Skip to Content

Binomo Türkiye: İncelemesi ve yatırımcı görüşleri 2024

4.1 / 5

Uluslararası piyasada, Binomo dahil olmak üzere çevrimiçi işlemlerde birçok lider bulunmaktadır. 2014 yılında kurulan Binomo, belirli ülkelerde faaliyet gösteren bireysel düzenleyiciler tarafından lisanslıdır. Hizmet kalitesi Uluslararası Finans Komisyonu tarafından büyük takdir görmüştür. Platform, bir denetimden sonra 2018’de en yüksek seviye olan Kategori A’ya layık görülmüştür. Bu aday, şimdi yapacağımız daha ayrıntılı bir analizi bariz bir şekilde hak ediyor.

1. İşlem platformuna genel bakış

Platform çok popüler olabilir, ancak işlem yapmaya yeni başlayanlar kaçınılmaz olarak birkaç soru ortaya atacaktır. İşlem yapmak için doğru platformu seçmek, yeni başlayan herhangi birinin başarısında çok önemlidir. Bu makale sunulan hizmetlere tarafsız bir genel bakış sunar, kalitesini değerlendirir ve Binomo ile işlem yapmanın tavsiye edilip edilmeyeceğine dair son kararı kolaylıkla size sağlar.

 • Şirket. 2014 yılında kuruldu, resmi olarak lisanslı, Forex Festival ödüllerini aldı ve dünyanın hemen hemen her yerinde muazzam bir popülariteye sahip.
 • Para yatırma ve finansal konular. Tüm kayıtlı kullanıcılar için bir demo hesap mevcuttur. Minimum para çekme ve para yatırma - 10 $. Üç hesap seviyesi vardır. Para çekme işlemleri 1 ila 72 saat sürer (kullanıcının statüsüne bağlı olarak).
 • İşlem koşulları. %87'e kadar bir getiri ile Yüksek/Düşük sözleşmeler. Deneme yoluyla - değişken kârlarla CFD işlemleri. İşlem için 45 varlık. 1 ila 60 dakika arasında sözleşme vade bitimi.
 • Diğer. 75.000 $'dan fazla ödül fonlu turnuvalar. Premium kullanıcılar için kişisel destek ve eğitim. Video eğitimleri, terimler sözlüğü, SSS. Etkili kısa vadeli işlem için benzersiz bir varlık.

Bu, madde imli bir liste şeklinde kısa bir açıklamadır. Tüm bu başlıklar, genel bakışımızın ilgili bölümlerinde ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

2. Güçlü ve zayıf yönleri

Minimum başlangıç gereksinimleri: 10 $ veya daha fazla para yatırarak gerçek bir hesap açabilirsiniz. Bu, yatırımcıların turnuvalarına katılım dahil, platformun tüm özelliklerine erişim sağlar.

Sınırsız ve limitsiz demo hesabı: Alıştırma modu sadece yeni başlayanlar için değil aynı zamanda deneyimli yatırımcılar için de cazip bir seçenektir. İlki yani yeni başlayanlar işlem yapmayı ve ikincisi yani deneyimli yatırımcılar ise yüksek riskli stratejileri test etmeyi öğrenebilecektir.

Birden fazla özelliğe sahip işlem terminali: Platform, yalnızca Sabit Yüksek/Düşük sözleşmelerle işlem gerçekleştirmenize değil, aynı zamanda teknik analizler yapmanıza da olanak sağlar. Yüzlerce çeşitli piyasa tahmin stratejisi sunar.

Şirketin para çekme politikası: Para çekme, kullanıcıların Binomo ie ilgili geri bildirimlerinde neredeyse hiç şikayet etmedikleri bir konudur. Finansal işlemler her zaman ilgili zaman sınırları içerisinde gerçekleştirilir. Platform, işlemcinin ikamet ettiği ülkede bulunan çok çeşitli ödeme sistemlerini desteklemektedir.

Yatırımcı turnuvaları: Bu Binomo'nun eşsiz rekabet avantajıdır. Şirketin rakipleri, ya turnuvalarla kendilerini zahmete sokmuyor ya da zaman zaman özel tekliflerin bir parçası şeklinde turnuva yapıyorlar. Binomo, turnuvalara bir öncelik gözüyle bakar. Şirket, 300-600 $'lık bir ödül fonuyla günlük ücretsiz bir turnuva düzenler ve 1.500 $'dan 75.000 $ ve daha fazlasına kadar bir ödül fonuyla ücretli turnuvalar düzenler.

