Skip to Content

BDSwiss – Detailní Recenze a Ohlas Obchodníka

3.8 / 5
Zobrazit web
Binární opcii nejsou k dispozici pro maloobchodníky z EU. Pokud nejste profesionální obchodník, prosím opusťte tuto stránku

BDSwiss (Banc de Swiss) je jednou z největších platforem pro obchodníky s binárními opcemi; ta je spravována společností BDSwiss Holding PLC, registrované na Kypru. Tato společnost má moderní standardy, a k tomu nabízí kvalitní služby pro obchodníky všech úrovní.

1. Základní informace

BDSwiss získali svou licenci od kyperského finančního regulátora, CySec, v roce 2013. Společnost navíc prochází regulacemi také na dalších místech EU, a má své sídlo v Německu. Přesto, že se jedná o relativně nového makléře, si s obdivuhodnou rychlostí získali popularitu a sympatie mezi mnoha obchodníky.

Důraz kladou zejména na „live“ komunikaci se zákazníky. Zákaznické centrum BDSwiss můžete kontaktovat přes online chat na jejich webové stránce, telefonem, ale také emailem. Ať už se jedná o jakýkoliv případ, problémy jsou většinou vyřešeny v co nejkratším možném čase.

Již od počátků se BDSwiss.com snaží o vytvoření rychlé, spolehlivé a multifunkční platformy pro obchodování s binárními opcemi. Opravdu je můžeme nazývat moderními makléři, kteří si zaslouží pozornost profesionálních obchodníků.

2. Výhody a nevýhody

Dobře známá platforma: Platforma makléřů funguje na základech SpotOption, populárního produktu s jednoduchým a intuitivním rozhraním. Seznamovat se s novou platformou je tak bezproblémové.

Mnohojazyčná platforma: V tuto chvíli jsou webová stránka a zákaznický servis dostupné v 19 jazycích. Právě díky tomu si společnost získala rychle svou popularitu, ale také cestu k cíli stát se světově vyhledávaným makléřem.

Makléř pro každého: Minimálním vkladem, se kterým můžete obchodovat, je $100; minimální cena obchodu je poté $5. Díky těmto podmínkám je tato makléřská platforma vhodná jak pro profesionální obchodníky, tak pro nováčky. Ti se zde mohou naučit obchodovat bez rizika ztráty mnoha peněz.

Široká nabídka aktiv: BDSwiss nabízí obchodování v, 171 podkladových aktivech ze čtyř hlavních kategorií: burzy, měny, indexy, a komodity. Dále stojí za zmínku, že zde existuje šest druhů možností obchodování pro opce, které jsou k dispozici.

Nepřetržitá podpora: Jak je již zmíněno výše, zákazníkům jsou poskytovány odpovědi na jejich otázky poměrně rychle, využitím jednoho ze způsobů, jak společnost kontaktovat: live chat, telefon, nebo email. Podpora je nabízena ve všech jazycích, které jsou zmíněny na webových stránkách.

Osobní manažer: Každý nový klient získá osobního manažera, který bude poskytovat podporu pod telefonu, či jinými způsoby.

Regulace: Makléř je kontrolován Kyperským finančním regulátorem – CySec (licenční číslo 199/13). Navíc je společnost kontrolována v dalších zemích EU, což zajišťuje transparentnost a spolehlivost.

Vysoké procento vyplácení: Pokud je odhad správný, může obchodník získat až 85% zisku v jediné transakci.

Trénink: Zásadní důraz je věnován vzdělávání obchodníků. Pravidelně jsou pořádány exkluzivní webové semináře, k tomu jsou nabízeny také bezplatné vzdělávací materiály, podpora expertů, a další benefity.

Mobilní aplikace: Obchodníci BDSwiss mohou obchodovat celosvětově, a z jakéhokoliv zařízení. Využívat mohou mobilní verzi platformy pro své chytré telefony a tablety, ta je k dispozici pro Android a iOS.

Diskuzní platforma: Díky pomoci od Diskuzní platformy můžete sdílet své zkušenosti a komunikovat s ostatními obchodníky, a to využitím nabízených způsobů komunikace.

