Skip to Content

Deriv.com – recenzja brokera i opinie traderów 2024

4.5 / 5

Deriv.com, znany również jako Binary.com, jest brokerem oferującym trading opcjami binarnymi. W ramach procesu rebrandingu, gdy Binary.com przeistaczało się w Deriv, do platformy dodano również trading walutami i towarami.

Informacje ogólne

Broker Deriv to nowa platforma Binary, którego pełna nazwa brzmi Deriv Limited ma swoją siedzibę na Wyspach Normandzkich. Deriv administrowany jest przez Deriv Group, licencjonowaną na podmioty zależne do zarządzania platformami tradingowymi Deriv w ich rejestrowych jurysdykcjach. Deriv powstało w 2020 roku po rebrandingu Binary.com w ramach działań na 20-lecie firmy macierzystej.

Deriv jest zarejestrowany w Europie w Binary Investments (Europe) Ltd. z siedzibą na Malcie. Deriv jest licencjonowany i regulowany jako dostawca usług inwestycyjnych kategorii 3 przez Malta Financial Services Authority, o numerze licencji IS/70156.

W Azji broker Deriv jest zarejestrowany jako Binary (FX) Ltd. z siedzibą na terytorium federalnym w Labuan w Malezji. Deriv jest licencjonowany i regulowany przez Labuan Financial Services Authority, o numerze licencji MB/18/0024.

W Vanuatu, broker Deriv jest zarejestrowany jako Binary (V) Ltd., jest licencjonowany i regulowany przez Vanuatu Financial Services Commission, o numerze licencji 14556.

Z firmą można się skontaktować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej lub innych dostępnych kontaktów. Strona Deriv jest dostępna w kilku językach, w tym w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, itp. Na stronie internetowej podano, że niektórym krajom ograniczono korzystanie z usług Deriv.

Zalety i wady

Poniżej podajemy zalety i wady tradingu z Deriv.

Licencja i regulacje: Deriv jest zarządzany przez trzy spółki zależne Binary Limited i regulowany przez trzy różne komisje w Azji, Europie i Ameryce Południowej. To wsparcie daje inwestorom pewność bezpieczeństwa ich środków finansowych.

Bezpieczeństwo: protokoły bezpieczeństwa Deriv są zgodne ze standardami branżowymi. Do zabezpieczania wrażliwych danych Deriv wykorzystuje szyfrowanie SSL. Klienci mogą wykonywać trading, wiedząc, że ich dane są bezpieczne.

Natychmiastowe wykonanie: dzięki ulepszonej technologii światłowodowej zamówienia złożone na Deriv są realizowane z dużą prędkością. Klienci mogą wykonywać trading w spokoju natychmiastowej realizacji bez irytowania się powolną reakcją.

Doskonałe wsparcie klienta: Deriv traktuje priorytetowo obsługę klienta. Za pośrednictwem linii telefonicznych w wielu językach klienci mają całodobowy dostęp do agentów. Klienci mogą również tworzyć zapytania w formularzu, na które w krótkim czasie otrzymują odpowiedzi.

Boty tradingowe: Deriv oferuje klientom możliwość wykorzystania robotów tradingowych do tradingu opcjami binarnymi.

Rosnąca liczba aktywów zbywalnych: Jak podano na stronie internetowej, Deriv oferuje klientom rosnącą listę ponad 100 aktywów gotowych do tradingu. Lista ta obejmuje pary walutowe, metale, złoto, ropę, towary, indeksy syntetyczne, kryptowaluty i kontrakty CFD.

Trading weekendowy: Deriv pozwala traderom korzystać z rynku weekendowego w tradingu syntetycznymi indeksami. trading dostępny jest 24/7.

Wąski spread: Deriv oferuje minimalny spread 1,0 pipsa. Ten wąski spread umożliwia traderom zawieranie transakcji przy minimalnym ryzyku.

Niskie minimalne kwoty depozytów i transakcji: Deriv pozwala na minimalną wpłatę w wysokości 5$ i minimalną kwotę transakcji wynoszącą zaledwie 35 centów. Traderzy mogą rozpocząć od małych kwot, uczyć się i wykonywać trading, ryzykując jedynie niewielkie kwoty, którymi mogą zarządzać.

Konto demo: Deriv oferuje bezpłatne konta demo, z którego klienci mogą korzystać, aby zapoznać się i wypróbować platformę.

