokontole.

Kontotüübid

Lisaks demokontole on Plus500 teinud oma klientidele kättesaadavaks ainult ühe standardtüüpi kauplemiskonto. Tavakonto avamiseks peavad kauplejad tegema vähemalt 100-dollarilise sissemakse.

Konto avamine

Kauplemiskonto avamisprotsess on Plus500-s lihtne ja kiire. Kõigepealt tuleb täita registreerimisvorm ja esitada see Plus500-le. Seejärel tuleb kauplemisega alustamiseks teha kauplemiskontole sissemakse. Need, kel on juba eelnevalt olemas demokonto, peavad kauplemisega alustamiseks end lihtsalt tavakontole ümber lülituma ning sissemakse tegema.

Siinkohal tuleks arvesse võtta ka seda, et kauplejatel võidakse konto avamiseks paluda üles laadida koopia oma isikut tõendavast dokumendist. Juhul, kui seda ei palutud teha konto avamisel, võidakse seda teha enne väljamaksete võimaldamist.

Väljamaksed

Selleks, et kauplejad saaksid oma kontolt raha ilma probleemideta välja võtta, on Plus500 võimaldanud erinevaid ülekandemeetodeid – krediit-/deebetkaart, e-rahakotid (nagu Paypal ja Skrill) ning pangaülekanne. Väljamakse taotlus töödeldakse enamasti 3 päeva jooksul, kuid ülekande kiirus sõltub vastava volitatud maksetöötleja töötlemisajast.

Väljamaksetaotluse algatamiseks klõpsake nuppu „Vahendite haldamine“ ja valige avanenud vahekaardilt „Väljamakse“. Seejärel valige endale sobiv väljamakse meetod. Kui olete sisestanud kõik nõutud andmed, klõpsake väljamakseprotsessi alustamiseks nuppu „Esita“. Siinkohal tuleb tähelepanu pöörata asjaolule, et igale väljamaksele on seatud väljamakse alampiir. Ainult siis, kui miinimumsumma nõue on täidetud, hakkab Plus500 väljamaksetaotlust töötlema. Lisaks proovib Plus500 võimaluse korral alati väljamakseid teha sama meetodi kaudu, mida kasutati raha sissemakse tegemiseks. Selle eesmärk on tagada, et rahaülekanded vastavad kõigile nõutavatele rahapesu tõkestamise eeskirjadele ja parimatele tavadele.

Kas peaksin kauplema Plus500-ga?

Meie vaatluse põhjal pole kahtlust, et Plus500 pakub kõrgetasemelisi kauplemisteenuseid. Nende kaitstud kauplemisplatvormi on samuti lihtne kasutada ja see on ka ülimalt võimas. Lai kaubeldavate instrumentide valik tagab, et Plus500 kauplejatel on hoolika planeerimise ja põhjaliku riskihindamise korral head võimalused kasumi teenimiseks. Sellegipoolest tuleks alati kaaluda, kas saate endale lubada riski, et suure tõenäosusega võite oma rahast ilma jääda. Plus500 teine omadus, millega see teiste seast silma paistab, on nende professionaalsus. Kui enamik selle valdkonna maaklereid edastavad kauplejate isikuandmeid müügimeeskonnale müügivihjetena, siis Plus500 sellega ei tegele. Tegelikult Plus500 isegi ei oma müügimeeskonda. Tänu sellele saavad kauplejad tegutseda rahus ega pea suhtlema telemarketingi müügipersonaliga, kes püüavad neile pidevalt maakleri teenuseid ja tooteid reklaamida.

Kauplejate kommentaarid: Plus500

Kommentaarid maaklerist Plus500
( 0 )
Kasutajate hinnang: 4.4 / 5

Jäta kommentaar

Plus500 – maakleri ülevaade ja kauplejate tagasiside 2024

Esilehele