Yeni başlayan dostu: Yeni başlayanlarla çalışmaya odaklanmak, özellikle platformun ilk faaliyet yıllarında oldukça barizdi. Artık şirket hedef kitlesini genişletti ancak hala platform, yeni başlayanlar için en iyi platformlardan biri olarak tanınmaktadır.

7/24 işlem: Varlık seçimi, ilk olarak, benzersiz kripto para endeksi (CRYPTO IDX) gibi kripto paraları ve ikinci olarak, tezgah üstü (OTC) döviz çiftlerini içerir.

Yatırımcılar için ABD'den ve birkaç AB ülkesinden erişim yok: Müşteri Anlaşmasının 10.2'nci maddesi, listelenen ülkelerin vatandaşlarının platformda kayıt olamayacaklarını söyler. Yine de, Binomo, Asya, Güney Amerika, Okyanusya, BDT ve diğer bölgeler dahil olmak üzere dünya çapında düzinelerce ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir.

3. İşlem terminali

2014 yılında Binomo, SpotOption tarafından bir terminal ile piyasaya erişti. Bu, birçok şirket tarafından kullanılan popüler, evrensel bir platformdur. Ancak, çok sınırlı özelliklere sahiptir. 9 ay sonra, şirket mülkiyet hakkı kendine ait olan terminalini piyasaya sürdü. Şirket, uluslararası çevrimiçi işlem piyasasındaki başarı geçmişini oluşturma yoluna koyuldu. Platform, 2015'ten beri yeni özellikler eklemek ve mevcut hataları gidermek için düzenli olarak güncellenmektedir.

Binomo'nun modern terminali, Yüksek/Düşük sözleşmelerle işlem yapmak ve bir seferde saniye ve dakika zaman dilimlerinde teknik analiz yapmak için kullanabileceğiniz tamamen işlevsel bir işlem platformudur.

Web terminalinin özellikleri:

 • 24 saat boyunca 45'e kadar varlıkla işlem yapma;
 • Grafiklerle bağımsız sekmeler;
 • Grafik analizi için 20 grafiksel araç;
 • Onay olmadan tek tıklamayla işlem;
 • Klavye Kontrolleri;
 • 14 teknik analiz göstergesi;
 • Entegre bir Ekonomik Takvim;
 • 5 saniyeden 1 aya kadar zaman dilimleri;
 • Ölçeklenebilir 4 modlu bir grafik;
 • Kayma olmadan ve yüksek hızlı çalışma.

Akıllı telefon dostu bir versiyonu, mobil bir uygulama olarak sunulmaktadır. Genel bakışın ilerleyen bölümlerinde onu daha detaylı olarak inceleyeceğiz.

4. Binomo kripto paraları

Yatırımcıların kripto paralara özel ilgileri vardır, çünkü ya yukarı ya da aşağı doğru ilerledikçe kâr edebilirsiniz. Bu, bir dövizle işlem yapmanın varlıklara doğrudan yatırımlardan kritik farkıdır, çünkü varlıklara doğrudan yatırımlarda kazanımlar yalnızca olumlu ekonomik eğilimlerle üretilir. Bir yatırımcının bilmesi gereken en önemli şey, fiyatın grafikte nereye gittiğidir (yukarı veya aşağı). Eğer tahmin doğru ise, önceden bilinen büyüklükteki kâr, hesabınıza tam olarak yansıtılır. Bu, yatırımınızın ortalama %75-85'idir.

Kripto para varlıkları arasından seçilecek sadece üç tane ile —Bitcoin, Litecoin ve CRYPTO IDX, Binomo'nun sunduğu sayısız olmaktan uzak. IDX, özel ilgiyi hak eden bir varlıktır. Bir kripto para endeksi, potansiyel olarak diğer tüm kripto paralardan daha iyi performans gösterir. Bu varlık, Binomo tarafından 24 saat boyunca etkili kısa vadeli işlemler için geliştirilen benzersiz bir üründür.

CRYPTO IDX, BTC, LTC, ETH ve ZCH fiyatlarının aritmetik ortalamasıdır. Bu yüzden fiyatları grafik üzerinde normal varlıklardan 4 kat daha sık güncelleniyor. Bu, fiyat belirtilerinin görünümünü etkiler. Fiyat, bir saniye zaman diliminde bile bir gövdeye ve iki gölgeye sahip olan tam mum çubuklarla yeterli bir şekilde yapılandırılmıştır. Buna karşılık, normal varlıklar, 5-15 saniyelik bir zaman diliminde etkin teknik analiz için uygun bir grafik üretemez.