Užitečné nástroje: Platforma navíc poskytuje další nástroje pro ziskové obchodování – ekonomický kalendář, analýzu trhu profesionálními obchodníky, blog, atd.

10% náhrada pro neúspěšné obchodníky: Tato možnost může být nastavena obchodníkem, zároveň však může dále ovlivnit procento výplaty pro ziskové obchodníky.

Žádná podpora pro Windows telefony: Mobilní platforma není v tuto chvíli k dispozici pro zařízení značky Windows.

3. Podmínky pro obchodování

Obchodní podmínky, které tato společnost poskytuje, jsou vhodné jak pro ty, kteří nechtějí vkládat velké sumy do obchodování, tak pro ty, kteří jsou připraveni velký obnos peněz investovat. Minimální vklad je $100, minimální investice přitom pouze $5. Obchodní účty mohou být založeny pro USD, EUR, nebo GBP.

V případě, že je učiněn správný odhad pohybu ceny, získává obchodník zisk ve výši mezi 65-85% za obchod. U většiny podkladových aktiv jsou citace generovány na základě formule (bid + ask)/2, z tohoto důvodu doporučujeme si zjistit také signál nebo indikátor s podobným cenovým principem u třetí stany, v případě, že jej používáte pro zlepšení svých obchodních výsledků.

4. Podkladová aktiva

Makléřská platforma nabízí více jak 170 aktiv, ze čtyř hlavních kategorií: měnové páry, akcie, komodity a indexy. Díky této diverzitě se pro obchodníky otevírají nové horizonty, a díky tomu si můžete vyzkoušet nové trhy, a učinit zisk v obchodování. V sekci Aktiv na stránce společnosti najdete kategorii otevírací/zavírací hodiny, pro orientaci v dostupnosti různých aktiv.

Musíme zmínit, že tato platforma nabízí také mnohá exotická aktiva, například USD/ZAR, USD/SGD, USD/RUB, USD/BRL, nebo USD/TRY, což nabízí různorodost v obchodních strategiích, ale také účast na trzích s menší konkurencí.

5. Platforma obchodování

Vývojáři společnosti využili populárního systému SpotOption, jako základny pro tuto obchodní platformu. Ten je významný pro rychlé provedení obchodu, intuitivní a přehledné rozhraní, ale také minimální zpoždění, chyby, a další nepříjemnosti. Vysokou kvalitu SpotOption potvrzuje také fakt, že jí využívá značný počet makléřů binárních opcí. Platforma nevyžaduje žádné stažení do vašeho počítače – obchodovat můžete přímo z prohlížeče.

V tuto chvíli je k dispozici šest druhů možností obchodování opcí, které BDSwiss platforma nabízí:

  • “Call/Put” – jeden z nejoblíbenějších nástrojů, který potřebujete k předpovídání směru vývoje ceny podkladového aktiva, nad nebo pod základní třídu transakce, během 10, 15, 30, nebo 60 minut. Tento druh opcí může být využit na jakékoliv platformě aktiv.
  • “Páry” – mnoho z vás je obeznámeno s konceptem měnových párů, v rámci kterého jsou posuzovány měny dvou různých zemí, jedna vůči druhé. “Páry” jsou nástrojem s podobným principem: dovolují vám si vsadit na relativní výkon dvou aktiv, například akcie Shell versus akcie ropy.
  • “60 vteřin”, neboli krátkodobé opce. Zde je základní princip podobný “cut/put” opcím; jediným rozdílem je expirační čas, ten může být nastaven na 60, 90, 120, 180, nebo 300 vteřin (namísto hodin nebo dnů).
  • “Dlouhodobé” opce jsou vhodné pro obchodníky, kteří preferují delší časová okna; expirační čas se může pohybovat od konce současného týdne, až po konec následujícího roku.
  • “Ladder” – v tomto případě makléř nastavuje určité hranice cen s ohledem na vybraná aktiva; obchodník musí definovat, které hranice bude dosaženo cenou aktiva v určitém časovém úseku.
  •  “One touch” je podobné “ladder” opcím – obchodník předpovídá, zda se cena podkladových aktiv dotkne před-definované hranice ceny alespoň jednou, před vypršením dané opce. Zpravidla jsou “ladder” a “one touch” opce riskantnější, ale zároveň často vyplácejí více jak 85% zisku.

