Skip to Content

Ayrex — Broker değerlendirmesi ve alım-satımcı geri bildirimi

4.6 / 5

Dikkat! Bu komisyoncu ile ticaret yapmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bu güvenilir komisyoncuyu ???????? seçmenizi öneririz

Ayrex ikili opsiyon broker’ı 2014 yılında St. Kitts ve Nevis adasında teknoloji düşkünleri için yaratıldı. Platformu ultra hızlı hale getiren ve bu sayede alım-satımda avantajlı bir etki yaratan modern teknoloji kullanılarak geliştirildi.

1. Ayrex hakkında genel bilgi

Bugüne kadar geliştirilen en hızı platformlardan biri şimdi tamamen yeni bir tasarımla çalışıyor ve alım-satımcıların doğrudan fiyat teklifi almalarına ve hızlı bir şekilde alım-satım yapmalarına olanak sağlıyor. Müşteriler komisyon olmaksızın e-cüzdanlarına anında otomatik olarak para çekmekten son derece memnundur. Bu broker yalnızca 5 ABD doları minimum para yatırma gerektirirken, müşteriler hoş geldin bonusu ve haftalık yarışmaların avantajlarından faydalanarak hiç para yatırmadan bile işlem yapmaya başlayabilirler.

2. Avantajlar ve dezavantajlar

Yüksek hızlı yeni teknoloji ile ultra hızlı platform: Ayrex, piyasadaki en hızlı platformdur. Süper hızlı işlem gerçekleştirme ile, doğrudan teklif alabilir ve alım-satım yapabilirsiniz. İkili opsiyonlara ilişkin alım-satımlarınızda olağan üstü bir ilerleme sağlamak üzere en ileri inovasyonlardan faydalanılmıştır.

Minimum para yatırma ve para çekme tutarı yalnızca 5 ABD doları: Diğer broker'lar en az 50 ABD doları gerektirirken, minimum 5 ABD doları gibi son derece düşük bir tutarla alım-satıma başlayabilmek son derece önemli bir avantajdır.

Anında para çekme : Ayrex'in en büyük avantajı, müşterilerin elde ettikleri kârı anında doğrudan e-cüzdanlarına çekebilmelerine olanak sağlayan, piyasadaki tek platform olmasıdır. Ayrex müşterileri para yatırma ve çekme işlemlerini üçüncü tarafların katılımı olmaksızın işleyebilir. Otomatik para çekme işlemleri için herhangi bir kesinti söz konusu olmadığından, müşteriler alım-satım bütçelerini herhangi bir eksilme olmaksızın muhafaza edebilir.

Ücretsiz haftalık yarışma: Müşteriler haftada üç defa ücretsiz ultra hızlı demo yarışmasına katılabilir. Kazananlar gerçek para ödülleri kazanır. Para yatırma gerekliliği söz konusu değildir ve istenildiği kadar katılım yapılabilir.

%60 başarı oranıyla tüyolar: Güvenilir bir sağlayıcı tarafından doğru ve güvenilir ikili opsiyon tüyoları sunulur. Bu tüyolar, güncel piyasa durumunun analiz edilmesine ve kayıpların azaltılmasına yardımcı olur.

2016 yılının En İyi Destek Departmanı: Destek Departmanının ilgili aracılarının anında yardımıyla profesyonel yöneticilere gerek duyulmaz. Son derece kalifiye profesyoneller platformun özellikleri boyunca sizi yönlendirecek ve tüm soru ve sorunlarınızla ilgilenecektir.

Ücretsiz erişimle demo platform: Herhangi bir kayıp olmaksızın deneyim kazanmanın, çeşitli stratejiler denemenin ve mükemmel sonuçlar almanın bu muhteşem demo platforma katılmaktan daha avantajlı bir yolu olamaz. Ayrex'i rakiplerinden bir adım öteye taşıyan inkar edilemez avantajlardan biri de demo platformun kayıtlı olmayan kullanıcılar tarafından da ücretsiz olarak kullanılabilmesidir.

CySEC tarafından düzenlemeye tabi değil: Her broker için en karmaşık ve zaman alıcı süreçlerden biri de CySEC tarafından düzenlemeye tabi olmaktır. Ayrex halihazırda lisans için başvuru yapmış olup, ilgili kurumla müzakere sürecindedir.

Analiz için araç eksikliği: Ayrex sürekli olarak gelişmekte olup, yakın zamanda Android uygulamasında Ortalama değer kayması ve Bollinger bantları gibi göstergeler sunulmuştur. Çok yakında bunların tarayıcı sürümü ve IOS uygulaması da sunulacaktır. Bunlar sunulana kadar müşteriler Tüyolardan ve piyasa haberlerinden faydalanabilir.

3. Alım-satım koşulları

Müşteriler 30 ABD doları hoş geldin bonusu ile, para yatırmadan alım-satıma başlama fırsatına sahiptir. Minimum yatırım, minimum para yatırma ve para çekme tutarı 5 ABD dolarıdır. Para yatırma ve para çekme yöntemleri, kullanımı kolay ve elverişli olan, güvenilir ve uluslararası tanınmış ödeme sistemleridir. Broker, devrim yaratacak nitelikte 30 saniye kadar kısa bir süreden bir saate kadar kapanış süresi ile üç farklı opsiyon sunar. Kayıt gerektirmeyen ve ücretsiz olarak erişilebilen etkileyici demo platform gerçek piyasa koşullarına göre çalışır ve alım-satımda pratik yapılmasına ve deneyim kazanılmasına olanak sağlar.

