Skip to Content

Binomo Polska: Recenzja i opinie traderów 2024

4.5 / 5

Broker Binomo – to spółka europejska, która zaczęła świadczyć usługi brokerskie na naszym rynku w 2014 roku. Binomo oferuje optymalne dla tradingu parametry warunków handlu, własny współczesny terminal handlowy i maksymalnie szeroki wybór serwisów pomocniczych, w tym wysokiej jakości szkolenie, analitykę i rosyjskojęzyczne wsparcie klienta. Spółka podczas swojej obecności na rynku realizowała optymizację swoich serwisów i dzisiaj oferuje klientom maksymalnie efektywny format instrumentów handlowych.

1. Ogólna informacja o spółce

Europejska rejestracja spółki sprzyja bardziej pozytywnemu postrzeganiu zawodu brokera. Zgodnie z opiniami klientów broker Binomo jest maksymalnie bezpieczną spółką, która wyróżnia się wśród większości przedstawicieli rynku opcji wysoką jakością handlowych i pomocniczych serwisów analitycznych. Proces tradingu na platformie Binomo funkcjonuje dzięki własnemu wysoce profesjonalnemu terminalowi handlowemu, który jest wyposażony w cały potrzebny potencjał techniczny dla efektywnego handlu. Jako jedną z głównych zalet brokera klienci podają maksymalnie prosty mechanizm wyprowadzenia zysku handlowego i szybkość realizacji tej operacji, która wynosi maksymalnie 24 godziny.

2. Zalety i wady

Wygodna platforma handlowa: jakościowa platforma dla tradingu profesjonalnego poziomu z szerokim potencjałem technicznym.

Korzystne warunki handlu: maksymalnie niskie parametry warunków handlowych. Jeżeli konkurenci żądają od traderów dla rozpoczęcia handlu depozyty od 200-300 USD, to broker Binomo proponuje zacząć handel z depozytem tylko 10 USD — taką kwotę inwestycji może sobie pozwolić każdy trader.

Konto demo: które zakłada się na głównym terminale handlowym. Ta zaleta znacznie ułatwia proces zdobywania doświadczenia w tradingu dla nowicjuszy i pozwala profesjonalistom używać demo platformy dla studiowania praktycznych sytuacji rynkowych przy opracowaniu efektywnych systemów tradingu.

Szeroki wybór serwisów płatniczych: a także maksymalnie szybki tryb operacji finansowych przy wyprowadzeniu i zaliczeniu środków.

Brak wysokodochodowych typów opcji Range i One-Touch: jednak warto zaznaczyć, że te formy kontraktów binarnych są dosyć ryzykownymi aktywami i rzadko są stosowane przez traderów w handlu codziennym.

3. Warunki handlowe

Pomimo niskiego poziomu parametrów warunków handlowych – depozyt 10 USD, kontrakt od 1 USD, handlowe warunki brokera posiadają optymalną korelację dla efektywnego money-managementu, który jest szczególnie potrzebny dla efektywnego handlu. Klienci mogą przy minimalnym depozycie stosować klasyczne parametry zasad sterowania ryzykiem i środkami operacyjnymi.

Przy tym minimalny poziom kontraktów handlowych pozwala zrobić 10 tradów, co razem z profesjonalnymi technicznymi narzędziami terminalu handlowego spółki pozwala efektywnie wystartować na rynku opcji. Broker stawiał na rozwoju swoich technicznych serwisów handlowych i to zaowocowało świetnym pozytywnym wynikiem. Według opinii klientów brokera Binomo nie wygórowane warunki handlowe i profesjonalny terminal spółki pozwalają realizować zyskowny trading z minimalnymi inwestycjami, co jest dosyć atrakcyjne tak dla profesjonalistów, jak i dla nowicjuszy.

Oprócz niskich parametrów warunków handlowych broker Binomo oferuje dla kont Gold (od 500 USD) i VIP (od 1000 USD) program zwrotu strat handlowych (cashback) – 5 i 10% odpowiednio.

Oprócz tego spółka stale realizuje akcje, konkursy i zawody tak dla realnych jak i dla kont demo. To pozwala klientom powiększać kwotę środków operacyjnych dzięki kapitałowi brokera i własnemu profesjonalizmowi.

4. Aktywy podstawowe

Broker Binomo stale realizuje rozszerzenie listy aktywów podstawowych. Obecnie tutaj jest dostępna lista licząca ponad 80 aktywów różnego typu, a mianowicie: walutowe pary głównych walut światowych, akcje wielkich spółek światowych, metale – złoto i srebro, surowiec - ropa Brent.

5. Platforma handlowa

Spółka jako pierwsza w 2015 roku wyprowadziła na rynek własny produkt najwyższego poziomu profesjonalnego. To zdarzenie wywołało na rynku efekt bomby i pozwoliło spółce znacznie powiększyć bazę kliencką. Terminal handlowy brokera stale się rozwija – regularne aktualizacje technicznego instrumentarium operacyjnego pozwalają doskonalić i bez tego efektywne podejścia do tradingu.

Klienci spółki w swoich opiniach zaznaczają następne główne zalety handlowego terminalu brokera. Stabilność i dokładność pracy przy braku zawieszeń и poślizgów. Szeroki instrumentarium techniczny terminalu, na którym są dostępne integrowane zestawy indykatorów i narzędzi technicznych analizy notowań rynkowych. Wygodny i maksymalnie zrozumiały interfejs platformy.
Szerokoformatowy harmonogram notowań z optymalnym zestawem nastaw i parametrów pracy.

