Skip to Content

KingFin – Olymp Trade Ortaklık Programı İncelemesi 2024

4.5 / 5

Buradasınız çünkü online gelir elde etmek istiyorsunuz. Çok anlaşılır bir arzu! Günümüzde, insanların dizüstü bilgisayarlarına bile bakmadan para kazanmalarını sağlamak için online ortamda giderek daha fazla imkan ortaya çıkıyor. Bu yazıda size KingFin ortaklık programı hakkında bilgi vereceğiz. Biz MoneyTotem’de de olarak, 5 yılı aşkın bir süredir KingFin’de aktif bir ortaklık sürdürmekteyiz, bu nedenle online gelir hakkında bir iki şey biliyoruz! Peki, para kazanmak için bunu nasıl kullanabilirsiniz? Bu ayrıntılı rehberde, KingFin hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz. İlk olarak, en basit soruyu cevaplayalım:

KingFin Ortaklık Programı Nedir?

Bağlı ortakların kazançları, müşterileri Olymp Trade işlem platformuna çekmeye dayanmaktadır. Doğru pazarlama stratejisini seçerek (aşağıya bakın), çektiğiniz her yatırımcıdan aracı kurumun elde ettiği kârın %60’ına kadarını kazanabilirsiniz.

İşlem sektörünün büyük miktarlarda para içeren bir tür sektör olduğunu hatırlamakta fayda var – perakende yatırımcılar bile her ay milyarlarca işlem hacmi üretiyor. İşlem hizmetleri sağlayıcısının bir ortağı olarak, bu pazardan bir pay elde edebilirsiniz.

Programa Kayıt

Olymp Trade ortaklık programı, KingFin platformu temelinde uygulanmaktadır. Bu, ortaklık programına kayıt için esnek bir arayüz ile oldukça kullanışlı bir sistemdir.

18 yaşın üzerindeki tüm İnternet kullanıcıları Olymp Trade ortaklık programına katılabilir!

Her şeyden önce, katılım türünüzü seçin. Klasik bir ortak mı yoksa tanıtıcı broker mı olacaksınız (Introducing Broker, IB)? Ardından e-postanızı girin, bir şifre oluşturun ve standart gizlilik şartlarını ve işbirliği sözleşmesini kabul edin. E-posta adresinize gönderilen kodu kullanarak e-postanızı onaylayın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, telefon num\zaranızı ve ek iletişim bilgilerinizi ve kazandığınız parayı almak için kullanacağınız e-cüzdan bilgilerini sağlayın.

Ortaklık Programı Katılım Türleri

Programa katılmak isteyenlerin çoğu klasik ortaklar olabilir. Bu işbirliği yöntemi blogcular, web yöneticileri, ileri sosyal ağ kullanıcıları, SEO uzmanları vb. için mükemmeldir.

Tanıtıcı Brokerler (IB’ler) Olymp Trade platformu adına doğrudan müşterilerle çalışır. Onlar işlem guruları, yerel broker temsilcileri, finansal piyasa uzmanları, yani deneyimlerini diğer yatırımcılarla paylaşmaya hazır olan kişilerdir.

Tanıtıcı Brokerler sadece internette değil, aynı zamanda çevrimdışı etkinliklerde de (konferanslar, seminerler vb.) yatırımcıları çekebilir.

Size kolaylık sağlamak adına, klasik ortak olmak isteyenlere yönelik KingFin ortaklık platformuna katılmak için işte size doğrudan bir bağlantı:

(Tarayıcınızda bir Adblocker varsa, işte doğrudan bir bağlantı: kingfin.com).

KingFin’de Gelir Kazanma Yolları

Olymp Trade ortaklık programının karmaşıklıkları hakkında konuşmadan önce, ortak olarak gelir elde etmenin en popüler stratejilerinden bazılarına göz atalım.

Her ortağın amacı, belirli bir marka veya projeye (bizim durumumuzda Olymp Trade) yeni müşteriler çekmektir. Başka bir deyişle, ortaklık programları markalar için başka bir pazarlama kanalı olarak görülebilir.