4. Varlıklar

Ayrex size 50'den fazla yatırım yapabileceğiniz varlık sunar: 15 döviz çifti, Kıymetli metaller, Petrol, ABD Doğal Gazı, çok sayda Endeks ve Hisse Senedi!

5. Alım-satım platformu

Ayrex, platformunu yakın zamanda yenilemiştir. Şu an alım-satımcıların fiyat teklifi hareketlerini görsel doyumla hassas bir şekilde görebilmelerine yardımcı olan olağan üstü bir tasarıma sahiptir. Ayrex geliştiricileri teknolojiyle aynı dalga boyunda ilerler ve alım-satımda devrim yaratan kolaylık ve memnuniyet sağlar. Geliştiriciler işlem gerçekleştirme hızında daha büyük bir etkiye sahip olan en ileri inovasyondan faydalanmaktadır. Yüksek hızlı yeni teknolojisi sayesinde tüm fiyat tekliflerini son derece hızlı bir şekilde alacaksınız. Ayrıca hiçbir teknik sorun ve gecikme söz konusu değildir. Bu yeni platform kararlı, güvenilir ve oldukça kullanışlıdır. İhtiyacınız olan her şey onda mevcuttur - ne fazla ne eksik. Platformun modern ve gelişmiş, ancak bir o kadar da basit ve uyarlanabilir tasarımı tüm jenerasyon ve deneyim seviyesindeki müşteriler için dikkate değer bir avantaj sunar.

6. Mobil alım-satım

Mobil uygulamalar teknoloji üzerinde uzun süreli bir etkiye sahip olmaya devam etmektedir. İşte bu yüzden bu mobil uygulamalar iki opsiyon alım-satım yönteminde değişiklik yaratmaktadır. Bu uygulamalar nerede olursanız olun piyasaya kolayca erişim sunar. Tarayıcı sürümünün yanı sıra, Ayrex Android ve IOS mobil uygulamalarında başarıyla çalışır. Müşteriler Kısa vadeli opsiyonlar alıp satabilir, yarışmalara katılabilir ve hatta para yatırabilir.

7. Demo hesap

Ayrex'te, herhangi bir kayıt gerektirmeyen ücretsiz bir demo hesap bulunur. Bunun en büyük avantajı müşterilerin herhangi bir maddi kayıp olmaksızın pratik yapmalarına ve muazzam bir ilerleme kaydetmelerine olanak sağlamasıdır. Gerçek piyasa koşullarıyla ve şirket müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan mobil uygulamalarda çalışır.

8. Hesap türleri

Ayrex'te hesap ayırma gibi durumlar söz konusu değildir. Tüm müşteriler aynı şekilde muamele görür. ‘2016 yılının en iyi destek departmanı’ ödülüne sahip Destek departmanı tarafından sunulan anında yardım ile profesyonel yöneticilere gerek yoktur. Destek aracıları yeni müşterileri platformun özellikleri boyunca yönlendirecek ve yeni uygulamalara adapte olmalarına yardımcı olacaktır.

9. Hesap açma

En büyük avantajlardan biri de Ayrex'te hesap açmanın hiç olmadığı kadar kolay olmasıdır. Tek bir adımla kayıt yapılabilmekte olup, ikinci adım para yatırmak mı yoksa 30 ABD doları tutarındaki ‘Hoş geldin bonusu’nu mu talep edeceğinize kara vermek olacaktır. Bu adımlardan hiçbirinde herhangi bir belge yüklemenize gerek yok. Sadece kaydolun ve alım-satıma başlayın.

10. Para çekme

Minimum para çekme tutarı yalnız 5 ABD doları! Müşteriler kimlik ve ikametgah belgelerini sunarak basit bir doğrulama işlemine tabi tutulur. Para çekme işlemi üç gün sürebilse de, bu işlem genellikle birkaç saat içinde gerçekleşir. Ayrex, piyasadaki komisyon olmaksızın anında otomatik para çekme özelliğine sahip tek broker'dır.

11. Alım-satımcı eğitimi

Alım-satıma ilişkin herhangi bir tavsiye alamazsınız, ancak eğitim bölümüne, piyasa haberlerine ve Destek departmanı tarafından sunulan anında yardıma erişebilirsiniz. Kolay ulaşılabilir demo platform da becerilerinizi geliştirmeniz için mükemmel bir yol olacaktır.

12. Neden Ayrex ile alım-satım yapmalıyım?

Yüksek hızlı yeni teknoloji ile modern ve kararlı bir platformda rahat bir alım-satım yapmak istiyorsanız, kesinlikle Ayrex'e katılmalısınız. İki adımda, olağan üstü performansıyla dünyanın dört bir yanındaki binlerce müşteriyi etkilemeyi başaran bir platform üzerinden alım-satım yapmaya başlayacaksınız. Otomatik para çekme işlemi para çekme yönteminde değişiklik yaratıyor. Bekleme ve elde ettiğiniz kârdan kesinti söz konusu değil! Çeşitli bonus tekliflerinin, olağan üstü demo platformun ve haftalık yarışmaların avantajlarından faydalanın.

Incelemeler: Ayrex

Yorumlar: Ayrex
( 0 )
Kullanıcı oylaması: 4.7 / 5

Yorum bırak

Ayrex — Broker değerlendirmesi ve alım-satımcı geri bildirimi

Siteyi görüntüle