Skip to Content

eToro – treidinga platformas apskats un atsauksmes 2024

4.5 / 5

EToro, kas izveidota 2006. gadā, kā RetailFX, ir pasaulē vadošā sociālā tirdzniecības platforma. Pirmo reizi 2010. gadā brokeru kompānija iepazīstināja ar sociālo tirdzniecības konceptu tiešsaistes tirdzniecības nozarē. Kopš tā laika firma ir attīstījusi veidu, kā šī tirdzniecība šobrīd notiek. Sociālās tirdzniecības jēdziens ir balstīts uz cilvēku kopējo saprātu, lai spētu palīdzēt tirgotājam pieņemt attiecīgu lēmumu. Izmantojot šo eToro sociālās tirdzniecības platformu, tirgotājiem ir iespēja savā starpā sazināties un izmantot savu iepriekšējo pieredzi, lai varētu sasniegt vēl labākus tirdzniecības rezultātus.

Vispārīga informācija

EToro ir tiešsaistes sociālā tirdzniecības platforma, kuru dibināja brāļi Ronens un Joni Assijas kopā ar partneri Deividu Ringu 2006. gadā. Tolaik to sauca RetailFX. Šobrīd eToro darbojas vairākos meitas uzņēmumos visā pasaulē. Galvenais birojs ir Kiprā. Tas atrodas “Kanika International Business Center” (KIBC) 7. stāvā, Profiti Ilia ielā 4, Germasogeiā, Limasolā. Brokera “R&D” birojs ir Telavivā, Izraēlā. Vēl viens birojs atrodas Lielbritānijā “One Canada Square” ēkas 42. stāvā, Kanarī Vorfā, Londonā.

Kiprā eToro atrodas Kipras Vērtspapīru biržas komisijas (CySEC) jurisdikcijā, un tās CIF licences numurs ir #109/10. Taču kompānijas darbību Londonā regulē Lielbritānijas Finanšu vadības iestāde (FCA) ar licences numuru FRN 583263. EToro darbojas ne tikai Kiprā un Lielbritānijā, bet arī Austrālijā, izmantojot savu sadarbību ar IC tirgu. Šobrīd eToro kompānija apkalpo vairāk, nekā 3 miljonu tirgotāju pasaulē.

Priekšrocības un trūkumi

Zema Minimālā Iemaksa: nepieciešama tikai $200 liela pirmā minimālā iemaksa, lai atvērtu savu tirdzniecības kontu eToro vietnē.

Plašs Tirdzniecības Rīku Piedāvājums: šobrīd eToro ir vairāk, nekā 200 dažādu rīku, ar kuriem ir iespējams tirgoties. Tirdzniecības rīki vienmēr būs pietiekami daudz.

Uzraudzība: CySEC, FCA, ASIC, Gibraltārs un ASV uzrauga eToro, un tas ir jau pierādījis, ka var darboties saskaņā ar noteikumiem.

Augstas Likmes: eToro piedāvātās likmes ir lielākas par citu brokeru piedāvātajām likmēm.

Maza Tirdzniecības Kontu Izvēle: nav liela tirdzniecības kontu izvēle, kas būtu piemērota dažāda līmeņa treideriem.

Tirdzniecības nosacījumi

Tirgotāja rentabilitātes noteikšanā viens no galvenajiem faktoriem, ja tiek tirgoti valūtu pāri vai CFD, ir tirdzniecības izmaksas. EToro nav komisijas maksas. Tās vietā tirgotājiem tiek prasīta neliela samaksa par starpību no BID un ASK cenas. EUR/USD tipiskais solis ir 3 punkti, bet vidējais apjoms, ko maksā par valūtu pāri USD/JPY ir 2 punkti. Lai arī starpības ir lielākas par nozares vidējo, tās kļūs mazākas, kad tirgotājs kļūs par veiksmīgu “Popular Investor”. Dažreiz veiksmīgākie var arī tirgoties, nemaksājot par to nekādu starpību.

Bāzes aktīvi

2010. gadā, kad eToro pirmoreiz ieviesa savu tirdzniecības platformu Openbook, pakārtoto aktīvu izvēle bija diezgan ierobežota. Tomēr pāris gados eToro ievērojami uzlaboja savu esošo aktīvu piedāvājumu. 2013. gadā izveidoja CFDs fondu ar 110 indeksu fondu aktīvu apmēru. 2014. gada janvārī sarakstā tika iekļauts arī Bitcoin CFD. 2014. gada aprīlī, eToro palielināja savu aktīvu indeksu, tajā iekļaujot vēl papildu 130 britu un vācu fondus. Papildus iekļāva arī indeksus no FTSE 100 un DAX30 tirgus.

Tirdzniecības platforma

Kad eToro pirmo reizi uzsāka savu darbību, tās tirdzniecības platformā bija pats svarīgākais – WebTrader un OpenBook sociālajām platformām. Mūsdienās šo abu platformu iezīmes ir apvienotas vienā tirdzniecības platformā, kuru sauc eToro CopyTrader. Ar CopyTrader platformu tirgotājs var tirgoties pats, kā neatkarīgs investors, izmantojot “Trade Markets” platformu.

Lai iesaistītos šajā sociālajā tirdzniecībā, noklikšķiniet uz “Copy People”, lai varētu apskatīt visus labākos investorus, kā arī viņu profilus. Galvenais tirdzniecības logs mainīsies un atklās visus labākos investorus un viņu panākumu statistiku. Lai viņiem sekotu, noklikšķiniet uz viņu profila vārda un tad uz “Copy”.

