Skip to Content

Binatex – Názor Obchodníka a Recenze Makléře

4.0 / 5

Pozornost! Radíme s cílem zamezit obchodování s tímto makléře. Doporučujeme zvolit tuto ???????? spolehlivého makléře

Makléřská společnost Binatex byla založena v roce 2015, od té doby silně přitahuje pozornost obchodníků. Za pouhé dva roky fungování získala 6 mezinárodních cen pro uživatelsky přívětivé rozhraní, možnosti jejich platformy, zákaznickou podporu, a kreativní přístup.

1. Základní Informace

Webová stránka Binatex je dostupná v 15 jazycích, jelikož se makléř zaměřuje na obchodníky z různých zemí. Firma navíc získala osvědčení o shodě od FMRRC (podrobné informace můžete najít na oficiálních stránkách tohoto regulátora). Nicméně, makléř silně pracuje na tom vyčnívat mezi konkurencí díky vysoce kvalitním službám, které poskytuje. Pojďme si Binatex více přiblížit.

2. Pro a Proti Binatexu

Nízký Minimální Vklad: Na platformě tohoto makléře stačí vložit $10. V takovém případě je minimální cena transakce $1.

Demo účet: Ihned po registraci klienti získají přístup k virtuálnímu účtu s $1000, to jim dovoluje vyzkoušet možnosti platformy, a zvyknout si na její rozhraní.

FMRRC regulace: jak je již zmíněno, Binatex získal licenci od Financial Market Relations Regulation Center. To garantuje upřímnost a férovost makléře, v rámci transakcí s klienty.

Vyrovnání u ztrátového obchodu: Binatex je jediným makléřem na trhu, který poskytuje vrácení částky z každé prodělečné transakce, bez dalších nároků na klienta.

Multi-úrovňový systém: byl nastaven pro zvyšování úrovně obchodníků s vyšším obsahem transakcí, od úrovně 1, až po úroveň 10. Čím vyšší úroveň, tím více možností obchodník získává: například, u maximální úrovně má obchodník vyrovnání 10% ze ztrátového obchodu, a veškeré materiály v tréninkové sekci jsou dostupné v textovém i video formátu.

Praktické Statistiky: makléř vložil mnoho úsilí to sekce statistik – informace ohledně transakcí jsou prezentovány v praktické a přehledné podobě, díky tomu je možné plně využívat také diář pro analýzu ziskovosti obchodníků, identifikaci případných chyb, a oblastí pro zlepšení.

Neustálá zákaznická podpora: dotazy můžete odesílat kdykoliv během dne, využitím chatu na makléřově stránce, telefonu, ale také e-mailu.

Uvítací bonus: každý klient má možnost získat 100% uvítací bonus založený na prvním vkladu klienta. Tento bonus není možné vybrat, lze jej pouze využít jako extra kapitál pro obchod a zisk.

Nízký počet aktiv: V současné chvíli mají klienti přístup ke zhruba 20 obchodním aktivům, což je v porovnání s jinými makléři podstatně nižší číslo.

3. Podkladová Aktiva

Klienti Binatex mohou obchodovat s měnovými páry, akciemi společností (Google, Facebook, Apple, Starbucks, atd.), ale také komoditami, jako jsou olej a zlato. Ačkoliv je počet aktiv nižší než u jiných obchodních platforem, společnost již přislíbila značný nárůst různorodosti obchodovatelných položek v nadcházejících měsících.

4. Obchodní Platforma

Tým Binatex se rozhodl pro vlastní cestu a nevyužil již existující a připravenou platformu, místo toho vyvinul vlastní obchodní platformu. K tomu bylo využito speciálního informačního modulu real-time, díky tomu je možné monitorovat mnoho aktiv i otevřených transakcí. Je zároveň možné otevřít další záložky, ty mohou být přerovnány do lineárního nebo svíčkového formátu. Citace cen jsou poskytovány od Bloomberg, takže se nemusíte bát falsifikace dat. Zmíníme také existenci specializované sekce, ta obsahuje obchodní signály, ekonomický kalendář, tréninková videa, a hodnocení nejlepších obchodníků ve spodní části obrazovky. Tyto elementy mohou být odstraněny, nebo naopak přidány, podle vaší vlastní preference.

Co se týče typů smluv opcí, v tuto chvíli není žádná různorodost, existuje pouze klasická “Up/Down”, s možností expiračního období od 1 minuty, po 24 hodin.

5. Vklady a Výběry

K otevření demo účtu u společnosti Binatex stačí pouze e-mail v korespondenční formě na oficiální stránce, díky tomu získáte přístup k částce 1000 USD pro virtuální obchodování ve skutečném čase, se skutečnými citacemi. Stačí však vložit vklad
10 USD / 10 EUR, pro otevření skutečného účtu a získání přístupu ke všem funkcím platformy. Vklady mohou být učiněny skrze Visa, MasterCard, nebo další možnosti elektronických platebních systémů. Jak již bylo zmíněno, klient může získat 100% uvítací bonus, s ohledem na vloženou částku.

Je nutné zmínit, že pro výběry u Binatex je nutné využít stejné platební metody, jaké bylo využito pro vklad. Aplikace jsou zpracovány v období 1-3 pracovních dnů, klient na prvním místě. Existuje limit pro počet výběrů za měsíc, to záleží na samotné úrovni obchodníka (jak je zmíněno výše); tuto informaci můžete najít na svém osobním účtu, přímo na platformě.

Jelikož je Binatex regulovaným makléřem, je od nich požadováno odesílat kopie identifikačních dokumentů z důvodu bezpečnosti, a boji proti praní peněz, jsou tyto informace odesílány před vkladem nebo výběrem financí; pokud máte s tímto procesem nějaké problémy, můžete vždy kontaktovat vám přiděleného osobního manažera.

6. Vzdělávání Obchodníků

Makléř připravil zajímavou vzdělávací základu pro začátečníky, ale i profesionály. Tato sekce stránky obsahuje desítky článků a video lekcí na různá témata, včetně technických a základních analýz. Například, odborníci stránky vysvětlují rozdíly mezi grafy, využíváním indikátorů, a analýzou obchodního procesu. Obchodníci mohou neustále odemykat přístup k dalším materiálům, a to podle postupu a objemu provedených obchodů. To je založeno na výše zmíněném bodovacím systému.

7. Mám Obchodovat s Binatex?

I přes jejich relativně nový vstup na trh se Binatex prokazuje být schopným partnerem pro obchodníky jakékoliv úrovně. Práce na jejich platformě vám dovoluje zapomenout na překážky, které jiní makléři vytvářejí; díky tomu se mohou obchodníci Binatex plně položit do procesu obchodování s jistotou toho, že výsledek každé transakce nemůže být ovlivněn manipulací cenových úrovní.
Existuje mnoho tvrzení, že Binatex je zásadní změnou ve světě binárních opcí: historie této společnosti dokazuje, že práce makléře může být vylepšena, zatímco jejich služby zůstávají dostupné pro mnoho obchodníků.

Začněte obchodovat ›

Recenze Binatex

Komentáře o Binatex
( 0 )
Hodnocení uživatelů: 4.4 / 5

Nechat komentář

Binatex – Názor Obchodníka a Recenze Makléře

Zobrazit web