Skip to Content

Binarium – Przegląd platformy i referencje

4.5 / 5

1. Ogólne informacje

Binarium jest główną platformą handlową, która oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do analizy rynków i czerpie zyski wahania cen aktywów finansowych.

Jedna z najlepszych platform handlowych w Rosji i krajach WNP - Binarium.com, która zdobyła wyjątkowe doświadczenie na przestrzeni lat. Platforma stale pracuje nad udoskonaleniami. Nie ma potrzeby pobierania żadnych plików na komputerze, platforma jest dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Wraz z usługami handlowymi, platforma platforma nauczy cię handlu. Pomocne artykuły i video znajdują się w sekcji "Edukacja" na stronie internetowej platformy.

Nieskazitelna i sprawna praca usług wsparcie pozwala rozwiązywać problemy techniczne i pytania działalnością na rynkach finansowych.

2. Wady i zalety

Minimalny depozyt: zacznij handlować już teraz z depozytem w wysokości zaledwie $5. Możliwe jest wpłacania depozytów na swoje konto w funtach i euro.

Bonus depozyt: Binarum rozwija możliwości handlu, dając 100% bonus na pierwszy depozyt.

Wysoki poziom bezpieczeństwa: platforma jest zabezpieczona certyfikatem SSL z szyfrowaniem danych. Informacje bilingowe przekazywane są w skróconej formie przez serwer z bezpiecznym połączeniem.

Zysk z bonusu bez ograniczeń i obrotów: Binarium oferuje bonusy dla różnych typów kont handlowych (Standard, Business, Premium i VIP). Nie ma żadnych ograniczeń na wycofanie bonusów. Uwaga: wycofanie swojego bonusu musi osiągnąć określony obrót na koncie handlowym.

Uproszczone tworzenie kont: nie ma potrzeby wysyłania wielu skanów dokumentów w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Weryfikacja jest nie wymagane, wycofanie środków na koncie przy użyciu tych danych osobowych, które zostały wykorzystane do depozytu.

Darmowe konto demo: jest to niewątpliwa zaleta dla początkujących albo traderów, którzy chcą spróbować i nauczyć się platformy bez ryzykowania własnych środków.

Aplikacja mobilna: obecnie Binarium oferuje własną aplikację tylko dla urządzeń z systemem Android.

3. Warunki wymiany handlowej

Binarium oferuje szeroki wybór aktywów handlowych, w tym pary walutowe, kryptowalut do USD (Bitcoin, Etherium, Ripple, Litecoin) i aktywów OTC (waluta, złoto i srebro).

Każdy składnik aktywów może być przedmiotem obrotu za pomocą opcji 60 sekund lub opcji turbo. Minimalny depozyt wynosi $5 z minimalnym zakładem $1 ułatwia handel dla tych, którzy chcą zminimalizować ryzyko. Bez względu na typ konta, wszyscy klienci otrzymują pełny zestaw edukacyjnych wideo, a także dodatkowe przewodniki i artykuły.

4. Aktywa bazowe

Z powodu różnych aktualizowanych aktywów, inwestor może wybrać aktywa o maksymalnej wydajności transakcyjnej, odpowiednie dla jego strategii handlowej. Można użyć pary walut, takich jak EUR/USD/GBP/JPY/RUB, itp. Jak również rzadkie kryptowaluty, takie jak BITCOIN/USD.

5. Platforma handlowa

Platforma handlowa Binarium jest zaprojektowany i obsługiwany przez własny zespół. Dlatego platforma jest stabilna, szybka że nie ma żadnych problemów.

Obecnie platforma handlowa jest dostępna na wszystkich komputerach (PC, Mac) przez przeglądarkę internetową oraz aplikacji mobilnej tylko dla platformy Androida.

Binarium zapewnia użytkownikom dwa rodzaje opcji:

Klasyczna opcja "above/below ". Platforma daje możliwość przeprowadzania transakcji nie tylko na 15, 30 minut ale na godzinę lub dwie.

Opcja "60 sekund" lub "Turbo". To narzędzie pozwala przeprowadzania transakcji jedną minutę lub pięc minut. Jest to bardziej ryzykowne w przypadku silnych wahań rynkowych, ale jeśli przedsiębiorca ma doświadczenie w analizie wykresów krótkookresowych i chce skorzystać z najmniejszych wahań cen aktywów, on doceni tę sekcję platformy.

6. Typy kont transakcyjnych

Podobnie jak wiele innych platform handlowych, Binarium.com oferuje kilka typów kont dla przedsiębiorców o różnych możliwościach i celach. Możesz zacząć z konta "Start", które otrzymasz z depozytu 5 dolarów. Podczas tworzenia tego konta masz możliwość handlu 24/7, jak również dostęp do materiałów edukacyjnych lub strategii handlowej

Platforma oferuje 5 typów kont: "Start", "Standard" (depozyt $100), "Biznes" (depozyt od 500$), "Premium" z minimalnym depozytem $2000 i "VIP" z depozytem od $10 000.

