Skip to Content

Binomo (Біномо) Україна: огляд й відгуки трейдерів 2024

4.4 / 5

Binomo (Біномо) — європейський брокер бінарних опціонів, який розпочав свою діяльність у 2014 році. Брокерська компанія розташована у Великобританії і нещодавно відчинила свої двері для трейдерів з Росії та країн СНД. 70 активів розташовано на швидкій та сучасній торговій платформі. Брокер Binomo.com швидко набув популярності завдяки високоякісному обслуговуванню й швидкому виведенню коштів. Окрім стандартних методів торгівлі — короткочасних, тривалих, односторонніх, парних — компанія також пропонує безкоштовні торговельні сигнали для своїх трейдерів, що на порядок спрощують процес прийняття правильних торгових рішень. Російськомовний персонал, повністю перекладена на російську мову торгова платформа, а також щоденна аналітика ринків. Компанія регулюється Центром фінансового нагляду р. Кіпр і підпадає під законодавство Європейського Союзу.
Брокер Binomo перебуває під наглядом регулятора ЦРВФР в Росії та країнах СНД, Видано ліцензію номер RU-A7081.

1. Загальна інформація про компанію

Binomo — це європейський брокер, який перебуває під керуванням компанії STAGORD RESOURCES LTD, зареєстрованої за адресою 60 Vasileos Pavlou, Agios Dometios, CY 2360, Nicosia, Cyprus (реєстр. № HE338508). Як вже було сказано вище, молодий вік компанії не заважає їй надавати фінансові послуги високого рівня. Більше того, зазначений брокер за деякими параметрами випереджає компанії, що їх прийнято вважати «корифеями» опціонного ринку. На сторінках сайту компанії ви завжди знайдете свіжу фінансову аналітику, технічні огляди найпопулярніших ринків активів та професійні торгові рекомендації. Торгівля забезпечується останньою версією платформи Spot Option 2.0, в яку інтегровано плагіни торгових стратегій, а також розміщено достатню кількість активів і видів опціонів.

Основною перевагою брокера Біномо є його орієнтованість на клієнта, що її виражено в максимально доступних торгових умовах, численних аналітичних сервісах, непоганій підтримці, новітньому торговому терміналі й безлічі інших приємних для клієнтів особливостей.
Що стосується вузького й часто проблемного питання виведення коштів, то, за відгуками клієнтів і за нашими тестами, кошти виводяться протягом 24 годин у будь-яких розмірах, що можна назвати одним із найголовніших показників сумлінності брокера.

2. Переваги й недоліки роботи з Binomo

Низький мінімальний депозит: Ви трейдер-початківець, який для початку торгівлі має в розпорядженні лише невелику суму коштів? Тоді Біномо — це те, що вам потрібно! На відміну від більшості брокерських компаній, які в якості мінімального депозиту вимагають суму від $200 і вище, Binomo пропонує почати торгувати лише з $10, тобто з суми, доступної практично кожному.

Якісна щодення аналітика й торгові рекомендації. Аналітика — одна з основних переваг Біномо. На сайті брокера розміщуються постійно оновлювані технічні аналізи популярних активів, за допомогою яких ви завжди будете в курсі найвдаліших умов для укладення угод.

Широкий вибір активів та опціонів. Клієнти компанії Binomo забезпечені хорошим вибором торгових інструментів і ніколи не залишаються без вибору в торгівлі. Усього торгового «арсеналу» більш ніж достатньо для створення власних торгових стратегій будь-якого рівня складності й торговельних портфелів з диверсифікованими ризиками.

Оперативне виведення коштів! Усі заявки на виведення обробляються брокером протягом 1 доби, що є досить непоганим показником в індустрії.

Торгівля на вихідних. Клієнти брокера мають можливість торгувати навіть на вихідних, використовуючи опціони «один дотик».