5. Mobil işlem

Sadece kişisel bilgisayarlarda değil, tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarda da işlem yapabilirsiniz. Klasik web tabanlı versiyon, yeterince geniş ekranlı bir cihazda kullanım için nispeten daha rahattır. Ancak bu, normal akıllı telefonlarda çok kullanışlı değildir. Bu nedenle, uyarlanmış özel bir versiyon kullanmanız önerilmektedir.

Binomo'nun orijinal mobil uygulamalarını App Store ve Google Play'de bulabilirsiniz. Telefon terminalinin özellikleri, masaüstü versiyonunun özellikleriyle birkaç farkla karşılaştırılabilir. Birçok teknik analiz göstergesi ve aracı kullanılamıyor. Ancak bu, doğru zamanda önemli bir işlem açmanıza engel olmaz. Bu özellikle haberlerle işlem yaptığınızda, örneğin belirli bir zamanda sözleşmeler satın almanız gerektiğinde önemlidir.

6. Hesap türleri ve işlem alıştırması

Kaydolduktan sonra her kullanıcı bir demo hesabına sahip olur. Bu, hemen işlem yapmaya başlamalarını sağlar, ancak çekemeyecekleri sanal paralarla. Binomo 4 hesap seviyesi sunar - 1 ücretsiz ve 3 fonlu hesap.

DEMO. Kayıt olmanız gerekir. %85'e varan bir getiri ile 18 temel varlık. Teknik analiz için diğer tüm platform araçlarının standart özellikleri.

STANDART. 10 $ veya daha fazla parayla finanse edilen hesaplara sunulur. Bu, platformun tüm özelliklerine erişebileceğiniz temel bir seviyedir. Turnuvalara katılabilir, gerçek piyasada işlem yapabilir ve para çekebilirsiniz.

GOLD. Minimum Para Yatırma: 500 $. Daha geniş bir varlık seçeneği (38) ile yeni başlayanlar için en uygun seçim. Para çekme işlemleri daha hızlı hale gelir (24 saat), kişisel bir yönetici ve çok özel işlem stratejileri sunulur.

VIP. Bu statü size, 1000 $'dan fazla bir para yatırdığınızda verilir. Kullanıcı, maksimum ayrıcalıklar ve kişiselleştirilmiş bir hizmet elde eder.

İşlem platformunun resmi web sitesinde Kasiyer sayfasında, farklılıkları gösteren ayrıntılı bir karşılaştırmalı tablo verilmiştir. Son olarak, kaydolduktan sonra para yatırmalarınızın bir arada toplandığına işaret etmek isteriz. Bu, VIP statüsünü elde etmek için 1.000 $ tutarında bir ödeme yapmanız gerekmediği anlamına gelir; arada herhangi bir zaman aralığında taksitlerle yatırabilirsiniz.

7. VIP statüsünü elde etmenin amacı nedir?

Binomo'daki premium statünün temel avantajı, yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanmış bir eğitim programı içeren kişiselleştirilmiş bir servis olmasıdır. Bu, bireysel olarak öğrenmekte zorluk çekenler için mükemmelliğe giden hızlı bir yoldur. VIP statüsünün, tecrübeli aktif yatırımcılar için de avantajları vardır.

8. Hesap oluşturmak

Binomo işlem platformunda bir hesap oluşturmak sadece 1 dakika sürer. Standart kayıt prosedürü bir e-posta ve şifre gerektirir. Kişisel bilgilerinizi ilgili düğmeyi tıklayarak bir Google veya Facebook profilinden doldurabilirsiniz. Lütfen para biriminizi özel bir dikkatle seçin, çünkü bu kararı Müşteri Desteği ile bile değiştiremezsiniz. Dolar, ikamet ettiğiniz ülkeden bağımsız olarak yapılan kusursuz bir seçimdir.

Lütfen gerçek bilgilerinizi verdiğinizden emin olun. Aksi takdirde, büyük miktarlarda para çekerken problemle karşılaşabilirsiniz. Mali yasalar, belirli bir miktarın üzerinde bir ciroya sahip tüm kullanıcıların kimlik tespitini gerektirir. Profiliniz gerçek tam adınızı içeriyorsa kimlik doğrulaması sorun değildir. Tüm bilgiler, çok sıkı veri koruma kurallarına tabidir ve sunucuya şifrelenmiş bir şekilde iletilir.

