Skip to Content

Binatex Slovensko: Informácie a mienka obchodníkov 2024

4.1 / 5

Pozor! Svetujemo, da se vzdržujete trgovanja s tem posrednikom. Priporočamo izbiro te ???????? zanesljiv posrednik

Spoločnosť Binatex bola založená v roku 2015 a podarilo sa jej veľmi rýchlo pritiahnuť pozornosť obchodníkov. Počas prvých dvoch rokov práce získala spoločnosť 6 medzinárodných ocenení za užívateľsky prívetivé rozhranie, možnosti obchodnej platformy, podporu klientov a tvorivý prístup.

1. Všeobecné informácie

Internetová stránka spoločnosti Binatex je k dispozícii v 15 jazykoch, pretože broker sa zameriava na obchodníkov z rôznych krajín. Okrem toho, spoločnosť získala od FMRRC certifikát o zhode (podrobné informácie sú k dispozícii na oficiálnych stránkach regulačného orgánu). Napriek tomu broker vynaložil veľa úsilia na to, aby vynikol medzi konkurentmi a poskytol svojim klientom skutočne vysoko kvalitné služby. Zoznámime sa so základnými charakteristikami spoločnosti Binatex.

2. Výhody a nevýhody

Nízky minimálny vklad: stačí vložiť na účet čiastku 10 USD a môžete začať obchodovať na platforme brokera. V tomto prípade bude minimálna suma transakcie 1 USD.

Demo účet: bezprostredne po registrácii získajú klienti virtuálny účet s hodnotou 1000 USD, ktorý umožňuje testovať možnosti platformy a zvyknúť si na jej rozhranie.

FMRRC regulácia: Ako sme už uviedli vyššie, spoločnosť Binatex získala licenciu od Centra pre reguláciu vzťahov s finančnými trhmi (FMRRC). Táto skutočnosť zaručuje čestnosť a spravodlivosť broker pri obchodovaní s klientmi.

Refundácia pri stratových obchodoch: Binatex je jediný broker na trhu, ktorý poskytuje výnos z každej stratovej transakcie bez ďalších záväzkov od klienta.

Viacúrovňový systém: úroveň obchodníka sa zvyšuje podľa objemu dokončených transakcií od úrovne 1 až po úroveň 10. Čím vyššiu úroveň obchodník dosiahne - tým viac možností získa: napríklad na najvyššej úrovni je návratnosť z každej stratovej transakcie 10% a všetky materiály v sekcii školení sú dostupné v textových aj video formátoch.

Praktické štatistika: spoločnosť vynaložila značné úsilie na organizáciu sekcie štatistiky - informácie o transakciách sú prezentované pomerne pohodlným a jasným spôsobom, čo umožňuje použiť sekciu ako plnohodnotný obchodný denník na analýzu ziskovosti obchodov a identifikáciu možných chýb a možností zlepšenia obchodnej.

Nepretržitá podpora: kedykoľvek počas dňa sa môžete obrátiť na službu podpory či už pomocou živého rozhovoru na webovej stránke spoločnosti, telefonicky alebo e-mailom.

Uvítací bonus: každý nový klient má možnosť získať uvítací bonus 100%.na prvý vklad. Je treba upozorniť, že bonusovú čiastka nie je možné vybrať a slúži len ako dodatočný obchodný kapitál pre vyššiu ziskovosť obchodov.

Malý počet obchodovateľných aktív. V súčasnosti majú klienti prístup len k niečo viac ako 20 obchodovateľným aktívam, čo je v porovnaní s ostatnými poprednými brokermi výrazne nižší počet.

3. Podkladové aktíva

Klienti spoločnosti Binatex môžu obchodovať s menové páry, akcie spoločností (Google, Facebook, Apple, Starbucks, etc.), a taktiež komodity, ako je ropa a zlato. Hoci je počet aktív v súčasnosti menší než na iných porovnateľných obchodných platformách, spoločnosť potvrdila, že plánuje v nasledujúcich mesiacoch výrazne zvýšiť spektrum obchodovateľných položiek.