EToro tu vari gūt papildu ienākumus ne tikai no pašas tirdzniecības, bet arī no tā, ka esi viens no “Popular Investor”. Šī programma nosaka, ka tirgotājs atļauj citiem tirgotājiem apskatīt savus veiktos darījumus. Kad būs sasniegts minimālais kopētāju skaits, jūs saņemsiet naudas balvu un atlaides. Jāņem vērā, ka, lai kļūtu par “Popular Investor”, tirgotājam savā tirdzniecības kontā jāieskaita vismaz $1000, kā arī vismaz 2 mēnešus jātiek kopētam ar minimālo pašu kapitālu $500.

EToro radīja jaunu finanšu produktu 2016. gada beigās – “CopyPortfolio”. Ar “CopyPortfolio” palīdzību eToro ir pacēlis sociālo tirdzniecību pavisam jaunā līmenī. Tā vietā, lai meklētu starp atsevišķiem profiliem un izvēlētos iecienītos “investorus” un tirdzniecības stratēģijas, “CopyPortfolio” ļauj tirgotājiem atvieglot un vienkāršot šo procesu – ir iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām pakām. Ir divu veidu pakas – populārāko tirgotāju un tirgus. Šīs pakas būtībā sastāv no galveno tirgotāju vai ieguldījumu stratēģiju izlases apkopojuma.

Mobilā tirdzniecība

Tiem tirgotājiem, kuri labprāt tirgojas arī ārpus mājām vai biroja, eToro ir izveidojis mobilās tirdzniecības aplikācijas, kas darbojas visās iOS un Android ierīcēs. Šobrīd mobilās aplikācijas nepiedāvā pilnīgi visas “CopyTrader” funkcijas, bet tirgotāji tāpat var nodarboties ar tirdzniecību vai arī kādu kopēt.

Demo konts

EToro nodrošina demo kontu visiem potenciālajiem klientiem, lai būtu iespējams izmēģināt tirdzniecības platformu. Lai varētu piekļūt demo kontam, reģistrējieties eToro un izveidojiet savu lietotājvārdu un paroli. EToro potenciālajam klientam ir padarījis pavisam vienkāršu iespēju pārslēgties uz īstu tirdzniecības kontu. Pārslēgties no “Virtual” konta uz “Real” kontu ir iespējams ar vienu peles klikšķi.

Kontu veidi

Lai visu padarītu pēc iespējas vienkāršāku, eToro nodrošina vienu standarta tirdzniecības konta veidu. Lai varētu atvērt savu tirdzniecības kontu, tirgotājiem ir jāiemaksā $200, kas ir minimālais sākuma depozīts. Ja tirgotājam ir vēlme piedalīties “Popular Investor” programmā, viņam pirms pievienošanās programmai jāiemaksā $1000, kas ir minimālais depozīts.

Konta atvēršana

Lai atvērtu eToro tirdzniecības kontu, aizpildiet un iesniedziet reģistrācijas veidlapu. Konta atvēršanas process ir tieši tāds pats, kā demo konta atvēršana. Ja tirgotājs ir reģistrējies eToro sistēmā, viņš var pārslēgties uz reālo tirdzniecības kontu, noklikšķinot uz “Real” pogas, kas atrodas uz izvēlnes paneļa tirdzniecības loga kreisajā pusē.

Līdzekļu izņemšana

Lai atbalstītu visus starptautiskos klientus, eToro atbalsta dažādas maksājumu metodes, kuras var izmantot gan līdzekļu noguldīšanai, gan izņemšanai. Atbalstītās metodes ir:

  • Kredītkartes (VISA, MasterCard, Diners)
  • eWallets (PayPal, Skrill, Neteller, China UnionPay, WebMoney, Yandex)
  • Bankas Pārskaitījus

 

Lai veiktu izmaksu, noklikšķiniet uz pogas “Withdrawal”, kas atrodas izvēlnes paneļa apakšā tirdzniecības loga kreisajā pusē. Izmaksa vispirms tiek pārskaitīta kredītkartēm, Paypal vai pa tiešo uz banku ar bankas pārskaitījumu. Parasti izmaksas pieprasījums tiek apstrādāts aptuveni 5 darba dienās. Taču var gadīties, ka izmaksas laiks var būt lielāks, trešās personas maksājumu apstrādes prasību dēļ.

Treideru izglītošana

Tāpat kā lielākā daļa mākleru, arī eToro saviem tirgotājiem piedāvā apmācību centru, kur tirgotājiem ir iespēja piekļūt visdažādākajiem mācību resursiem, lai varētu uzlabot tirdzniecības prasmes un iemaņas. Piedāvātajos resursos ir gan mācību video, gan tirdzniecības kursi, gan vebināri. Mācību materiālos atrodamas tēmas par tirdzniecības pamatiem, gan arī par to, kā orientēties eToro tirdzniecības platformās un izmantot tās. Vebinārus un tirdzniecības kursus vada dažādi eToro tirdzniecības eksperti. Viņi atļauj visiem iesācējiem mācīties pašiem savā tempā. Papildus apmācības centra mācību resursiem, eToro tirgotājiem piedāvā arī blogu, kurā ir atrodami dažādi padomi, kā arī jaunākās ziņas un jaunumi par finanšu tirgiem.

Vai man vajadzētu izvēlēties eToro?

Kopš eToro ieviesa sociālo tirdzniecību, tā kļuvusi ārkārtīgi populāra tieši starp iesācējiem. Tas ir tāpēc, ka sociālās tirdzniecības platforma dod iespēju iesācējiem viegli un vienkārši izmantot pieredzējušo tirgotāju pieredzi un zināšanas. Tāpēc, ja esat iesācējs, kuram ir maz zināšanu par finanšu tirgiem, eToro varētu būt tev piemērotākā kompānija.

Atsauksmes par eToro

Atsauksmes par eToro
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.6 / 5

Rakstīt komentāru

eToro – treidinga platformas apskats un atsauksmes 2024

Apmeklēt vietni