9. Para yatırma ve para çekme

VISA ve MasterCard banka kartları, hesaplara para yatırmanın en popüler yoludur. Belirli bir ülkede desteklenen uluslararası ve yerel sistemler dahil olmak üzere başka yöntemler de mevcuttur. Desteklenen sistemlerin listesi, profilinizde belirtilen ikamet ettiğiniz ülkeye göre değişir.

Uluslararası ödeme sistemleri dünya çapında desteklenmektedir. Kullanıcılar için en uygun seçenek, gelecekte para çekme işlemleri için hesaba otomatik olarak bağlanacak olan banka kartlarıyla para yatırmaktır. Kârlar, yalnızca hesaba para yatırmak için kullanılmış olan cüzdanlara çekilebilir. Lütfen para yatırma seçeneğini seçerken bunu göz önünde bulundurun.

Kendi paranızın miktarına bağlı olarak hesabınıza %30 - %80 veya hatta %100 (özel promosyonlar sırasında) bir bonus eklenir. Sistem, yeni başlayanlar için en uygun seçenek olarak 500 $ tutarında bir hesap önerir. Bonus dahil, hesaba 750 $ yatırılacaktır. Bu işlem, işlem başına bakiyenizin %0,2'sini kullanarak işlem yapmanıza ve sermaye yönetimi açısından finansal risklerinizi en aza indirmenize olanak sağlar.

10. Yatırımcı Eğitimi

Yeni başlayan bir yatırımcının, bağımsız piyasa analizi ve etkili işlem yapma yeteneği yoktur. Onun tek amacı, bu beceride ustalaşmaktır. Bunun için uygun koşullar işlem platformunda oluşturulmalıdır. Binomo, bu soruna harika bir çözüm bulmuş.

Kullanıcılara, öğrenme fırsatları sunulmuştur.

 • Bağımsız ya da Özyönetimli öğrenme. İşlem platformunda (Bilgi panelinde veya terminalin yan panelinde) veya diğer çevrimiçi kaynaklarda sunulan hazır stratejilere bağlı olarak bir demo hesapta işlem yapmak.
 • Mentorlu öğrenme. Kişisel bir mentor tarafından desteğe erişim, premium kullanıcılara (GOLD ve VIP) verilir. Yönetici, yatırımcıyla iletişim kurmak için Skype'ı kullanır ve daha sonra özel olarak hazırlanmış bir eğitim programı tasarlar.

Başlangıçta, yeni başlayanlara ya bir demo hesap üzerinden işlem yapmaları ya da özel bir eğitim programına erken bir zamanda katılmaları önerilir. Seçilen piyasa analizi ve para yönetimi stratejisinin kurallarına uymalıdırlar.

11. Binomo ile işlem yapmalı mıyım?

Kararımız evet, elbette. Binomo'nun işlem platformu, net bir şekilde detaylı incelemeye değer, özellikle yeni başlayan yatırımcılar tarafından. Piyasaya standart bir terminale sahip mütevazi bir acemi olarak giren şirket, bir yıl sonra çevrimiçi işlem liderlerinin seviyesine ulaştı.

Minimum başlangıç gereksinimi, hızlı para çekme, sınırsız bir demo hesap, özyönetimli ve özel mentorlu öğrenme, varlıkların ürettiği yüksek getiri, platforma 24 saat boyunca erişim ve daha fazlası. Tüm bu avantajlar Binomo'yu Yüksek/Düşük sözleşmeli işlemlerde uluslararası liderler ligine taşıyor.

Incelemeler: Binomo

Yorumlar: Binomo
( 18 )
Kullanıcı oylaması: 4.4 / 5

Yorumlar: 18

 1. avatar
  ahmet fehim mıhcı
  17/07/2017

  işlem yapmak istiyorum bilgilendirme ve kayıt işlemleri için ararmısınız

 2. avatar
  Yeliz korkmaz
  06/04/2018

  Işlem yapmak istiyorum nasıl yapıcam ve para yatırma gb bişey varmi

 3. avatar
  vahit
  11/04/2018

  Cep telefonunda işlem platform unu açamıyorum beni ararmisiniz

  • avatar
   Binomo
   07/11/2018

   Merhaba.
   Canlı destek servisinin size bu konuda yardımcı olabilmesi için hesap açarken kullandığınız e-posta adresinizden [email protected] adresine mesaj atabilirsiniz, sorularım bölümünde destek servisine sorularınızı yazabilirsiniz veya daha hızlı cevap için platformun aşağı sol tarafında olan kırmızı butonuna tıklayarak destek servisiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler!

