Skip to Content

Plus500 – Recenze Makléře a Ohlasy Obchodníka

4.0 / 5
Zobrazit web
79% účtů retailových investorů při obchodování s CFD

VAROVÁNÍ RIZIKA: 79% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Založeno v roce 2008, Plus500 je obchodní platforma Contract For Difference (CFD), kterou vlastní Plus500 Ltd, společnost zapsaná London Stock Exchange. Sídlo operací i společnosti je Haifa, Izrael, s pobočkami v Austrálii, Kypru, a ve Velké Británii. Zakladateli jsou Gal Haber, Alon Golen, Elad Ben-Izhak, Shlomi Weizmann, Omer Elazari, a Shimon Sofer, z Technického Institutu Technologií. Platforma Plus500 dává možnost obchodovat s CFD, s pomocí více než 2000 finančních nástrojů, od měn, přes komodity, akcie, ETF, indexy, trhy s opcemi, a to bez nutnosti investování do podkladových nástrojů.

1. Základní Informace

Vlastníkem značky Plus500 je společnost zaregistrovaná pod AIM, zvaná Plus500 Ltd s operacemi napříč třemi dceřinými společnostmi: Plus500 UK Ltd je autorizováno a regulováno úřadem Financial Conduct Authority (FRN 509909).

Plus500CY LTD je autorizováno a regulováno úřadem Cyprus Securities and Exchange Commision (Licence No. 250/14).
Plus 500 AU Pty Lrd, ACN 153 301 681, AFSL # 417727, vydáno úřadem Australian Securities and Investments Commission, díky tomu je autorizován k vydání těchto produktů Australským občanům.

Deriváty vydávají licence na Novém Zélandě, FSP #. 486026, to autorizuje vydávání produktů občanům Nového Zélandu. Plus500 AU Pty Ltd, je zároveň autorizováno úřadem Financial Services Provider v Jižní Africe, FSP 47546.

V Izraeli je Plus500IL regulováno úřadem Israel Securities Authority.

2. Výhody a Nevýhody

Regulace v Mnoha Jurisdikcích: Díky regulacím napříč světem mohou obchodníci využívat jejich možností téměř kdekoliv.

Široký Rozsah Obchodovatelných Aktiv: Makléř nabízí CFD obchodování ve více než 2000 aktivech napříč forexem, akciemi, komoditami, a indexy.

Bezplatný Demo Účet: Neomezený demo účet pro obchodníky k vyzkoušení produktů před jejich zakoupením.

Nízké Rozpětí: Jedno z vůbec nejnižších rozpětí.

Bez možností obchodovacích účtů: Je zde pouze jeden druh obchodovacího účtu, který je pro všechno. To však nemusí vyhovovat více pokročilým obchodníkům, kteří vyžadují jiné funkce, než nováčci.

Nepodporuje automatizované obchody: Pro tak velkou firmu je nepravděpodobné, že by nenabízeli automatizované obchodování, to se možná v budoucnu změní.

3. Podmínky Obchodování

Pokud jde o obchodní podmínky na Plus500, broker uplatňuje jen několik provizí. Obchodník platí malé rozpětí na BID a ASK cenu. Rozpětí, které Plus500 ukládá svým obchodníkům, může být pevné nebo dynamické. Minimální rozpětí pro benchmark EUR/USD je dynamické. Rozpětí pro GBP/USD je vyšší, zatímco USD/JPY je typicky dynamické. Celkově jsou rozpětí u Plus500 rozumně konkurenceschopné. Existuje poplatek za financování přes noc, poplatek za převod měny, příkaz se zaručeným zastavením a poplatek za neaktivitu. Více informací naleznete na stránkách Brokers.

4. Podkladová Aktiva

Jak již bylo zmíněno, Plus500 nabízí CFD pro více než 2000 různých typů nástrojů, tento seznam je příliš dlouhý na jeho vypisování. Nicméně, tyto trhy pokrývají akcie, ETF, měnové páry, tržní indexy, komodity, a opce. Záleží na aktivech, se kterými je obchodováno, výhoda však může být až 1:30

5. Platforma Pro Obchodování

Obchodovací platforma, kterou Plus500 používá je proprietární obchodní platforma. Existuje ve 3 hlavních verzích, verzi pro plochu, verzi založenou pro web, a verzi optimalizovanou pro telefony. Nelze popřít, že tento druh platforem využívá mnoho dalších firem, Plus500 se liší v jednom hlavním aspektu. Jejich platformy fungují bezproblémově, obchodníci tak mohou přepnout z jedné platformy na druhou, bez pocitu dezorientace.