Další výhodou BDSwiss platformy je možnost “Pro Trader” (Pro Obchodníky), v případě aktivace této služby bude zobrazen detailní graf vybraného aktiva s technickými indikátory, a dalšími užitečnými nástroji. S tímto grafem můžete analyzovat trh a vytvářet svá vstupní rozhodnutí přímo z makléřské platformy.

6. Mobilní obchodování

Spoustu pozornosti BDSwiss věnovalo mobilním aplikacím, které vám dovolují obchodovat z jakéhokoliv místa, které má přístup k internetu. Mobilní verze platformy se liší od té počítačové pouze v umístění a velikosti jednotlivých elementů rozhraní. Jinak nabízí virtuálně identické možnosti, a funguje stejně rychle. Aplikace je automaticky synchronizována s webovou platformou, a to v reálném čase. To znamená, že můžete používat obojí, a pod stejným BDSwiss účtem. Mobilní platformu si můžete stáhnout využitím Google Play a App Store.

7. Vklady a Výběry

Účet si můžete založit kliknutím na “Vytvořit Účet”, tlačítko se nachází na oficiální domovské stránce. V dokončení registrace jsou zapotřebí následující informace: vaše křestní jméno a příjmení, telefonní číslo, email, heslo, vaše pohlaví, datum narození, země trvalého pobytu, a měna, ve které budete vytvářet vklad. Po dokončení registrace můžete začít obchodovat vložením financí na váš účet. Zmíníme, že výběr peněz je možný pouze skrze stejný platební systém, který byl použit pro jejich vložení. BDSwiss podporuje následující platební metody: Visa, MasterCard, a Maestro debetní/kreditní karty, elektronický platební systém Ukash, a bankovní převody.

Pro předejití praní peněz je po každém novém zákazníkovy požadováno ověření identity poskytnutím skenu nebo fotky osobního ID (pas, řidičský průkaz, atd.). Minimální částka pro výběr je $10. Zpravidla jsou peníze připsány na účet příjemce mezi 2-8 pracovními dny, v závislosti na platební metodě.

Bezpečnost transakcí je zajišťována elektronickým certifikátem SSL (Secure Sockets Layer), ten garantuje jak bezpečí pro vaše vklady, tak i soukromí pro vaše transakce.

8. Vzdělávání obchodníků

Makléř připravil vzdělávací sekci, která pokrývá veškeré aspekty obchodování binárních opcí. Tyto materiály jsou k dispozici v sekci “Vzdělání”, na stránce BDSwiss. K tomu jsou pravidelně pořádány exkluzivní webové semináře s odborníky společnosti, dále jsou vydávány recenze trhů, a k dispozici jsou také další vzdělávací materiály. Dalším způsobem, jak se vzdělávat, je využití osobního manažera nebo zákaznické podpory.

9. Mám obchodovat s BDSWiss?

Podmínky, které BDSwiss nabízejí, nám dávají jasně najevo, že tento makléř chce zůstat špičkou ve svém oboru. Společnost je regulována finančními autoritami, nabízí téměř bezchybnou a vysokorychlostní platformu s více jak 170 aktivy, a šesti druhy nástrojů. BDSwiss nabízí krok-za-krokem trénink, a je vždy připravena nabídnout rychlou podporu a řešení jakéhokoliv problému. Od jejich založení si tento makléř zajistil kompetenci, ale také nastolení reputace, i nejlepší pozice ve svém hodnocení. S BDSwiss se můžete seznámit otevřením demo účtu, nebo založením toho skutečného s menším obnosem peněz, díky tomu se můžete s trhem dobře obeznámit.

Budeme rádi, pokud s námi budete sdílet své příběhy a zkušenosti z obchodování s makléři v sekci komentářů. Co si myslíte o BDSwiss?

Binární opcii nejsou k dispozici pro maloobchodníky z EU. Pokud nejste profesionální obchodník, prosím opusťte tuto stránku

Recenze BDSwiss

Komentáře o BDSwiss
( 0 )
Hodnocení uživatelů: 4.0 / 5

Nechat komentář

BDSwiss – Detailní Recenze a Ohlas Obchodníka

Zobrazit web