 4. avatar
  Rukiye
  28/09/2018

  Telefonum dan e postamı giriyorum giriş yapamıyorum yardimci olurmusunuz

  • avatar
   Binomo
   07/11/2018

   Merhaba.
   Canlı destek servisinin size bu konuda yardımcı olabilmesi için hesap açarken kullandığınız e-posta adresinizden [email protected] adresine mesaj atamanızı rica ederiz. Teşekkürler!

 5. avatar
  FERUZA
  06/10/2018

  Merhaba binomada kazandigimiz sikintisiz cekebilirmiyiz

  • avatar
   Binomo
   29/06/2020

   Merhabalar!
   Para çekmek için “Hesabım ” –> “Para Çekimi” bölümünden para çekme talebinde bulunmalısınız.
   Para çekimi yalnızca, yatırım yaparken kullandığınız ödeme yöntemi ile gerçekleştirilir.
   Hesabınıza yeni bir ödeme yöntemiyle para yatırırken (kart yada cüzdan) bu yeni yöntem para çekme yöntemleri altında görüntülenir.Sorularınız için canlı destek veya [email protected] üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 6. avatar
  Nami Gulsoy
  11/02/2019

  Merhabalar,
  Güzel bir inceleme yazısı olmuş ben bir haftadır araştırma yapıyorum sonunda sistemin güvenilir olduğuna karar verdim ve demo hesaptan gerçek hesaba geçiş yaptım ve ilk kârımı yapmaya başladım. Para çekme konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Destek birimiyle görüşüp doğrulama prosedürünü geçtim ve paramı hesabıma aktardılar.

 7. avatar
  Hakan
  23/11/2020

  Binomo, bir dizüstü bilgisayar satın alacak kadar para biriktirmeme olanak sağladı :). Bu yüzden artık bir dizüstü bilgisayarda işlem yapabileceğim, çünkü daha önce sadece akıllı telefonumda işlem açabiliyordum. Belki de ekran büyüdüğü için artık işlem yapmak daha kolay olacak 🙂

  5/5

 8. avatar
  Onemli Boz
  23/11/2020

  Binomo’da bir yıl oldu. Tüm işlemlerim neredeyse her zaman kârlı. Kazancım %70’lerde. Harika bir yarı zamanlı iş, iyi hizmet.

  5/5

 9. avatar
  Didem Demirbas
  27/11/2020

  Benim için, bu hizmet fazladan para kazanmak için harika bir fırsat. Kur dalgalanmalarını iyi anlamaya başladım ve %65 kârlılık elde ettim. Bu bana yeter. Ödemelerde sorun yok. Teşekkür ederim.

  5/5

 10. avatar
  Erik Kalkan
  27/11/2020

  Binomo’da birçok finansal araç var, ancak Binomo’da yalnızca kripto para varlıklarıyla işlem yapıyorum. Kripto paralarda daha güçlü fiyat artışları var, bu yüzden bu artışlarda işlem yapmaya çalışıyorum.

  5/5

 11. avatar
  Ozdes Demirbas
  28/11/2020

  Bunun muhtemelen işlem yaptığım en iyi platform olduğunu söylemek istiyorum. Şu anda üzerinde çalışıyorum. Arayüzü çok beğendim. Tonlarca gösterge ve çizelge mevcut. Tavsiye ederim.

  5/5

 12. avatar
  Eke Emin
  01/12/2020

  Binomo benim için bir cankurtaran. İyi ek gelir. Kârlılığım %65. Ve düşünüyorum da, işlem yaptığımda neredeyse her zaman kâra geçiyorum.

  5/5

 13. avatar
  Erdal akbaş
  01/05/2021

  Bonomo hakkında beni ararmisin daha fazla bilgiye ihtiyacım var guvenmelimiyim

 14. avatar
  Mehmet Ali Özdemir
  05/07/2021

  Yardımcı ilurmusunuz

  5/5

Yorum bırak

Binomo Türkiye: İncelemesi ve yatırımcı görüşleri 2024

Siteyi görüntüle