Skip to Content

Binarium – Огляд брокера та відгуки трейдерів

4.5 / 5

1. Загальна інформація

Binarium - це спеціалізована торгова платформа, яка пропонує комплексний інструментарій для аналізу фінансових ринків та отримання прибутку від коливань цін на фінансові активи.

Одна з провідних торгових платформ у Росії та країнах СНД, Binarium протягом багатьох років здобула винятковий досвід. Платформа постійно працює над удосконаленням. Не потрібно завантажувати файли на ваш комп’ютер, адже платформа працює через веб-браузер.

Разом з торговими послугами платформа надає можливість навчитися трейдингу. У розділі «Навчання» на веб-сайті є корисні статті та відеоуроки.

Бездоганна та ефективна робота служби підтримки допомагає вирішити технічні проблеми та питання щодо операцій на фінансових ринках в найкоротші терміни.

2. Плюси та мінуси

Низький мінімальний депозит: почніть торгувати прямо зараз із депозитом у розмірі 5$. Також є можливість внести кошти на ваш рахунок у фунтах чи євро.

Бонус на депозит: Binarum розширює ваші торгові можливості, надаючи 100% бонус на перший депозит.

Високий рівень безпеки: платформа захищена сертифікатом SSL із шифруванням даних. Платіжна інформація передається у скороченому вигляді через сервер із захищеним з'єднанням.

Прибуток від бонусу без обмежень та змін: Binarium надає бонуси для різних типів рахунків трейдерів (Стандартний, Бізнес, Преміум та VIP). Для зняття бонусних коштів обмежень немає. Зверніть увагу: щоб зняти свій бонус, ви повинні досягти певного обігу на вашому торговому рахунку.

Спрощене підтвердження облікового запису: щоб підтвердити вашу особу не потрібно надсилати нам декілька сканувань документів. Підтвердження не обов'язкове, якщо ви знімаєте кошти, використовуючи ту саму платіжну інформацію, яку використовували під час депозиту.

Безкоштовний демо-рахунок: це безсумнівна перевага для початківців або для трейдерів, які хочуть спробувати і вивчити платформу, не ризикуючи власними коштами.

Мобільний додаток: наразі Binarium має власний додаток лише для пристроїв із Android.

3. Умови торгівлі

Binarium надає широкий вибір торгових активів, включаючи валютні пари, криптовалюти у доларах США (Bitcoin, Etherium, Ripple, Litecoin) та позабіржові активи (валюти, золото та срібло).

Кожним активом можна торгувати, використовуючи опцію на 60 секунд або опцію турбо. Мінімальний депозит - 5 доларів, мінімальна ставка - 1 долар, що спрощує торгівлю для тих, хто хоче мінімізувати свої ризики. Незалежно від типу рахунку, всім клієнтам надається повний спектр навчальних відеоуроків щодо торгівлі, а також додаткові інструкції та статті.

4. Базові активи

Завдяки різноманітності постійно оновлюваних активів, трейдер може вибрати актив з максимальною ефективністю торгівлі, що відповідає його торговій стратегії. Ви можете використовувати класичні валютні пари, такі як: EUR/USD/GBP/JPY/RUB та інші, а також рідкісні пари криптовалют, такі як BITCOIN/USD.

5. Торгова платформа

Торгова платформа Binarium розробляється та підтримується власною командою. Ось чому платформа стабільна, швидка і не має збоїв.

На даний час торгова платформа доступна на всіх настільних пристроях (ПК, Mac) через інтернет-браузер та через мобільний додаток, але лише для пристроїв із Android.

Binarium надає користувачам два варіанти торгівлі:

Класичний варіант типу “Вгору/Вниз”. Платформа дає можливість відкривати транзакцію не тільки на 15 чи 30 хвилин, але і на годину-дві.

Варіант “60 секунд” або Турбо. Цей інструмент дозволяє відкрити транзакцію рівно на одну хвилину або до п'яти хвилин. Це більш ризиковано у випадку сильних коливань ринку, але якщо користувач має досвід аналізу графіків короткого періоду та хоче отримати прибуток від найменших коливань цін на активи - він обов'язково оцінить цей варіант торгівлі.

6. Види рахунків

Як і багато інших торгових платформ, Binarium пропонує кілька типів рахунків для трейдерів з різними можливостями та цілями. Ви можете почати з рахунку “Старт”, який ви отримуєте автоматично із депозитом у розмірі 5 доларів США. Створюючи такий рахунок, ви отримуєте можливість торгувати цілодобово, а також відкритий доступ до навчальних матеріалів та торгових стратегій.

Вцілому платформа пропонує 5 типів рахунків: “Старт”, “Стандарт” (депозит у розмірі 100 доларів), “Бізнес” (депозит від 500 доларів), “Преміум” з мінімальним депозитом у розмірі 2000 доларів та “VIP” з депозитом від 10 000 доларів.

