Skip to Content

BDSwiss – recenzja brokera i opinie traderów

4.4 / 5
Odwiedź witrynę
Opcje binarne nie są dostępne dla traderów detalicznych z UE. Jeśli nie jesteś profesjonalnym traderem, opuść tę stronę.

BDSwiss (Banc de Swiss) jest jednym z największych europejskich brokerów opcji binarnych. Obsługiwany przez spółkę BD Swiss Holding PLC zarejestrowaną na Cyprze, oferuje wysoką jakość serwisu traderom o różnym stopniu doświadczenia, spełniając przy tym nowoczesne standardy.

1. Informacje ogólne

BDSwiss otrzymało licencję CySec, cypryjskiego regulatora finansowego. Spółka spełnia także regulacje Unii Europejskiej, a jej zarząd stacjonuje w Niemczech. Mimo iż jest stosunkowo nowym brokerem, cieszy się znaczącą popularnością i zaskarbiła sobie względy rzeszy traderów.

Szczególny nacisk kładzie ona na komunikację z klientem. Klienci mają możliwość skontaktowania się z zespołem wsparcia DBSwiss przez chat dostępny na ich stronie internetowej, telefon bądź maila. Niezależnie od natury problemu, jest on rozwiązywany w najkrótszym możliwym czasie.

Od momentu powstania, BDSwiss.com dokładał wszelkich starań, by stworzyć godną zaufania, szybką, wielofunkcjonalną platformę tradingową dla opcji binarnych. Bez cienia wątpliwości zasługuje ona na uwagę poważnych traderów.

2. Zalety i wady

Rozpoznawalna platforma: Platforma brokersa fukcjonuje na bazie SpotOption, popularnego produktu wyposażonego w łatwy i intuitywny interface rozwiązujący problem przeszukiwania platformy.

Wielojęzykowa platforma: Obecnie tak sama strona, jak i wsparcie klienta, dostępne jest w 19 wersjach językowych, co przełożyło się na szybki wzrost popularności spółki, spełniając zyskania pozycji przodującego leadera na światowym rynku pozycji binarnych.

Broker dla każdego: Wysokość minimalnego depozytu niezbędnego dla rozpoczęcia tradingu 100 $ przy minimalnej wartości tradingu wynoszącej 5$. Wymogi te sprawiają, że platforma jest odpowiednia zarówno dla profesjonalnych, jak i niedoświadczonych traderów, którzy mogą opanować zasady tradingu bez ryzykowania wysokich sum pieniędzy.

Szeroka gama oferowanych aktywów: BDSwiss oferuje możliwość tradingu w ramach 171 opcji pogrupowanych w cztery nadrzędne kategorie: akcje, waluty, indeksy i towary. Warto również zauważyć, że traderom oferuje się sześć różnych form umowy opcji.

Całodobowe wsparcie: Jak już wspomniano, klienci uzyskują odpowiedzi na trapiące ich pytania stosunkowo szybko. Dostępne są dla nich różne drogi kontaktu ze spółką: chat na żywo, telefon i mail. Wsparcie dostępne jest w każdym z języków, w którym obsługiwana jest strona.

Personal manager: Każdy klient może liczyć na personal managera, który zapewni mu wsparcie telefoniczne bądź inną formę kontaktu.

Regulacje: Broker jest nadzorowany przez cypryjski regulator finansowy - CySec (o nr licencji 199/13). Dodatkowo, firma nadzorowana jest przez inne państwa członkowskie Unii, co zapewnia jej transparencję i wiarygodność.

Wysoki procent przychodu: Przy poprawnym prognozowaniu, trader może zyskać do 85% profitu z pojedynczej transakcji.

Trening: Dużo uwagi poświęcono edukowaniu traderów. Regularne seminaria internetowe i towarzyszące im bezpłatne materiały szkoleniowe wzbogacone są o wsparcie ekspertów i inne benefity.

Aplikacje mobilne: Traderzy BDSwiss mogą handlować z każdego miejsca na ziemi przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego. Dostępna jest mobilna wersja platformy na smartfony i tablety, obsługiwana zarówno przez system android, jak i iOS.

Platforma dyskusyjna: Za pomocą platformy dyskusyjnej możesz podzielić się swoimi doświadczeniami i nawiązać kontakt z innymi traderami za pośrednictwem dostępnych form komunikacji.