Każdy typ obejmuje dodatkowe możliwości handlu. Użytkownicy z kontem "Standard" i wyższe otrzymują bardziej złożone strategie handlowe, bonus powitalny do depozytu, prywatny doradca, ubezpieczenia depozytów, priorytet wypłaty (do jednego dnia), analizę aktywów i sygnały.

Ponadto handlowcy z kontami "VIP" otrzymują spersonalizowane plany handlowe i specjalne codzienne sygnały handlowe. Także handlowcy o wyższym statusie otrzymują dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych, które nie są dostępne w domenie publicznej.

Jednakże, niezależnie od typu konta, serwis wsparcie otrzymuje czaty, e-maile i rozmowy telefoniczne od handlowców, zapewniając pomoc na czas.

7. Konta, depozyty i wypłaty

Łatwo jest utworzyć konto Binarium. Musisz wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie głównej. Po rejestracji jesteś w stanie uzupełnić swoje konto z depozytu i rozpocząć handel.

Niektórzy handlowcy decydują się na pominięcie weryfikacji konta, ponieważ wypłacają środki korzystając z tych samych informacji bilingowych, co przy wpłatach. Jednakże, dla większej wiarygodności, zaleca się przejść przez proces weryfikacji. Z weryfikacją wycofanie środków bez dodatkowego wysiłku.

Do dokonania wpłat na konto możesz skorzystać z metody zaproponowanej przez platformę. Jest ich stosunkowo niewiele: Visa lub MasterCard, Webmoney, Neteller, Yandex, Qiwi, AlfaClick, Mobile commerce, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple. Uwaga: Binarium nie pobiera żadnych opłat za wpłacenie środków. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto natychmiast lub do jednego dnia roboczego, w zależności od wybranego systemu płatności.

Warto dodać, że procedura wypłaty jest uproszczona i w przeciwieństwie do wielu innych przedsiębiorców, wypłata następuje w ciągu jednego dnia.

8. Regulacja

Zazwyczaj poziom zaufania wzrasta wraz z obecnością regulatora, który monitoruje legalne działania spółki. CySec jest cypryjsky regulator finansowy, a Binarium jest obecnie na etapie zatwierdzania.

9. Edukacja handlowców

Szkolenie klienta jest ważne dla Binarium, ponieważ handel wiąże się z wysokim ryzykiem i przedsiębiorcy muszą być w stanie je zminimalizować. Firma składa się nie tylko z programistów i menedżerów, monitorowanie platformy. Doświadczeni handlowcy są również częścią zespołu Binarium.

Dostępna jest szeroka sekcja z dużą ilością artykułów i szkoleń. Na początku inwestor otrzymuje książkę, która jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Można ją znaleźć w zakładce "Oferta specjalna" w dziale "Materiały szkoleniowe". Książka opisuje szczegółowo sposób działania platformy, a także różne możliwości handlowe.

Następną ważną działalnośc edukacyjną są regularnie organizowane seminaria internetowe. Patrząc na harmonogram, można zauważyć, że webinaria odbywają się dość często, obejmując ważne tematy dla handlowców.

Upewnij się, że sprawdziłeś tak zwaną "Akademię", która jest prawdziwym skarbem dla początkujących. Tutaj nauczysz się wszystkich podstawowych metod handlu, handlu z i bez pomocy wskaźników, wielu skutecznych strategii i informacji, jak określić ruch na rynku i zrozumieć, jak powstaje cena.

Wszystkie te informacje są dostępne nie tylko w formie tekstowej, ale również w poradnikach wideo.

10. Mam handlować z Binarium?

Platforma zapewnia dwa rodzaje ofert, więc staje się atrakcyjna dla przedsiębiorców z wszystkich preferencji i różnych gustów. Można korzystać zarówno z analizy fundamentalnej i technicznej i testowania nowych strategii. Jest to również możliwe do osiągnięcia udanych operacji podczas handlu na rynku wiadomości. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu systemu traderzy mogą zapoznać się z nowymi wskaźnikami i metodami handlowymi, jak również monitorować przewidywania fachowców w tej dziedzinie.

Jeśli wybierzesz bardziej znaczące konto handlowe (np. "Standard"), będziesz mógł odbierać sygnały handlowe bezpośrednio, a także dokładniej przewidywać przyszłe ruchy rynku.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że po odliczeniu pewnych minusów, takich jak brak kont demo i aplikacji mobilnych, Binarium platforma handlowa z imponującą liczbą handlowców stara się pracować opłacalne i udane.

Rozpocznij trading ›

Recenzja Binarium

Komentarze na temat Binarium
( 0 )
Rating użytkownika: 4.5 / 5

Zostaw komentarz

Binarium – Przegląd platformy i referencje

Odwiedź witrynę