Brak ukrytych opłat: wpłaty i wypłaty są całkowicie bezpłatne. Gdy klienci wykonują którąkolwiek z tych czynności, Deriv nie pobiera od nich żadnych opłat.

Brak możliwości kopiowania tradingu: traderzy nie mają obecnie dostępu do kopiowania transakcji innych traderów na Deriv. Nie ma zabezpieczenia dotyczącego tradingu społecznościowego i tradingu kopiami.

Brak bonusu od depozytu: Deriv nie oferuje bonusu od depozytu ani bonusu powitalnego. Klienci mogą jednak korzystać z niskich minimalnych depozytów i konkurencyjnych opłat.

Niedostępny na MT4: aby korzystać z Deriv, traderzy korzystający z MT4, powinni przenieść się na MT5, ponieważ usługa jest on obecnie niedostępna na MT4.

Warunki tradingu

Deriv oferuje wąskie spready i minimalne opłaty transakcyjne, elastyczną dźwignię do 1:1000, pozwala traderom składać zamówienia za minimalną kwotę 35 centów. Nie ma maksymalnej wysokości transakcji, a klienci mogą zarabiać do 95%. Deriv oferuje szeroki zakres wielkości transakcji, od mikro-lotów do 30 standardowych slotów. Potencjalne wypłaty przekraczają 200%, a czas trwania tradingu jest elastyczny od jednej sekundy do 12 miesięcy. W przypadku nieużywania konta tradingowego przez okres do 1 roku naliczana jest opłata za uśpienie.

Instrumenty bazowe

Deriv oferuje szeroki zakres zbywalnych aktywów. Pary Forex, opcje binarne, akcje, kryptowaluty, towary, kontrakty CFD, indeksy to niektóre z głównych aktywów zbywalnych wymienionych na ich stronie internetowej. Broker ma ponad 100 instrumentów. Powielany trading jest również dostępny na Deriv.

Platforma tradingowa

Deriv ma trzy platformy tradingowe: DMT5, DTrader i DBot.

DMT5 – DMT5 integruje oprogramowanie tradingowe MT5 z narzędziami badawczymi i analitycznymi. W DMT5 wiele okien może działać jednocześnie i poruszać się zgodnie z preferencjami inwestora. Szybka kontrola pokazuje, że platforma jest bogata w funkcje i przedstawia rosnącą listę ponad 70 prostych w nawigacji zasobów. Traderzy mają dostęp do zaawansowanych funkcji i mogą dowolnie konfigurować obszary wymiany oraz wykresy. DMT5 ma wiele wbudowanych wskaźników i wskaźników niestandardowych.

DTrader – DTrader to platforma internetowa. DTrader oferuje zgrabny, nawigowalny interfejs dla ponad 50 zbywalnych aktywów. Platforma jest w pełni konfigurowalna; wykresy i rodzaje transakcji można dostosować do potrzeb tradera. Pierwszy z nich jest dostosowany za pomocą widżetów i wskaźników technicznych, a drugi z elastycznym czasem trwania transakcji i wielkością pozycji tradingowych.

DBot – DBot to platforma handlowa robotów Deriv. Zaprojektowany, aby mógł być elastyczny w stosunku do nowicjuszy i ekspertów, DBot oferuje gotowe boty, a także opcje tworzenia niestandardowych botów. Traderzy mogą łatwo ustawić parametry i pozwolić botowi rozpocząć trading na podstawie tych instrukcji. Mogą również zdecydować się na trading przy użyciu gotowych strategii. DBot ma narzędzie do śledzenia wydajności, dzięki czemu inwestorzy mogą modyfikować boty podczas tradingu. Moduł śledzący wysyła regularne raporty dotyczące telegramu. DBot jest całkowicie darmowy.

Trading mobilny

Deriv nie ma w tej chwili aplikacji mobilnej. Jest to prawdopodobnie spowodowane przechodzeniem z platformy Binary. Oczekuje się, że po zakończeniu przenoszenia zostanie udostępniona mobilna platforma tradingowa.

Konto demo

Konto demo jest bezpłatne i dostęĻne dla wszystkich. Konta demo mają pełne funkcje konta realnego i oferują nieograniczone kwoty do ćwiczeń, dzięki czemu użytkownik może łatwo testować strategie i kształtować nawyki tradingowe.

