Skip to Content

Olymp Trade Україна: відгуки трейдерів та огляд 2024

4.1 / 5

В останні роки ринок торгівлі фінансовими інструментами активно розвивається на вітчизняному ринку. І підтвердження тому – поява нових російських онлайн-платформ. Одним з них є компанія Olymp Trade – відносно молода міжнародна трейдинг-платформа, повністю орієнтована на російськомовну аудиторію. Компанія врахувала потреби багатьох трейдерів і проаналізувала роботу своїх конкурентів, що дозволило їй зробити прорив у плані якості пропонованих послуг.

1. Загальна інформація про компанію

У першу чергу варто відзначити доступність Olymp Trade для трейдерів з різним рівнем підготовки. Завдяки зниженому мінімального розміру депозиту і наявності тренувального рахунку на інвестиційній платформі можуть працювати новачки, які щойно почали свій шлях і бажають набути досвіду і знань без ризику втратити великі кошти. У той же час наявність безлічі інструментів для аналізу ринку як в технічному, так і в фундаментальному ракурсі, сприяє комфортній торгівлі професіоналів.

Основні переваги компанії – це доступність для всіх трейдерів, швидкодіюча зручна торгова платформа, що розроблена власними силами, повний спектр навчальних матеріалів, включаючи аналітику від експертів компанії, оперативна підтримка і швидке виведення коштів. Основна мета Olymp Trade – зробити великий внесок у поліпшення торговельних умов на вітчизняному фінансовому ринку, і, як бачимо, у компанії це непогано виходить.

2. Переваги і недоліки роботи з Olymp Trade

Доступний багатьом мінімальний депозит: Мінімальний розмір депозиту у компанії становить усього $ 10, а мінімальна ставка – $ 1. Крім того, Ви можете поповнити свій рахунок в російській або європейській валюті.

Наявність демо-рахунку: Демонстраційний рахунок інвестиційної онлайн-платформи дозволяє не тільки познайомитися з її роботою без внесення початкового депозиту, але і поліпшити навички торгівлі, оскільки інтерфейс демо-рахунку за функціоналом нічим не відрізняється від інтерфейсу реального рахунку. Безперечною перевагою є можливість перемикатися між реальним і демонстраційним рахунком, що неможливо на платформах інших трейдингових компаній. Стартовий демо-депозит складає $ 10000.

Власний торговий майданчик: Компанія відмовилася від готових рішень, а розробила власний торговий майданчик. Це дозволяє більш гнучко управляти його функціоналом і впроваджувати нововведення відповідно до потреб трейдерів.

Навчальний глосарій: На торговій платформі проводиться навчання клієнтів, для чого створена навчальна база з безліччю корисних матеріалів у відео і текстовому форматі. Ви можете подивитися відеоуроки на тему торгівлі, вивчити аналіз ринку від експертів, познайомитися зі стратегіями, пропонованими компанією, і проаналізувати ринкову ситуацію за допомогою доступних інструментів.

Регулювання: Трейдинг-платформа функціонує на основі отриманої ліцензії від FinaCom.

Бонуси: Всім клієнтам надається вітальний бонус до 100%. Сам бонус вивести неможливо, проте весь дохід, отриманий від торгівлі з його допомогою, доступний до виведення.

Відсутність комісій: Торгова платформа не стягує комісій за ввідні і вивідні операції.

Доступ до MetaTrader 4: Olymp Trade тепер підтримує MetaTrader 4 - одну з найвідоміших платформ онлайн-торгівлі у світі.

Відсутність мобільного додатка для торгівлі: Компанія поки не розробила мобільну версію платформи, але, судячи з темпів розвитку брокера, зробить це в недалекому майбутньому.

Невелика кількість активів: На даний момент трейдерам доступні всього 24 активи, через що підібрати найбільш зручний для себе стає складніше.

3. Торгові умови

Платформа для торгівлі на фінансових ринках пропонує клієнтам 24 активи. В цей скромний список входять валютні пари, сировина, акції великих компаній, індекси і актив під назвою Random, який працює цілодобово і генерує свої котирування автоматично, за допомогою спеціального робота. Терміни експірації для однієї «вгору / вниз» операції коливаються від однієї хвилини до години. Розмір мінімального депозиту становить $ 10, а мінімальна інвестиція – $ 1. Почати торгівлю можна також в російській валюті, поповнивши торговий баланс мінімум на 350 рублів. Такий невеликий мінімальний депозит дозволяє починати роботу на ринку з мінімальними ризиками і можливістю поступово збільшувати торговий баланс.

4. Базові активи

На даний момент трейдерам доступні 24 активи. Основний акцент за розміром відсотка виплати ставиться на валютні пари (EUR, USD, JPY, GBP, RUB, AUD, CHF, CAD). Крім того, тут представлено акції великих компаній (таких як Apple, Boeing, Google, Facebook і т.д.), індекси (Nasdaq, Dow Jones і т.д.), сировину (Золото, Срібло і нафта марки BRENT) і актив Random, чиї ціни генеруються роботом. Наявність основних активів з чотирьох категорій допомагає вибрати зручні інструменти для своєї торгової системи. Клієнти торгівельної платформи можуть торгувати також і у вихідні дні в режимі ОТС, який вважається більш ризиковим і непередбачуваним через відсутність можливості проведення глибокого аналізу. Проте деякі трейдери отримують прибуток, торгуючи в такому режимі.

5. Торгова платформа

Торговий майданчик Olymp Trade розроблено співробітниками компанії, що є безперечною перевагою на ринку, оскільки багато конкурентів компанії використовують шаблонні готові розробки.

