Skip to Content

Binatex – відгуки трейдерів і огляд брокера

4.1 / 5

Увага! Ми радимо утримуватися від торгівлі з цим брокером. Ми рекомендуємо вибрати цього ???????? надійного брокера

Брокерська компанія Binatex розпочала свою діяльність у 2015 році і за короткий проміжок часу змогла привернути увагу трейдерської публіки. Всього лише за два роки роботи брокер отримав 6 міжнародних нагород за зручний інтерфейс, відмінну платформу, оперативну клієнтську підтримку і креативний підхід до реалізації ідей. Відвідавши головну сторінку сайту Binatex, можна побачити, що дизайн виконано в сучасному стилі, а платформа має унікальний і дуже зручний інтерфейс.

1. Загальна інформація про брокера

Вітчизняних трейдерів радує і той факт, що в першу чергу брокер орієнтується на російськомовну аудиторію Росії і країн СНД, а головний офіс компанії знаходиться в Москві, на вулиці Новий Арбат. Крім того, компанія отримала сертифікат відповідності від ЦРВФР, з докладною інформацією про який можна ознайомитися на офіційному сайті регулятора. Як би там не було, брокер доклав чимало зусиль, щоб відзначитися серед конкурентів і надати дійсно якісний сервіс послуг своїм клієнтам. Давайте ближче познайомимося з особливостями Binatex.

2. Переваги і недоліки Binatex

Низький мінімальний поріг депозиту: Для початку торгівлі на платформі брокера достатньо внести депозит розміром в 500 рублів або $ 10. Мінімальна сума угоди при цьому становитиме 30 рублів.

Наявність демо-рахунку: Безпосередньо після реєстрації клієнту видається тестовий депозит в $ 1000, за допомогою якого можна протестувати можливості платформи і звикнути до інтерфейсу.

Регуляція ЦРВФР: Як уже згадувалося вище, Binatex подбав про придбання ліцензії від російського регулюючого органу. Подібний крок гарантує чесність і сумлінність брокера в проведенні фінансових операцій з клієнтами.

Багаторівнева система розвитку трейдера: З кожною завершеною угодою Ваш досвід збільшується і Вам надається можливість перейти на наступний рівень з 10. Чим вище рівень – тим більше можливостей з'являється у трейдера. Наприклад, на останньому рівні повернення від кожної збиткової угоди становить 10%, а в навчальному розділі стають доступними всі матеріали як у текстовому, так і у відеоформаті. Відзначимо, що Binatex – єдиний брокер на ринку, який здійснює повернення від кожної збиткової угоди без будь-яких зобов'язань.

Зручна статистика: Брокер серйозно підійшов і до організації розділу статистики для кожного клієнта. Інформація про угоди представлена дуже зручно і зрозуміло, що дозволяє використовувати даний розділ як повноцінний торговий щоденник для аналізу прибутковості торгівлі та виявлення можливих помилок.

Цілодобова підтримка: Ви маєте можливість поставити питання в будь-який час доби, для цього доступний спеціальний чат на сайті брокера, гаряча телефонна лінія (дзвінок з РФ безкоштовний) і електронна пошта.

Бонуси та навчання: Кожен новий клієнт має можливість отримати 100% бонус на свій депозит. Крім того, в розділі навчання є статті та відеоуроки щодо технік аналізу ринку і нюансів роботи з самим брокером.

Невелика кількість активів: На даний момент кількість активів більша за 20, що значно нижче, ніж у інших лідируючих брокерів.

3. Базові активи

На платформі Binatex Ви можете торгувати валютними парами, акціями компаній (Google, Facebook, Apple, Gazprom, Starbucks і т.д.), а також сировинними товарами. Поки кількість активів невелика, проте компанія продовжує розвиток і незабаром поповнить арсенал активів новими інструментами.

4. Торгова платформа

Співробітники Binatex не пішли «протоптаною стежкою» і не скористалися готовим рішенням, а розробили свою власну унікальну торговельну платформу з якісною візуалізацією і зручним інтерфейсом.