Użyteczne narzędzia: Platforma dostarcza dodatkowych narzędzi zwiększających prawdopodobieństwo zysku z tradingu: kalendarz ekonomiczny, analizę rynku dokonywaną przez profesjonalnych traderów czy bloga.

10% zwrotu dla traderów, którzy nie odnieśli sukcesu: Wybór opcji przez tradera może wiązać się z uzyskiwaniem niższych zysków z udanych operacji.

Brak wsparcia dla systemu Windows: Platforma mobilna nie jest obecnie dostępna na urządzenia działające w oparciu o system Windows.

3. Warunki tradingu

Warunki tradingu zapewnione przez spółkę są korzystne zarówno dla tych graczy, którzy nie chcą inwestować wysokich sum jak i dla tych, którzy takie koszty gotowi są ponieść. Minimalny depozyt wynosi 100 $ przy najniższej wartości pojedynczej transakcji równiej 5 $. Konta tradingowe mogą być otwarte w dolarach, euro i funtach.

W przypadku korzystnego oszacowania ceny ruchu, trader otrzymuje 65-85% zysku z każdej operacji. W większości przypadków kwota obliczana jest za pomocą równania (bid+ask)/2, dlatego też radzimy, abyś upewnił się, że usługa sygnału lub wskaźnika, z której korzysta firma powiązana, opiera się na tej samej zasadzie cenowej w przypadku, gdy używasz jej w celu poprawy wyników handlowych.

4. Aktywa podstawowe

Platforma brokerska zapewnia ponad 170 rodzajów aktywów pogrupowanych w cztery główne kategorie: pary walut, udziały, towary i wskaźniki. Tak wysoka różnorodność otwiera przed traderami nowe możliwości, pozwalając na spróbowanie swoich możliwości na nowych rynkach i osiągnięcie wyższego zysku z tradingu. Sekcja aktywów na stronie spółki zawiera informacje o godzinach otwarcia i zamknięcia poszczególnych aktywów.
Warto zaznaczyć, że platforma oferuje również tak egzotyczne aktywa jak pary walut US/ZAR, USD/SGD, USD/RBL, USD/BRL czy USD/TRY, zapewniając szansę większego zróżnicowania strategii tradingowych przez aktywność na mniej wymagających rynkach.

5. Platforma tradingowa

Podstawą platformy tradingowej deweloperzy uczynili popularny system SpotOption. Umożliwia on szybką realizację transakcji, dostarcza intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu, a także przekłada się na brak opóźnień, poślizgów czy tym podobnych trudności. Wysoka jakość SporOption znajduje odzwierciedlenie w liczbie znaczących brokerów opcji binarnych, które aktualnie opierają na niej swoje działanie. Platforma nie wymaga ściągania na dysk komputera - możliwy jest bezpośredni trading z poziomu przeglądarki.

Aktualnie platforma BDSWiss daje dostęp do sześciu rodzajów kontraktów opcji:

  • “Call/Put” – najpopularniejszy instrument, wymagający od Ciebie przewidzenia, czy cena danego aktywu w relacji do ceny otwarcia będzie wyższa czy też spadnie w przeciągu kolejnych 10, 15, 30 lub 60 minut. Ten rodzaj tradingu dostępny jest w przypadku każdego rodzaju aktywu na platformie.
  • “Pary” – wielu z Was jest zaznajomionych z koncepcją par walut różnych krajów zestawianych ze sobą. Instrument “pary” opiera się na podobnej zasadzie: pozwala obstawiać zakłady dotyczące zachowania dwóch aktywów, takich jak akcje Shell czy ropa naftowa.
  • “60 sekund” albo opcje krótkoterminowe. Podstawowa zasada jest podobna do tej znanej nam z opcji “call/pull”, jedyną różnicę stanowi tu okres ważności, który wynosić może 60, 90, 120, 180 albo 300 sekund zamiast kilku godzin lub dni.
  • Opcje “długoterminowe” są odpowiednie dla traderów, którzy preferują szersze ramy czasowe; okres ważności może wahać się od końca bieżącego tygodnia do końca kolejnego roku.
  • “Drabina” – w tym wypadku broker ustanawia określone poziomy finansowe dla wybranego aktywu, a następnie ocenia, jaki poziom zostanie osiągnięty w przeciągu określonego przedziału czasu.
  • “One touch” jest podobny do opcji “drabiny” - trader ocenia, czy cena danego aktywu osiągnie wstępnie wyznaczony pułap przynajmniej raz przed momentem wygaśnięcia ważności. Zasadniczo “drabina” i “one touch” są najbardziej ryzykowne, ale oferują najwyższy zysk: ponad 85%.