Відсутність плагінів технічного аналізу ринку. Торгова платформа Binomo не призначена для проведення технічного аналізу. Однак варто зауважити, що цей недолік присутній у 95% усіх брокерських компаній, що займаються бінарними опціонами.

3. Торговельні умови

Що стосується наповненості платформи для трейдингу достатнім обсягом торговельних інструментів і прибутковості, Binomo хоч і не є рекордсменом, але гідно тримається в «золотій середині». Брокер пропонує торгувати бінарними опціонами з прибутковістю до 94% (дуже непогано), а за контрактами «один дотик» прибутковість компанії складає до 350%. Використовуючи 72 активи і 5 видів доступних для торгівлі опціонів, трейдер завжди зможе знайти оптимальний варіант для укладення угод. Як приємне доповнення — мінімальна планка для початку торгівлі, яка становить усього $10; у сукупності з розміром угоди в $1 це одні з найдоступніших торговельних умов на опціонному ринку на даний момент.

У зв’язку з чималою прибутковістю опціонів брокер не пропонує страхових відшкодувань, однак що краще — торгувати опціонами з прибутковістю 60%-65% й отримувати відшкодування збитків у розмірі 10% або торгувати опціонами з прибутковістю до 94% без відшкодування збитків — вирішувати кожному трейдеру.

Як додаткові привілеї для клієнтів рівня «Бізнес» (депозит від $ 1000) і «Преміум» (депозит від $3000), Binomo відшкодовує 100% збитків за першими 5 угодами. Іншими словами, вся сума прибутку залишається клієнтові, а всі збитки в будь-якому розмірі брокер бере на себе, що є реальною можливістю вже в перший день торгівлі значно збільшити свій торговий депозит.

4. Базові активи

У торговому терміналі Binomo можна знайти понад 70 базових активів, до переліку яких входять: 35 акцій (GAZPROM, TELEFONICA, SBERBANK, ROSNEFT, ING GROEP, VODAFONE, LLOYD BANK, VOLVO, LUKOIL RS, RIO TINTO, SIEMENS, TESCO, VOKSWAGEN та ін.), 14 популярних та «нішевих» валютних пар (AUDUSD, EURJPY, GBPJPY, NZDUSD, EURAUD, USDCAD, USDJPY, EURCAD, CADJPY, AUDNSD та ін.), 6 сировинних товарів (OIL, GOLD, SILVER та ін.), а також 10 індексів (DAX, DOLLAR INDEX, S&P500, SMI IBEX BOVESPA, RTS, NASDAQ, TEL AVIV, FTSE100 та ін.) і 7 пар для здійснення операцій по відносному руху цін двох базових активів (EURUSD VS GOLD, USDCAD VS OIL та ін.).

5. Торгова платформа

На захищеній зоні сайта брокера ви побачите останню модифікацію веб-платформи SpotOption — терміналу, досить відомого в колах трейдерів, оскільки він використовується двома третинами всіх компаній з торгівлі бінарними опціонами.
Загалом, у ході тестування терміналу прослизань котирувань при укладанні угод «багів» і критичних помилок виявлено не було. Платформа працює досить плавно. Порадували плагіни торгових стратегій, інтегровані в термінал, за допомогою яких можна здійснювати власний (хоч і досить примітивний) технічний аналіз ринку.

6. Типи рахунків

Біномо пропонує чотири типи рахунків, що розрізняються за розміром внесеного депозиту і дають різні привілеї власникам. Рахунки «Мікро» — це тип рахунку «за замовчуванням», який доступний при будь-якому депозиті від мінімальної суми до $100. Усім клієнтам із цим типом рахунку доступні всі торгові інструменти, навчальні матеріали та служба підтримки брокера. Рахунки «Стандарт» перебувають у діапазоні від $100 до $300 і на додачу до вищезазначених сервісів дають можливість отримати персонального менеджера й застрахувати від збитків перші п'ять угод. «Преміум»-рахунки передбачають депозит від $300 до $1000 і надають пріоритетну чергу при розгляді заявок на виведення коштів. Врешті, рахунки типу «Бізнес» надаються клієнтам із депозитом від $1000 до $3000 і відкривають доступ до розвинутої ринкової аналітики й «живим» сигналам для ефективнішої торгівлі.