6. Typy kont

Binomo proponuje 5 typów kont handlowych które oferują oprócz głównej listy serwisów handlowych także określone zalety.

Konto demo – jest otwierane bez jakichkolwiek inwestycji klienta. To świetny symulator handlowy, który pozwala przy pomocy środków wirtualnych przestudiować wszystkie procesy handlowe, a także jest to maksymalnie efektywne narzędzie do testowania strategii. Przy założeniu konta klient otrzymuje dostęp do wszystkich głównych serwisów brokera.

Standard – od 10 USD. Minimalny depozyt handlowy pozwala otrzymać dostęp do realnego rynku opcji i do wszystkich serwisów brokera Binomo, ten rodzaj konta proponuje traderom kontrakty z dochodowością до 85%, pozwala brać udział w akcjach i zawodach, na koncie standard jest dostępna pomoc analityczna.

Gold – od 500 USD. Tu trader otrzymuje poszerzoną listę aktywów dla tradingu, kontrakty z wypłatami do 86%, ubezpieczenie handlowych pozycji środkami bonusowymi, możliwość pracy z personalnym managerem, a także zwrot 5% kwoty inwestycji w przypadku nieudanej transakcji.

VIP - od 1000 USD. Ten serwis otwiera pełną listę serwisów i możliwości brokera Binomo: zwrot strat do 10%, praca z personalnym managerem przez Skype, wyprowadzenie zysku w ciągu 4 godzin, opcje z dochodowością do 90% i maksymalny wybór aktywów podstawowych.

7. Założenie konta i wyprowadzenie środków

Broker Binomo oferuje dla rejestracji format klasyczny. Tutaj należy w trybie interaktywnym wypełnić formularz, wybrać rodzaj konta i walutę depozytu. Cały proces założenia konta handlowego albo szkoleniowego zajmuje maksymalnie 2-3 minuty. Dla zaliczenia i wyprowadzenia środków broker przyjmuje: karty MasterCard, VISA, WebMoney, QIWI, Neteller, Sberbank-online, co czyni finansowe operacje pomiędzy klientem i spółką maksymalnie komfortowymi. Partnerskie porozumienie przewiduje maksymalny czas wyprowadzenia środków klienta z konta handlowego – 24 godziny. Jednak broker Binomo niezależnie od typu konta i kwoty operacji finansowej wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów i robi wszystko żeby szybko zrealizować wyprowadzenie dochodu handlowego – na praktyce termin wyprowadzenia wynosi 4-6 godzin w zależności od serwisu płatniczego.

8. Szkolenie traderów

Szkoleniowy kierunek działalności spółki posiada maksymalnie profesjonalną treść. Tutaj jest przedstawiony cały system szkolenia dla początkujących traderów, zbudowany na innowacyjnych środkach udzielenia informacji, a także na teoretycznych i praktycznych podejściach.

Głównymi instrumentami szkolenia i typami materiałów szkoleniowych brokera są: podręcznik interaktywny, zestaw lekcji wideo, baza wiedzy, webinary, konto demo i zestaw strategii. Oprócz tego stałe wsparcie analityczne w postaci codziennych przeglądów i analizy technicznej, a także gotowych idei handlowych, pozwalają stale zwiększać poziom profesjonalizmu tradera w ciągu całego okresu tradingu na rynku binarnym.

9. Strategie handlu

Szeroki wybór narzędzi technicznych, profesjonalne budowanie serwisów handlowych platformy, a także duży wybór materiałów analitycznych, pozwalają stosować w handlu wszystkie rodzaje i formy analizy. Pod względem analizy i zastosowania strategii platforma handlowa stanowi maksymalnie uniwersalny i technicznie doskonałe narzędzie. Warto zaznaczyć, że broker w swoim serwisie internetowym oferuje zestaw strategii handlowych, gdzie są przedstawione najbardziej proste i efektywne systemy dla codziennego handlu.

10. Czy warto pracować z Binomo?

Resumując można powiedzieć, że lista handlowych i technicznych serwisów, a także minimalne warunki tradingu i pełne bezpieczeństwo spółki, zapewnione przez regulator, powala mówić o maksymalnej efektywności tego handlowego parkietu dla częściowego traderu. Broker Binomo — to jeden z niewielu przedstawicieli rynku, który oferuje maksymalnie jakościowe usługi finansowe.

Recenzja Binomo

Komentarze na temat Binomo
( 6 )
Rating użytkownika: 4.5 / 5

Komentarze: 6

 1. avatar
  Piotr
  07/07/2017

  Witam czy konto z którego przelewam na binomo albo wypłacam może być w złotych

 2. avatar
  Łukasz
  05/10/2017

  Witam. Powiedzcie mi szczerze czy te binomo to naprawdę dochód miesięczny realnych pieniążków czy to tylko fikcyjna gra internetowa? Bo nie wierzę że da się zarobić duże pieniądze realne. ?

 3. avatar
  Grzesiek
  06/10/2017

  Czy wpłaty, wypłaty środków można przeprowadzić za pomocą Pay Pal?

 4. avatar
  Paweł
  29/11/2017

  Powiedzcie mi czy to na serio można zarobić czy to kolejna ściema

 5. avatar
  Leo
  18/03/2018

  to masz wszystko troche tak jak w kasynie 50/50,albo go gory,albo na dol,chyba ,ze masz pewna wiedze o rynku forex,wowczas mozesz ryzyko utraty minimalizowac,..

Zostaw komentarz

Binomo Polska: Recenzja i opinie traderów 2024

Odwiedź witrynę