Inną zaletą platformy BDSwiss platform jest funkcja “Pro Trader”. Jej aktywacja pozwala na wyświetlenie szczegółowego wykresu wybranego aktywu wraz ze wskaźnikami technicznymi i innymi użytecznymi narzędziami. Stosowanie wykresu pozwala analizować rynek i podejmować decyzję o przystąpieniu do tradingu bezpośrednio z poziomu platformy brokerskiej.

6. Trading mobilny

BDSwiss poświęcił wiele uwagi aplikacjom moblilnym, które umożliwiają trading z dowolnego miejsca, które zapewnia dostęp do internetu. Wersja mobilna różni się od klasycznej wyłącznie wielkością i lokalizacją poszczególnych elementów interface’u. Innymi słowy, oferuje identyczny zestaw możliwości i równie szybkie działanie. Aplikacja dokonuje automatycznej synchronizacji z platformą w czasie rzeczywistym, możesz więc korzystać z nich jednocześnie wykorzystując to samo konto BDSwiss. Platforma mobilna może zostać ściągnięta za pośrednictwem Google Play bądź App Store.

7. Depozyty i wypłaty.

Możesz otworzyć konto klikając na przycisk “utwórz konto” na oficjalnej stronie domowej brokera. W procesie rejestracji wymagane będą następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, hasło, płeć, data urodzenia, kraj bądź miejsce zamieszkania oraz waluta, w jakiej złożony zostanie depozyt. Po ukończeniu rejestracji będziesz mógł rozpocząć handel, otwierając tym samym swoje konto. BDSwiss swpiera następujące systemy płatnicze: karty debetowe/kredytowe Visa, MasterCard i Maestro, system płatności elektronicznych Ukash electronic oraz przelewy bankowe.

Celem zapobiegania praniu brudnych pieniędzy, każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do dokonania weryfikacji tożsamości, dostarczając skan bądź zdjęcie dowodu tożsamości (paszportu, prawa jazdy). Minimalna kwota wypłaty to 10 $. Zgodnie z umową pieniądze przesyłane są na konto beneficjenta w przeciągu 2 do 8 dni w zależności od wybranej metody płatności.

Transakcje zabezpieczone są szyfrem SSL (Secure Sockets Layer) gwarantującym tak bezpieczeństwo transakcji, jak i danych osobowych.

8. Kształcenie traderów.

Broker przygotował sekcję edukacyjną obejmującą ogół aspektów opcji binarnych. Jest ona dostępna w sekcji “Edukacja” na stronie BDSwiss. Dodatkowo, spółka regularnie przeprowadza seminaria, dostarcza treści związanych z analizą rynku i zapewnia bezpłatne materiały szkoleniowe. Innym sposobem uzyskiwania pomocy jest bezpośrednie zwrócenie się do personal managera lub wsparcia technicznego.

9. Czy BDSwiss jest platformą dla takiego tradera, jak ja?

Warunki tradingowe oferowane przez BDSwiss udowadniają, że broker dokłada nieustannych starań nakierowanych na pozostanie w czołówce leaderów w swojej dziedzinie. Firma podlega regulacjom finansowym UE, może pochwalić się pionierską, wysoce sprawną platformą obsługującą ponad 170 aktywów i 6 typów instrumentów. BDSwiss oferuje stopniowy trening i wyraża nieustanną gotowość, by dostarczać wsparcia i rozwiązywać pojawiające się problemy w najkrótszym możliwym czasie. Od momentu powstania, broker zdołał dać wyraz swojej kompetencji, zdobyć zaufanie i czołową pozycję w różnorakich rankingach. Z BDSwiss możesz zaznajomić się otwierając darmowe konto demo bądź rozpoczynając prawdziwy trading z wykorzystaniem drobnych sum , by prawdziwie poczuć działania rynku.

W sekcji poświęconej komentarzom znajdującej się poniżej możesz podzielić się swoimi historiami i doświadczeniem z brokerem. Co sądzisz o BDSwiss?

Opcje binarne nie są dostępne dla traderów detalicznych z UE. Jeśli nie jesteś profesjonalnym traderem, opuść tę stronę.

Recenzja BDSwiss

Komentarze na temat BDSwiss
( 0 )
Rating użytkownika: 4.5 / 5

Zostaw komentarz

BDSwiss – recenzja brokera i opinie traderów

Odwiedź witrynę