Kural olarak, programın her üyesi, online olarak tanıttıkları hedef siteye özel bir bağlantı alır. Potansiyel kazançlara göre sıralanmış en popüler yöntemler şunlardır:

  • Trafik arbitrajı: bu, ortaklık geliri kazanmaya başlamanın en kolay yoludur – banner reklamlar veya Facebook reklamları gibi düşük maliyetli trafik kaynakları bulun ve trafiği bu amaçla özel olarak oluşturduğunuz bir açılış sayfasına gönderin. Bu yöntemin en büyük avantajı, günler içinde başlayabilmeniz ve dönüşümleri artırmak için reklam kampanyanızda ve açılış sayfanızda kolayca tekrarlayabilmenizdir.
  • YouTube ve diğer video kanalları: video bugün en çok küçümsenen kârlı trafik kaynağıdır. Hızlı bir şekilde trafik ve potansiyel müşteri elde etmek için video blogcusu olmak ve YouTube içeriği yayınlamak hala nispeten kolay.
  • Instagram gibi sosyal ağlar: bu yöntem önce takipçi tabanınızı büyütmeniz gerektiğinden daha fazla zaman gerektirir, ancak tanıtımını yaptığınız ürün veya hizmetle potansiyel olarak ilgilenebileceğiniz kritik bir sosyal bağlantı kitlesine sahip olduğunuzda – tek yapmanız gereken ilgi çekici içerikler oluşturmak ve ortaklık bağlantınız üzerinden takipçilerinizi yönlendirmektir.
  • Web siteleri ve bloglar: arama motoru optimizasyonu meyvesini vermek için aylar hatta yıllar sürdüğü için, bu muhtemelen en zor yoldur – ancak iyi tarafı ise, gelen organik Google trafiğinin düzenli bir akışını oluşturmayı başarırsanız, ortaklık kazançlarınızın neredeyse garanti olmasıdır!

 

Hangi yöntemin izleneceğine karar vermek elbette tek tek her bir ortaklığa bağlıdır – bu, uzmanlık seviyenizin yanında insan, zaman ve sermaye gibi mevcut kaynaklara bağlıdır.

Pekala, mademki bu artık net, KingFin ortağı olarak tanıtacağımız markayı daha yakından inceleyelim:

İşlem Yapma ve Olymp Trade

İşlem yapmayla ilgili olanlar da dahil olmak üzere finansal ortaklık programları, ortaklık işinin en umut verici kısımlarından biridir. Bu tür işler birkaç asırdır varlar, ancak küresel başarısını internete borçludur.

Yatırımcıların küresel hedef kitlesi hızla büyüyor ve ortaklık programlarının bununla çok ilgisi var. İşlem yapmak, dünyanın farklı yerlerinden 25-35 yaşlarındaki aktif gençlerle birlikte özellikle popüler hale geldi.

Olymp Trade broker, çalışmalarına 2014 yılında başladı ve küresel işlem sektörünün lideri haline geldi.

Her gün 20’den fazla ülkeden 25.000’den fazla yatırımcı platformda çalışıyor.

İşlem platformu Inlustris Ltd tarafından işletilmektedir. Şirket, Saint Vincent ve Grenadinler’de kayıtlıdır. Wallfort Limited şirketi (Sicil No – HE364695), bir temsilci olarak görev yapar ve merkezi Limassol, Kıbrıs’ta bulunur. Şirketler hakkında ek bilgi online olarak rahatlıkla edinilebilir.

Platform müşterileri, çeşitli döviz çiftleri, emtialar, borsa endeksleri, uluslararası şirket hisseleri ve kripto paralar da dahil olmak üzere 80’den fazla varlıkla işlem yapabilirler.

Olymp Trade: Kullanıcılar için Koşullar

Minimum işlem tutarı 1 $/1 €’dur. Minimum para yatırma miktarı 10 $/10 €’dur. Hesabınızdan çekebileceğiniz minimum tutar aynı şekilde 10 $/10 €’dur. Para eklemek ve çekmek için herhangi bir ücret yoktur, sadece canlı modda 180 günden fazla işlem yapılmadığı takdirde bir hareketsizlik ücreti alınır.

Olymp Trade’in eşsiz bir özelliği, işlem becerilerinizi ücretsiz olarak geliştirme fırsatıdır. Yatırımcılar bunu bir demo hesabı kullanarak yaparlar.

Ayrıca, platform müşterileri günlük analitik ve ücretsiz eğitim materyallerinden profesyonel web seminerlerine ve bireysel danışmanlıklara kadar çok çeşitli eğitim materyallerine ve etkinliklerine erişebilir.

Uluslararası Finansal Komisyon, Olymp Trade’e, broker’ın profesyonelliğinin en üst seviyesini doğrulayan Kategori A sertifikası verdi.

Böyle yetkili bir düzenleyiciye üyelik, herhangi bir anlaşmazlık meydana geldiğinde her yatırımcının derhal yardım alacağına dair bir garantidir. Gerektiği takdirde, Olymp Trade müşterileri Tazminat Fonundan 20.000 €’ya kadar ödeme almaya hak kazanırlar.

