Skip to Content

Plus500 – brokera apskats un treideru atsauksmes 2024

3.7 / 5
Apmeklēt vietni
79% privāto ieguldītāju zaudē naudu, tirgojot CFD

BRĪDINĀJUMS PAR RISKU: 79% privāto ieguldītāju zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo pakalpojumu sniedzēju. Tev jāapdomā vai vari atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Plus500 ir Cenu Starpības Līgumu (CFD) tirdzniecības platforma, kas dibināta 2008. gadā, un kas pieder SIA Plus500– uzņēmumam, kas ir iekļauts Londonas fondu biržas sarakstos. Uzņēmuma galvenā darbība notiek un galvenais birojs atrodas Haifā, Izraēlā, tā meitasuzņēmumi atrodas Austrālijā, Kiprā un Lielbritānijā. Uzņēmuma dibinātāji ir Gals Habers, Alons Gonens, Elads Bens-Ižaks, Šlomi Veizmans, Omers Elazari un Šimons Sofers, kas beiguši Izraēlas Tehnoloģiju Universitāti. Plus500 tirdzniecības platforma treideriem ļauj veikt CFD tirdzniecību ar vairāk nekā 2000 dažādiem finanšu instrumentiem sākot no valūtas, precēm, kapitāla ieguldījumiem, ieguldījumu fondiem (ETF), indeksiem, turklāt nav nepieciešams ieguldīt kādā no minētajiem finanšu instrumentiem.

Vispārīga informācija

Plus500 brends pieder Londonas fondu biržas sarakstos iekļautajai kompānijai SIA Plus500, kas galvenokārt darbojas ar 3 galveno meitasuzņēmumu starpniecību: SIA Plus500 UK ir autorizēta, un to regulē Finanšu uzraudzības iestāde (FRN 509909).

SIA Plus500CY ir autorizēta, un to regulē Kipras Vērtspapīru un biržu komisija (Licence No. 250/14). SIA Plus500 AU Pty Austrālijas Vērtspapīru un Ieguldījumu komisija piešķīra atļauju ACN 153 301 681, AFSL # 417727, tā ir autorizēta, lai nodrošinātu šos pakalpojumus Austrālijas iedzīvotājiem.

Atvasināto instrumentu tirgus licence Jaunzēlandē – FSP #. 486026 autorizē izmantot šos pakalpojumus Jaunzēlandes iedzīvotājiem. SIA Plus500 AU Pty ir autorizējis arī Finanšu pakalpojumu sniedzējs Dienvidāfrikā – FSP 47546.

SIA Plus500IL Izraēlā regulē Izraēlas Drošības aģentūra. Lai uzlabotu savu publisko tēlu, Plus500 sāka sponsorēt arī dažādus sporta pasākumus.

Priekšrocības un trūkumi

Uzņēmuma darbību uzrauga vairāku valstu regulējošās iestādes: Pateicoties regulējumam visā pasaulē, treideri no gandrīz jebkuras vietas var izmantot šī brokera piedāvātos pakalpojumus.

Plašs tirdzniecības rīku piedāvājums: CFD tirdzniecība ir pieejama ar vairāk nekā 2000 dažādiem finanšu instrumentiem, tai skaitā ar starptautisko valūtas tirgu, fondiem, precēm, indeksiem.

Bezmaksas Demo Konts: Neierobežots demo konts treideriem, lai varētu pārbaudīt produktu pirms sākt izmantot reālus līdzekļus.

Zema starpība starp Bid un Ask cenām (izteikta punktos): Viena no zemākajām cenu starpībām.

Nav treidera konta izvēles iespējas: Ir tikai viena veida tirdzniecības konts, kas derēs visam. Tas varbūt nederēs profesionāliem un pieredzējušiem treideriem, kuriem ir citādākas prasības, nekā iesācējiem šajā jomā.

Nav automātiskās tirdzniecības funkcijas: Diezgan neparasti, ka šādai attīstītai kompānijai nav paredzēta automātiskās tirdzniecības funkcija. Bet varbūt šāda opcija parādīsies kaut kad nākotnē.

Tirdzniecības nosacījumi

Plus500 ir konkurētspējīgi tirdzniecības nosacījumi, kas skar komisijas maksa. Treideriem ir jāsamaksā neliela cenu starpība starp Bid un Ask cenām. Šī cenu starpība, ko Plus500 pieprasa saviem treideriem, var būt vai nu fiksēta, vai dinamiska. Minimālā cenu starpība kategorijā EUR/USD ir dinamiska. GBP/USD cenu starpība ir lielāka, kamēr USD/JPY tipiskā cenu starpība ir dinamiska. Kopumā var teikt, ka Plus500 cenu starpības ir samērīgi konkurētspējīgas. Ir maksa par finansējumu uz nakti, valūtas konvertēšanas maksa, garantēto apturēšanas rīkojumu un maksa par neaktivitāti. Plašāku informāciju varat atrast brokera mājas lapā.

Bāzes aktīvi

Kā jau iepriekš minēts, Plus500 piedāvā CFD tirdzniecību ar vairāk nekā 2000 dažādiem finanšu instrumentiem. Tie ir pārāk daudz, lai tos visus te varētu uzskaitīt. Ir iespējama tirdzniecība, piemēram, ar kapitālu, ieguldījumu fondiem (ETF), valūtu pāriem, tirgus indeksiem, precēm utt. Atkarībā no izvēlētā tirdzniecības veida, ieguvums var būt pat tik liels kā 1:30.