4. Obchodná platforma

Tím Binatex uprednostnil menej vyšľapanú cestu a nepoužil existujúce hotové riešenia, ale vyvinul vlastnú obchodnú platformu. Pomocou špeciálneho informátora môžete v režime reálneho času sledovať počet aktívnych obchodníkov a otvárať transakcie. Máte možnosť otvoriť nové okná s grafmi, ktoré môžu byť zobrazené v lineárnom formáte, alebo vo forme sviečok. Cenové ponuky poskytuje spoločnosť Bloomberg, takže sa nemusíte obávať, že trhové údaje sú nepresné alebo falšované. Treba tiež poznamenať, že platforma obsahuje špecializované sekcie s obchodnými signálmi, ekonomickým kalendárom, tréningovými videami a hodnotením najlepších obchodníkov v spodnej časti obrazovky platformy. Tieto prvky je možné odstrániť z obrazovky alebo ich tam ponechať podľa obchodníkových preferencií.

Pokiaľ ide o typy opčných kontraktov, v súčasnosti nie je v platforme dostupná žiadna iná možnosť ako klasický formát "Up/down" s expiračnou dobou v rozmedzí od jednej minúty do 24 hodín

5. Vklady a výber prostriedkov

Na otvorenie demo účtu u spoločnosti Binatex, stačí zadať e-mail do príslušného formulára na oficiálnej webovej stránke, čo Vám umožní prístup k osobnému virtuálnemu obchodnému účtu 1000 USD s cenami v reálnom čase. Stačí vložiť na účet čiastku minimálne 10 USD/10 EUR, čím sa účet stáva reálnym a poskytne Vám plný prístup ku všetkým funkciám platformy. Vklady sa môže vykonať pomocou platobnej karty Visa, MasterCard alebo rôznych elektronických platobných systémov. Ako už bolo spomenuté, klienti majú nárok na uvítací bonus pri prvom vklade až do výšky 100% vloženej sumy.

Je treba pripomenúť, že spoločnosť Binatex zasiela klientami vyberané prostriedky na účet v platobnom systéme z ktorého klienti robili vklady. Doba spracovania žiadosti o výber je 1-3 pracovné dni podľa zásady "kto skôr príde, je skôr vybavený". Klient môže podať v priebehy mesiaca viacero žiadostí o výber. Počet takýchto žiadostí je limitovaný obchodnou úrovňou klienta (pozri vyššie); táto informácia sa nachádza na osobnom účte klienta na platforme.

Vzhľadom na to, že spoločnosť Binatex je regulovanou entitou, vyžaduje odoslanie kópií dokladov totožnosti na účely bezpečnosti a boja proti praniu špinavých peňazí pred tým, ako budete môcť vložiť alebo vybrať finančné prostriedky; v prípade problémov s týmto procesom môžete vždy kontaktovať svojho prideleného osobného manažéra.

6. Vzdelávanie obchodníkov

Spoločnosť pripravila solídnu tréningovú základňu pre začiatočníkov aj profesionálov. Príslušná časť webových stránok spoločnosti Binatex obsahuje desiatky článkov a videonahrávok na rôzne témy týkajúce sa technickej a fundamentálnej analýzy. Napríklad odborníci spoločnosti ukazujú, ako rozlišovať medzi rôznymi vzormi na grafoch, ako používať indikátory a analyzovať obchodný proces.. S rastom úrovne (pozri vyššie) obchodník získava prístup k čoraz väčšiemu objemu učebnej informácie.

7. Mal by som obchodovať s Binatex?

Napriek tomu, že spoločnosť Binatex vstúpila na trh pomerne nedávno, osvedčila sa ako spoľahlivý partner pre obchodníkov s akoukoľvek úrovňou skúseností. Práca na ich obchodnej platforme umožňuje zabudnúť na existenciu úmyselných prekážok, ktoré vytvárajú niektorí z ostatných brokerov; vďaka tomu sa klienti spoločnosti Binatex môžu plne venovať procesu obchodovania, a môžu si byť istí, že výsledok žiadnej transakcie nebude ovplyvnený manipuláciami s úrovňou ceny.
Mnohí tvrdia, že spoločnosť Binatex je možné považovať za inovátora vo svete binárnych opcií: história tejto spoločnosti ukazuje, že prácu brokerov je možné zlepšiť, pričom ich služby môžu byť pre mnohých obchodníkov ešte cenovo prijateľnejšie.

Začnite obchodovať ›

Recenzie na Binatex

Komentáre o Binatex
( 0 )
Užívateľské hodnotenie: 4.7 / 5

Komentovať

Binatex Slovensko: Informácie a mienka obchodníkov 2024

Navštíviť stránku