Rodzaje kont

Tak naprawdę istnieją tylko dwa kont: konto demo i konto live. Użytkownik może przełączyć się na konto live po ćwiczeniach na koncie demo. DMT5 ma trzy różne rodzaje kont live:

Konto DMT5 Financial STP – to rachunek księgowy, który przekazuje transakcje bezpośrednio do działu tradingowego Deriv, dając traderom bezpośredni dostęp do wewnętrznej płynności tradingowej.

Konto finansowe DMT5 – konto to umożliwia traderom dostęp do wysokiej dźwigni i dynamicznych spreadów dla maksymalnej elastyczności.

Konto syntetyczne DMT5 – konto to pozwala przeprowadzać trading na kontraktach CFD (kontrakt na różnicę) na syntetycznych indeksach odzwierciedlających rzeczywiste ruchy cen.

Otwieranie konta

Przycisk Zarejestruj się znajduje się w prawym górnym rogu strony, a także na stronie głównej, gdy użytkownik przewija ją w dół. Obok dostępne jest pole do wprowadzenia adresu email. Użytkownik może również zarejestrować się korzystając z Facebooka lub Google. Po zakończeniu autoryzacji otworzy się konto demo. Rejestracji dokonuje się kilkoma kliknięciami.

Traderzy są zobowiązani do dokonania obowiązkowej weryfikacji konta. W tym celu powinni przesłać kopię swojego dowodu osobistego.

Wypłata środków finansowych

Deriv oferuje traderom szeroką gamę metod wypłat i depozytów w walutach fiducjarnych i kryptowalutach.

Depozyty

Inwestorzy mogą dokonywać wpłat za pomocą jednej z następujących opcji:

  • Karty kredytowe/debetowe: akceptowane są zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Depozyty rozpoczynają się od dziesięciu waluty bazowej tradera. Depozyty są przetwarzane natychmiast i nie pociągają za sobą żadnych opłat.
  • Kryptowaluta: inwestorzy mogą deponować środki za pomocą Bitcoin, Etherium, Tether i Litecoin. Nie ma minimalnych ani maksymalnych depozytów, a przetworzenie środków finansowych wymaga trzech potwierdzeń Blockchain. Brak opłat depozytowych.
  • E-wallet: Neteller, Skrill, Fasapay, PerfectMoney, PaySafe i WebMoney to tylko niektóre z akceptowanych e-portfeli. Minimalne depozyty zaczynają się od pięciu waluty bazowej i są przetwarzane natychmiast.
  • Przelew bankowy: Traderzy mogą natychmiast wpłacić zaledwie 5$ za pomocą przelewów bankowych. Nie ma tu żadnych opłat.

 

Wypłaty

Wypłat można dokonywać przy użyciu wszystkich opcji wpłat. Wypłaty do portfela elektronicznego, karty debetowej/kredytowej i przelew bankowy rozpoczynają się odpowiednio od 5$ i 20$. Wypłaty są przetwarzane w ciągu 24 godzin. Wypłaty w kryptowalutach zaczynają się od 0,0026 BTC i są również potwierdzane w trzech potwierdzeniach Blockchain.

Szkolenie traderów

Być może z powodu procesu przechodzenia Deriv oferuje obecnie niewiele materiałów edukacyjnych. Wszystkie rodzaje kont mają dostęp do agentów, a także szczegółową stronę FAQ.

Jednak Deriv organizuje również cotygodniowe seminaria internetowe, na których eksperci z różnych dziedzin finansów omawiają nowe i specjalistyczne tematy oraz dokładną analizę rynku.

Czy powinienem tradować z Deriv?

Odpowiedź brzmi tak. Deriv to nowa, rebrandowana wersja platformy Binary istniejącej na rynku od 20 lat. Deriv jest regulowanym brokerem, który przestrzega standardowych procedur operacyjnych i oferuje nawigacyjną platformę tradingową. Internet i mobilna platforma tradingowa pozwalają traderom cieszyć się płynnym doświadczeniem. Dostępna analiza rynku, wsparcie techniczne, narzędzia tradingowe i konfigurowalny obszar botów. Traderzy z dowolnym poziomem doświadczenia mogą skorzystać z ciasnego spreadu i niskich opłat oraz superszybkiej platformy do odkrywania rynku.

Zostaw komentarz

Deriv.com – recenzja brokera i opinie traderów 2024

Odwiedź witrynę