İşlem platformunun kullanılabilirliği ve güvenilirliği, Olymp Trade müşteri kitlesinin hızla artmasının nedenidir ve aynı zamanda platformda yapılan işlemlerin hacmi ve sayısı da artmaktadır.

Sadece geçen ay platformda yaklaşık 38 milyon işlem yapıldı, bu sadece ortakların görevini kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda gelirlerinin büyümesine de katkıda bulundu.

Pekala, teknik özellikler bu kadar yeter, şimdi en ilginç soruya geçelim:

KingFin Ortağı Olarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Programa günlük olarak katılan her ortak, bir ortak bağlantısı aracılığıyla yönlendirilen her Olymp Trade müşterisinden elde edilen gelirin %50 ila %60’ını alır. Bağlanmış bir müşteri, platforma kaydolan ve ilk kez para yatırma işlemini gerçekleştiren müşteridir (İlk Para Yatırma, FTD).

Şu anda bu, benzer ortaklık programlarına kıyasla bu model (Gelir Paylaşımı- RevShare) için en yüksek ödeme oranıdır.

Komisyonunuz, doğrudan çalışmanızın sonuçlarına dayanan hesap statünüze göre belirlenir. Platforma giderek daha fazla yatırımcı çektiğiniz için Klasik, Silver ve Gold statüleri arasında geçiş otomatik olarak gerçekleşir.

KingFin ile çalışmaya başladığınızda %50 Gelir Payı elde edersiniz. Ve Gold statüsüne sahip olduğunuzda %60 kazanırsınız. Alt ortakları — diğer potansiyel partnerleri de çekebilirsiniz. Statünüze bağlı olarak, yönlendirme bağlantılarının ödeme yüzdesi %3’ten %5’e yükselebilir.

Size Olymp/KingFin’de başarılı bir ortağın ne kadar kazandığına dair bir fikir vermek için, işte geçen ayın en başarılılar sıralaması:

Olymp Affiliate Earnings

Fena değil, öyle değil mi? En başarılı ortakların altında kendi çizgimizi de fark etmiş olabilirsiniz – bu, uzun süredir KingFin üyesi olduğumuza dair daha önceki iddiamızın bir teyidi olarak hizmet eder ????

Bu en başarılı ortakların çoğu tam olarak nasıl bu kadar para kazanıyor? Çoğunlukla trafik arbitrajı: yalnızca SEO aracılığıyla böyle hacimlere ulaşmak yıllar alır ve genellikle sürekli iyi trafik satın almaktan daha risklidir.

Diyelim ki KingFin ile ilk paranızı kazandınız. Bir sonraki mantıklı adım o paraları cüzdanınıza almaktır:

Para Çekme

Banka Havalesi, ePayments, Skrill, Webmoney, Neteller, Yandex Money, QiWi Cüzdan ve Bitcoin kripto para gibi hizmetleri kullanarak hesabınızdan para çekebilirsiniz. Günlük 10 $’dan 15.000 $’a kadar para çekebilirsiniz. Bunu yapmak için, hesabınızın Ödemeler bölümünde ödeme için bir başvuru gönderin.

Beş yatırımcıyı çektikten sonra ilk ödeme için başvurabilirsiniz. Hesabınızda en az 10 $ ve Olymp Trade’e getirdiğiniz en az üç aktif yatırımcıya ihtiyacınız var.

Trafik Türü

Ortaklık programı web sitesinde kullanıcı hesabınızdaki trafik türünü belirleyebilirsiniz:

  • Kendi web sitesi
  • Satın alınan trafik
  • Sosyal ağlar
  • Doğrudan öneriler
  • Youtube
  • Diğer

 

Güvenliği ihlal edilmiş kaynaklardan, kötü amaçlı yazılımdan ve spam’den gelen trafiğin kullanılmasına izin verilmez. Kişisel davetler de yasaktır.

Aşağıdaki ülkelerden gelen trafik kabul edilmez: Avustralya, Kanada, ABD, Japonya, İngiltere, Avrupa Birliği (tüm ülkeler), İsrail, Rusya, İran, Filipinler. Başka bölgelerde kısıtlama olmaksızın trafik üretilebilir.

Uzmanlar, Google Adwords, Bing vb. içerik reklam ağlarının en kaliteli trafiğin elde edilmesine yardımcı olabileceğini söylüyor. SEO optimizasyonu da iyidir. Ve elbette, mobil cihazlar da diğer online işlerde olduğu gibi bu alanda giderek daha önemli hale geliyor.