За допомогою спеціального інформера в режимі реального часу Ви можете спостерігати за кількістю активних трейдерів і відкритих угод. Доступна можливість відкривати нові вкладки з вікнами графіків, а самі графіки представлено або в лінійному, або в свічковому форматі. Котирування отримуються від Bloomberg, завдяки чому можна не турбуватися, що ринкові дані будуть неточними або підтасованими. Варто також відзначити, що в нижній частині платформи розташовано блоки з торговими сигналами, економічним календарем, навчальними відео та рейтингом кращих трейдерів. Ці блоки можна прибирати або додавати за бажанням.

Що ж стосується типів опціонів, то особливого розмаїття тут немає, доступний лише один формат – «Вгору / Вниз», з терміном експірації від хвилини до доби.

Загалом, нарікань щодо роботи платформи немає, угоди відкриваються вчасно і без прослизань, тому турбуватися з приводу якості платформи не варто.

5. Відкриття рахунку і виведення коштів

Для відкриття рахунку достатньо ввести свій діючий e-mail у відповідну форму на сайті, і ось – Ви вже в особистому кабінеті з $ 1000 віртуальних коштів на рахунку. Вся необхідна інформація для авторизації не буде надіслана на електронну пошту, поки клієнт не відкриє реальний рахунок. До внесення першого депозиту частина функціоналу буде недоступна.

Для переходу до реального рахунку достатньо внести депозит розміром мінімум в 500 рублів / $ 10 / € 10. Поповнення відбувається через пластикову карту Visa, MasterCard або доступну електронну платіжну систему. Нагадаємо, що на перший депозит клієнт отримує 100% бонус, незалежно від внесеної ним суми.

Будь ласка, майте на увазі, що виведення здійснюється тим же способом, яким було здійснено введення. Заявки на виведення обробляються протягом 1-3 робочих днів у порядку черги. Залежно від Вашого рівня на платформі, ліміт на кількість заявок щодо виведення коштів різний, докладніше з цією інформацією можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Іноді в цілях безпеки і боротьби з відмиванням грошових коштів потрібно вислати копії документів, що посвідчують особу. З цим питанням слід звернутися до особистого менеджера.

6. Навчання трейдерів

Брокер підготував гідну навчальну базу як для новачків, так і для професіоналів. У відповідному розділі знаходяться десятки статей і відеоуроків на різні теми, стосовно технічного та фундаментального аналізу. Наприклад, експерти компанії показують, як розрізняти ті чи інші графічні фігури на графіку, використовувати індикатори, дивергенцію, свічковий аналіз, фрактали і т. д. З підвищенням рівня професіоналізму стають доступними більш поглиблені і насичені інформацією матеріали.

7. Чи варто торгувати з Binatex?

Незважаючи на порівняно короткий період роботи на ринку, брокер Binatex охарактеризував себе як надійного партнера для трейдерів з будь-яким рівнем підготовки. Сотні відгуків в Мережі показують, що компанія в першу чергу думає не про свій прибуток, а про зручність користувачів і їх уподобання.

Працюючи на платформі Binatex Ви забудете про існування свідомих перешкод з боку брокера і зможете повністю зануритися в торгівлю, будучи впевненими, що на результат кожної угоди не буде впливати підтасовування котирувань. Крім того, розмір невеликого мінімального депозиту дозволить Вам випробувати платформу «в бою», не ризикуючи великими сумами.

Безумовно, Binatex – це нове слово в світі бінарних опціонів. Розробки даної компанії показують, що робота брокерів може стати ще краще, а їх послуги ще доступнішими для багатьох трейдерів. Тому бажаємо Вам успішної торгівлі на платформі Binatex і подальшого професійного розвитку!

Почніть торгувати ›

Перегляди брокера Binatex

Коментарі стосовно брокера Binatex
( 0 )
Оцінка, виставлена користувачами: 4.7 / 5

Залишити коментар

Binatex – відгуки трейдерів і огляд брокера

Відвідати сайт