Tirdzniecības platforma

Tirdzniecības platforma, ko Plus500 izmanto, ir patentētā tirdzniecības platforma. Tai ir 3 versijas – darbvirsmas versija, interneta pārlūkprogrammas versija un mobilo ierīču pielāgotā versija. Lai gan nevar noliegt, ka lielākā daļa brokeru saviem treideriem piedāvā līdzīgu tirdzniecības platformas izvēli, Plus500 atšķiras ar vienu būtisku aspektu. Visas viņu tirdzniecības platformas darbojas nevainojami, un treideri var neapjūkot pāriet no vienas platformas uz otru.

No visām Plus500 piedāvātajām tirdzniecības platformām, WebTrader ir vispopulārākā tirdzniecības platforma Eiropas un Āzijas treideru vidū. Tas lielā mērā izskaidrojams ar to, ka nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt datorā programmatūru, lai varētu to lietot. Ar WebTrader treiderim vienkārši nepieciešama tīmekļa pārlūkprogrammas jaunākā versija, lai varētu piekļūt tirdzniecības platformai un nekavējoties sākt tirdzniecību.

Mobilā tirdzniecība

Plus500 mobilā tirdzniecība ir vēl viena populāra tirdzniecības platforma Plus500 klientu vidū. Pielāgota iOS un Android mobilajām ierīcēm, Mobile Trader ir pieejama lejupielādei Apple App Store un Google Play Store. Mobile Trader platforma ļauj Plus500 treideriem sekot līdzi visām norisēm finanšu tirgos neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Demo konts

Plus500 savu potenciālo un esošo klientu labā nodrošina arī demo kontu. Demo kontam nav derīguma termiņa, tāpēc tas ir noderīgs, lai varētu izmēģināt tirdzniecības platformu, kā arī testēt dažādas jaunas stratēģijas. Lai atvērtu Plus500 demo kontu vienkārši pabeidz reģistrēšanas procesu un izvēlies demo režīmu. Kad būsi to izdarījis, tad varēsi piekļūt demo kontam.

Kontu veidi

Ja neskaita demo kontu, tad Plus500 saviem klientiem piedāvā tikai vienu standarta tirdzniecības konta veidu. Lai atvērtu standarta kontu, treideriem ir jāiemaksā 100 $, kas ir minimālais depozīts.

Konta atvēršana

Konta atvēršana Plus500 ir vienkārša un ātra. Vispirms tev jāaizpilda reģistrācijas anketa, un tā jānosūta Plus500. Pēc tam tev jāieskaita savā kontā nauda, lai tu varētu sākt tirdzniecību. Tiem, kuriem jau ir demo konts, tiem vienkārši jāpārslēdzas uz reālo kontu, lai varētu iemaksāt naudu un sākt tirdzniecību.

Atceries, ka treideriem dažreiz ir nepieciešams augšupielādēt ID dokumentus, lai varētu atvērt kontu. Ja tev prasa augšupielādēt ID dokumentus, lai atvērtu kontu, to kopija būs nepieciešama, kad gribēsi izņemt no konta naudu.

Līdzekļu izņemšana

Lai ļautu saviem treideriem bez sarežģījumiem gan ieskaitīt, gan izņemt naudu no sava konta, Plus500 ir nodrošinājis vairākas līdzekļu pārskaitīšanas metodes. Šīs metodes ir kredītkarte/debetkarte, tādi eWallets kā Paypal un Skrill, kā arī bankas pārskaitījums. Laiks, kas nepieciešams, lai apstrādātu izmaksas pieprasījumu, parasti ir 3 dienas. Tomēr izmaksas saņemšana būs atkarīga no apstrādes laika, kas nepieciešama katrai konkrētajai maksāšanas metodei.

Lai uzsāktu izmaksas pieprasījumu, noklikšķini uz pogas “Līdzekļu pārvaldība” un pēc tam uz pogas “Izņemt”. Tad izvēlies savu vēlamo izmaksas metodi. Kad esi aizpildījis visu nepieciešamo informāciju, vienkārši noklikšķini uz pogas “Iesniegt”, lai sāktu izmaksas procesu. Atceries, ka katram izmaksu pieprasījumam nepieciešams minimālais izņemšanas daudzums pirms Plus500 sāks apstrādāt tavu izmaksas pieprasījumu. Turklāt, ja tas būs iespējams, Plus500 vienmēr mēģinās izmaksāt naudu, izmantojot to pašu metodi, kas izmantota līdzekļu iemaksai. Tas ir tāpēc, lai pārliecinātos, ka līdzekļu pārskaitīšana atbilst visām prasībām par nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas noteikumiem.

Vai man vajadzētu izvēlēties Plus500?

Mēs esam novērojuši, ka nav nekādu šaubu, ka Plus500 nodrošina augstu tirdzniecības pakalpojumu standartu. Viņu patentētā tirdzniecības platforma ir viegli lietojama un jaudīga. Plašais tirgojamo aktīvu klāsts nodrošina, ka ar rūpīgu plānošanu un rūpīgu riska novērtēšanu Plus500 treideriem būs iespējas gūt peļņu, lai gan tev vienmēr vajadzētu apsvērt, vai vari atļauties uzņemties augstu naudas zaudēšanas risku. Vēl viena Plus500 iezīme, kas liek tai izcelties, ir brokeru parādītā profesionalitāte. Lai gan lielākā daļa šīs nozares brokeru nodos treidera personīgo informāciju pārdošanas komandai, Plus500 šādu rīcību nepieļauj. Patiesībā Plus500 nav pārdošanas komandas, tādējādi treideri var būt mierīgi, ka viņus nevajās neviens telemārketinga darbinieks, kas centīsies reklamēt brokera pakalpojumus un šo produktu.

Atsauksmes par Plus500

Atsauksmes par Plus500
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.4 / 5

Rakstīt komentāru

Plus500 – brokera apskats un treideru atsauksmes 2024

Apmeklēt vietni