Hedef kitlenize karar verin. Tabii ki, profesyonel işlem özel bilgi gerektirir, ancak işlem platformu kullanıcı kitlesinin çoğu bu alanda oldukça zayıf bir bilgi seviyesine sahiptir.

Olymp Trade de dahil olmak üzere bazı brokerlar, müşterilerinin seviyesini arttırırken, diğerleri bunu yapmaz. Genel olarak, işlem yapmaya başlamak için özel bir beceri gerekmez.

Trafik Kontrolü ve İstatistikler

Program katılımcıları, kişisel hesaplarına entegre edilmiş etkili bir analitik araca erişebilir. Bu, işlerinin durumunun ayrıntılı ve hatasız gerçek zamanlı bir resmini sunar.

Onu kullanmak için İstatistikler bölümüne gidin. Buradaki tüm bilgiler aşağıdaki gruplara ayrılmıştır: Veri, Alt Hesap, Kohort Analizi, Yatırımcılar, Açılış sayfasına göre, Ülkeye göre, Çekilmiş Ortaklar.

Ayrıca, Postback adlı hizmeti kullanarak üçüncü taraf analitik hizmetlerine gerçek zamanlı olarak bağlanabilirsiniz. Bunu yapmak için destek ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tanıtım Materyalleri

Trafiği etkin bir şekilde yönlendirmek için kendi başınıza benzersiz tanıtım materyalleri oluşturmanız gerekmez. Ortaklık programının tüm üyeleri çeşitli dillerde kaliteli tanıtım materyallerine erişim hakkına sahiptir. Bunları kullanıcı hesabınızda Yatırımcılar için Promosyon bölümünde bulabilirsiniz.

Bu materyaller yüksek dönüşüm oranı sağlayan güvenilir araçlardır. Yalnızca bir tanıtım biçimine karar vermeniz gerekir. Açılış sayfaları, Bannerlar, Mobil Uygulamalar, Logolar, Videolar, Stratejiler, Kayıt Formları, Promosyon Kodları ve hatta Baskı Promosyonu arasından seçim yapabilirsiniz.

Yeni ortakları çekmek için özel tanıtım materyalleri tasarlanmıştır. Bunları, Ortak Çekme bölümünde bulabilirsiniz.

Promosyonlar ve Bonuslar

Mevcut fiyat ve coğrafi mevki tekliflerine ek olarak, promosyonlara ve yarışmalara katılabilir ve ekstra bonuslar kazanabilirsiniz. Bonuslar belirli bölgelerde bir süre için etkinleştirilir.

Ek ödül 15.000 $’ı aşabilir. Bonusların miktarı ve şartları hakkında ayrıntılı bilgileri Bonuslar bölümünde bulabilirsiniz.

Yarışmalara katılmak ve çeşitli ödüller kazanmak için bir dizi koşulu yerine getirmeniz gerekiyor. Bu, dünyanın herhangi bir yerine bir seyahat, tanıtım videoları çekmek için profesyonel bir ekipman veya son model bir iPhone olabilir. Mevcut yarışmalarla ilgili tüm bilgileri kullanıcı hesabınızın Yarışma bölümünde bulabilirsiniz.

Uzman Desteği

Gerektiği takdirde, kendi dilinizi konuşan kişisel bir yöneticiden her zaman yardım isteyebilirsiniz. Hemen yardım almak için “Yardım isteyin” e tıklamanız yeterlidir. Destek bölümündeki uzmanlardan teknik sorunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, istek geçmişinizi burada bulabilirsiniz. Ve elbette, SSS bölümünde en popüler soruların cevapları var.

KingFin ortaklık programı hakkındaki raporumuzu sonuçlandırıyoruz. Nasıl online para kazanmak istediğinizi kararlaştırmak size kalmış, ancak umarım bu yazı bu konuyla ilgili bazı soruları açıklığa kavuşturmuştur.

Genel olarak, KingFin hem yeni başlayan web yöneticileri hem de deneyimli web sitesi sahipleri için en iyi ortaklık programlarından biridir. Katılmak için hiçbir maliyeti yok. Dolayısıyla, denemeye karar verirseniz, işte doğrudan bağlantı:

(Yine, etkin bir Adblocker’ınız varsa, işte doğrudan bir bağlantı: kingfin.com).

Incelemeler: KingFin

Yorumlar: KingFin
( 0 )
Kullanıcı oylaması: 4.6 / 5

Yorum bırak

KingFin – Olymp Trade Ortaklık Programı İncelemesi 2024

Siteyi görüntüle