Кожен тип передбачає додаткові можливості для торгівлі. Користувачі зі стандартним і вище рахунком отримують складніші торгові стратегії, привітальний бонус до депозиту, приватного консалтингового менеджера, страхування вкладів, пріоритет зняття коштів (до одного дня), аналітику активів та сигнали.

Окрім того, користувачі рахунків “VIP” отримують персоналізовані торгові плани та спеціальні щоденні торгові сигнали. Також користувачі облікових записів вищого статусу отримують доступ до додаткових навчальних матеріалів, які не є загальнодоступними.

Однак незалежно від типу вашого облікового рахунку - служба підтримки відповідає на запитання у чаті, через електронні листи та телефонні дзвінки користувача, надаючи своєчасну допомогу.

7. Рахунки, депозити та зняття коштів

Створити обліковий запис у Binarium легко. Вам потрібно заповнити коротку реєстраційну форму на головній сторінці. Після реєстрації ви можете поповнити свій рахунок і почати торгувати.

Деякі трейдери вирішують пропустити перевірку запису, оскільки вони виводять кошти, використовуючи ту саму платіжну інформацію, що і під час поповнення. Однак для більшої надійності рекомендується пройти процес перевірки. Адже після перевірки отримання коштів буде проходити без зайвих зусиль!

Для поповнення вашого рахунку ви можете скористатися одним із методів, запропонованих платформою. Наприклад, Visa або MasterCard, Webmoney, Neteller, Yandex, МИР, Qiwi, AlfaClick, Mobile trade, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple. Зверніть увагу: Binarium не бере жодних комісій за депозит коштів. Гроші будуть перераховані на ваш рахунок негайно або до одного робочого дня, в залежності від обраної платіжної системи.

Варто зазначити, що процедура виведення коштів доволі спрощена, і на відміну від багатьох інших платформ, отримання грошей відбувається протягом одного дня.

8. Регулювання

Зазвичай рівень довіри до торгових платформ збільшується за наявності регулятора, що здійснює моніторинг легальності та законної діяльності компанії. CySec є фінансовим регулятором Кіпру, і Binarium наразі перебуває у підтвердженному статусі.

9. Навчання трейдера

Навчання клієнтів є важливим для Binarium, оскільки торгівля пов'язана з високими ризиками, і користувачі повинні мати можливість їх мінімізувати. Компанія складається не лише з програмістів і менеджерів, які контролюють платформу. Досвідчені трейдери також є частиною команди Binarium.

На сайті існує доволі обширний розділ з великою кількістю статей та навчальних курсів. На початку трейдер отримує книгу, яка також доступна для всіх бажаючих. Її можна знайти на вкладці «Спеціальна пропозиція» у розділі «Навчальні матеріали». У книзі описано, як детально працює платформа, а також є різноманітні торгові можливості.

Наступна корисна освітня можливість - регулярні вебінари. Дивлячись на графік, ви можете помітити, що вебінари проводяться досить часто, висвітлюючи важливі для трейдерів теми.

Переконайтеся, що ви чули про так звану “Академію”, яка є справжнім скарбом для початківців. Тут ви дізнаєтесь про всі основні методи торгівлі, торгівлю за допомогою та без допомоги індикаторів, ряд ефективних стратегій та інформацію про те, як визначити тенденції ринку та зрозуміти, як саме формується ціна.

Вся ця інформація доступна не лише у текстовій формі, а й у формі відеоуроків.

10. Чи варто торгувати на Binarium?

Платформа надає можливість торгувати за допомогою двох типів угод, тому є привабливою для трейдерів з усіма уподобаннями та різними смаками. Ви можете використовувати як фундаментальний, так і технічний аналіз та тестувати нові стратегії. Також можна досягти успішних операцій, прислухаючись до новин ринку. Завдяки гнучкості системи, трейдери можуть ознайомитись з новими показниками та методами торгівлі, а також стежити за прогнозами, зробленими професіоналами у цій галузі.

Якщо ви оберете більш просунутий торговий рахунок (наприклад, “Стандарт”), ви зможете безпосередньо отримувати торгові сигнали, а також більш точні прогнози майбутніх ринкових змін.

Загалом, можна сказати, що попри незначні недоліки, такі як невелика варіативність демо-рахунків та мобільних додатків, торгова платформа Binarium робить все необхідне задля того, щоб трейдинг користувачів був вражаюче прибутковим та успішним!

Почніть торгувати ›

Перегляди брокера Binarium

Коментарі стосовно брокера Binarium
( 0 )
Оцінка, виставлена користувачами: 4.5 / 5

Залишити коментар

Binarium – Огляд брокера та відгуки трейдерів

Відвідати сайт