Mezi všemi platformami, nabízenými Plus500, je tou nejoblíbenější WebTrader, a to zejména mezi obchodníky v Evropě a Asii. Hlavním důvodem je, že tato platforma nevyžaduje žádné stažení softwaru a jeho instalaci na váš počítač, před jejím využíváním. WebTrader pouze vyžaduje aktualizovaný prohlížeč, následně můžete platformu hned používat.

6. Mobilní Obchodování

Plus500 mobilní obchodník je další z oblíbených platforem pro obchodování mezi klienty Plus500. Optimalizováno pro iOS a Android zařízení, Mobile Trader je dostupný ke stažení v Apple App Store a Google Play Store. Mobile Traders dovoluje obchodníkům Plus500 být v kontaktu se všemi vývoji na finančních trzích, bez ohledu na to, kde se nacházejí.

7. Demo Účet

Ve prospěch potencionálních a existujících klientů nabízí Plus500 také demo účet. Tento účet nemá omezené období jeho využívání, díky tomu je vhodný k testování platforem v rámci nových obchodních strategií. Pro otevření demo účtu u Plus500, stačí jednoduše dokončit registrační proces, a zvolit demo mode. Posléze získáte přístup ke svému demo účtu.

8. Druhy Účtů

Kromě demo účtu, má Plus500 k dispozici pouze jeden standardní typ obchodovacího účtu pro své klienty. K otevření tohoto účtu je zapotřebí vložit minimální vklad $100.

9. Otevření Účtu

Otevření obchodního účtu u Plus500 je jednoduchý a rychlý proces. Nejdříve je nutné vyplnit registrační formulář, a odeslat jej Plus500. Dalším krokem je vložení vkladu na účet, dříve jej nelze využívat. Ti, kteří si již otevřeli demo účet, mohou jednoduše přejít na skutečný účet, vložit vklad, a začít obchodovat.

Upozorňujeme, že obchodníci musí vložit ID doklad, před otevřením účtu. Není nutné doklad nahrát při samotném založení účtu, bude však zapotřebí před vybráním peněz.

10. Výběr Financí

Pro poskytnutí jednoduché možnosti výběru financí z účtu bez komplikací, nabízí Plus500 několik metod k jejich výběru. Mezi tyto metody patří kreditní/debetní karty, ePenězenky, jako jsou Paypal a Skrill, ale také bankovní převody. Čas potřebný k procesu výběru peněz jsou většinou 3 dny. Příjemce platby však musí vyčkat na její autorizovaní, v závislosti na metodě procesu.

K zahájení tohoto procesu stačí kliknout na “Fund Managemet” a poté “Withdrawal”. Posléze vyberete metodu výběru. Poté, co vyplníte potřebné informace, stačí jednoduše kliknout na “Submit”, tím započne proces výběru. Je důležité podotknout, že pro každý výběr je potřebná určitá minimální částka, posléze Plus500 zahájí tento proces. V případech, kdy je to možné, může Plus500 zároveň tyto peníze také vrátit, a to stejnou metodou, která byla využita pro jejich vložení. Tohoto je zapotřebí pro dodržení regulací vyžadovaných úřadem Anti Money Laundering.

11. Tréning Pro Obchodníky

Jako makléř se zaměřením na klienty, Plus500 dělá vše pro vzdělávání svých obchodníků. Za tímto účelem Plus500 dodává základní vzdělávací materiály pro seznamování nováčků s finančními nástroji, kterých budou využívat. Nicméně, podle nás je toto nedostatečné. V této oblasti by Plus500 mělo dodat více podkladů pro dostatečné vzdělávání obchodníků ohledně obchodování s CFD.

12. Mám Obchodovat S Plus500?

Z našeho pozorování není pochyb o tom, že Plus500 nabízí vysokou úroveň služeb pro obchodování. Jejich hlavní platformy je jednoduché využívat, a jsou zároveň také stabilní a silné.

Široký rozsah obchodovatelných aktiv zajišťuje že obchodníci na Plus500 budou mít při pečlivém plánování a důkladném posouzení rizik příležitost dosáhnout zisku, i když byste měli vždy zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty peněz. Dalším službou, díky které Plus500 vyniká, je profesionalismus, kterým tento makléř disponuje. Zatímco většina makléřů poskytuje osobní informace dalším stranám a prodejcům, Plus500 se těmto aktivitám vůbec nevěnuje. Ve skutečnosti Plus500 svůj tým prodejců nemá, tím dává svým obchodníkům najevo, že je nebudou obtěžovat žádné marketingové služby.

79% účtů retailových investorů při obchodování s CFD

Recenze Plus500

Komentáře o Plus500
( 0 )
Hodnocení uživatelů: 3.8 / 5

Nechat komentář

Plus500 – Recenze Makléře a Ohlasy Obchodníka

Zobrazit web