Платформа брокера виділяється швидкістю відкриття угод, комфортним і простим інтерфейсом, можливістю торгувати в один клік і постійним додаванням нових можливостей у зв'язку з потребами трейдерів. На жаль, поки що не створено мобільний аналог торгової платформи, у зв'язку з чим торгівля доступна тільки на версії для ПК.

На майданчику можна використовувати лише один формат контракту – fixed-time trade. Термін експірації варіюється від однієї хвилини до однієї години. На валютних парах відсоток виплати фіксований і становить 80%. На інших активах прибуток може коливатися, починаючи з 10%.

Примітною є можливість дострокового закриття контракту, якщо до кінця закінчення терміну експірації залишилося не менше чверті загального часу. Стежити за історією відкритих і закритих позицій можна в нижній частині платформи під графіком.
У разі збиткового, Ви побачите віконце, в якому дається порада пройти навчання у відповідному розділі або ж скористатися доступними сигналами. Крім того, в лівій частині платформи Ви можете спостерігати за угодами, які відкриваються трейдерами на даний момент.

Що ж стосується дизайну, то його виконано у простому однотонному стилі. Кожен елемент в поєднанні з іншими робить платформу зручною у використанні і навігації. Також ви можете перемикати зовнішній вигляд графіка із зонного на свічковий.

6. Типи рахунків

Клієнти Olymp Trade відкривають один стандартний рахунок з мінімальним депозитом $ 10, 350 рублів або 10 євро. Також кожен трейдер отримує вітальний бонус до 100%, «тіло» якого вивести неможливо. Однак весь прибуток, отриманий при торгівлі з його допомогою, можна вивести звичайним шляхом на свої платіжні реквізити. Незалежно від розміру першого депозиту, кожен, хто зареєструвався на торгівельній платформі, отримує доступ до навчального розділу, аналітики ринку і нових стратегій.

7. Відкриття рахунку і виведення коштів

Відкрити рахунок на трейдинг-платформі можна через спеціальну форму на сайті компанії. Необхідно вказати реальні дані про себе, після чого Ви станете повноцінним клієнтом OlympTrade. Якщо виведення коштів буде здійснюватися тим самим платіжним способом, що і при введенні, то верифікація акаунта не потрібна, що значно спрощує проведення фінансових операцій.

Ця онлайн-трейдингова платформа працює з пластиковими картами Visa & MasterCard і з платіжними системами Yandex.Деньги, Qiwi, Neteller і Контакт 24. Значним недоліком є відсутність можливості поповнювати і виводити кошти через платіжну систему WebMoney. Заявка на виведення коштів обробляється протягом трьох днів, а всі комісії компанія бере на себе.

8. Демо-рахунок

Кожен клієнт Olymp Trade може познайомитися з усіма можливостями платформи без внесення власних коштів. Для цього надається демо-рахунок з балансом $ 10000 демо-доларів. Демо-рахунок за своїм функціоналом і графіками нічим не відрізняється від реального. Після відкриття реального рахунку демо-кабінет залишається доступним у відповідній вкладці, завдяки чому можна поєднувати основну торгівлю з тестуванням нових стратегій без ризику втрати коштів. Варто відзначити, що в разі втрати демо-коштів відновити їх не вийде.

9. Навчання трейдерів

На онлайн-платформі зібрана навчальна база для трейдерів з різним рівнем підготовки. У розділі «Навчання» містяться корисні відеоматеріали щодо нюансів торгівлі, словник термінології і e-книга, написана співробітниками компанії. На вебінарах, що регулярно проводяться, можна дізнатися багато корисного і безпосередньо поставити будь-яке запитання, що вас цікавить.

Розділ «Аналітика» містить графік від сервісу TradingView з можливістю використання різних індикаторів і фігур для аналізу, економічний календар і сигнали від investing.com, а також різні статті з оглядами ринку і волатильності на різних валютних парах.

Ці розділи можуть допомогти як новачкам, так і професіоналам поліпшити якість своєї торгівлі і грамотніше аналізувати ринок.

10. Чи варто торгувати в Olymp Trade?

Терміни експірації, доступні на цій міжнародній інвестиційній платформі, мають на увазі короткострокову торгівлю до однієї години. Проте, в таких умовах можна проводити як технічний аналіз, використовуючи різні інструменти (індикатори, фігури, рівні і т.д.), так і фундаментальний, торгуючи на новинах.

Зручна торгова платформа, великий навчальний розділ і лояльні торгові умови роблять Olymp Trade гідним партнером для трейдерів з різним рівнем знань і досвіду. Компанія допоможе вам безболісно познайомитися з fixed-time trade і зробити свої перші кроки без ризику втратити великі суми. Регулярні нововведення і корисні оновлення показують, що Olymp Trade має значний потенціал для подальшого розвитку і формування більшої репутації на ринку торгівлі фінансовими інструментами.

Почніть торгувати ›

Перегляди брокера Olymp Trade

Коментарі стосовно брокера Olymp Trade
( 1 )
Оцінка, виставлена користувачами: 4.7 / 5

1 коментар

  1. avatar
    عزيز
    29/11/2019

    أنا شخصياً جذبتني هذه المنصة لأنها ليست مجرد منصة للاستثمار، ولكن أيضًا نادي للاهتمامات. لديهم مجتمع كبير على فيسبوك، حيث يمكن للجميع المشاركة في المناقشات حول ابتكارات الشركة والعثور على أشخاص وأصدقاء يشبهونهم في التفكير من جميع أنحاء العالم. منذ عامين قابلت رجلاً هناك علمني كيف أتداول)

Залишити коментар

Olymp Trade Україна: відгуки трейдерів та огляд 2024

Відвідати сайт