7. Відкриття рахунку й виведення коштів

Відкриття торгового рахунку в Binomo, відповідно до вже давно встановленої практики, здійснюється практично моментально. Заповнення короткої інтерактивної форми забере не більше 2 хвилин.
Після заповнення форми клієнтові надається доступ до особистого кабінету, а також право обрати валюту депозиту між євро, американськими доларами й російськими рублями при поповненні рахунку. У якості електронно-платіжних систем, доступних для поповнення і Binomo, можна використовувати: карти Visa, Union Pay, MasterCard, а також платіжні системи Qiwi, Neteller, WebMoney і Яндекс.Гроші. За словами представника брокера, перелік доступних засобів введення-виведення найближчим часом буде розширено.

Виведення коштів з торгового рахунку здійснюється протягом 24 годин, а для ініціації процесу слід заповнити заявку на виведення в особистому кабінеті. Після успішного розгляду заявки фінвідділом брокера запит надсилається до обраної платіжної системи або банка, де транзакція проходить фінальну обробку протягом 3–5 робочих днів, у залежності від конкретної організації-посередника.

8. Навчання трейдерів

Що стосується навчання, то, судячи з усього, брокер ставиться до цього питання досить серйозно. На сайті компанії можна знайти такі види освітніх матеріалів:

Навчальний посібник. За допомогою досить місткого навчального посібника цілком реально всього за 1 годину значно підняти свій рівень знань та отримати теоретичні основи опціонного трейдингу.

Огляди ринків. На сайті можна знайти щоденні огляди ринків, у яких фахівці брокера цілком доступно для розуміння навіть трейдерів-початківців надають торговельні рекомендації.
Технічний аналіз. Кілька разів на день у розділі «технічний аналіз» на сайті Біномо публікуються технічні огляди найпопулярніших ринків активів і даються торгові сигнали.

Перераховані можливості загалом є непоганою допомогою трейдерам-початківцям, які з перших днів торгівлі зможуть довести свої фінансові знання до рівня, необхідного для ефективного трейдингу.

9. Стратегії торгівлі

Завдяки хорошому вибору базових активів, видів опціонів і термінів експірації, в умілих руках торгова платформа Біномо має потенціал стати реальним інструментом для істотного заробітку. При цьому, згадана вище аналітична підтримка брокера, яка виражається в оглядах ринків і теханалізі, допоможе вирішити, коли і як торгувати, щоб отримати максимальний результат.

Доречно сказати, що завдяки максимально розширеному діапазону термінів експірації (від 60 секунд до 1 року) платформу Binomo можна використовувати як для внутрішньоденної торгівлі, так і для інвестування в зростання або падіння котирувань на тривалі періоди.

10. Чи варто працювати з Binomo?

В якості висновку можна сказати, що брокерська компанія Біномо пропонує своїм клієнтам досить різноманітний і якісний спектр фінансових послуг. Можливо, ще важливішим є той факт, що брокер усе ще росте й розвивається — а це означає, що можна очікувати на істотне розширення переліку торгових умов і супутніх послуг.

Почніть торгувати ›

Перегляди брокера Binomo

Коментарі стосовно брокера Binomo
( 1 )
Оцінка, виставлена користувачами: 4.0 / 5

1 коментар

  1. avatar
    Ентер
    23/04/2020

    Я відкрив для себе, що в інтернеті можна не тільки відпочивати, але й заробляти. За тиждень перепробував кілька способів. Зараз тему трейдингу вивчаю, навіть симулятор від Binomo тестую. Якщо вийде, піду перевіряти реальну торгівлю

Залишити коментар

Binomo (Біномо) Україна: огляд й відгуки трейдерів 2024

Відвідати сайт