Skip to Content

BinPartner: Binomo ortaklık programına genel bakış 2024

3.9 / 5

Buradaysanız, bu, internette ek gelir elde etmek için fırsatlar aradığınız anlamına gelir. Aslında, çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu var. Bu yollardan bazıları bilgisayarınızla sürekli etkileşim kurmanızı gerektirmez. Bu yazı, Binomo işlem platformunun BinPartner ortaklık programına odaklanacaktır. Bu kazanç aracının nasıl kullanılacağına ilişkin ana esasları öğrenmenizi öneririz.

BinPartner ile çalışmanın sebebi

Ortaklar, Binomo işlem platformuna yeni yatırımcılar çekerek kâr elde edebilirler. Çektiğiniz her kullanıcı için, yatırımcı tüm işlem faaliyeti boyunca %50-70 gelir payı (RevShare) alırsınız.

Başka bir deyişle, işlem platformunun bir ortağı olarak Binomo’nun işlem cirosundan pay alma fırsatına sahipsiniz.

Binomo işlem platformu

Para kazanmanın ek yollarını bulma konusu her zaman ilgilenilen bir konudur. Bu nedenle, bir ortaklık programı seçerken, birçok insan finansal yönüne odaklanır, çünkü bu en popüler olanıdır.

Binomo platformu 2014 yılında lanse edildi ve bugün dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Yatırımcıların kitlesi, yenilikçi araçların tanıtılması ve daha iyi kullanım kolaylığı için koşulların oluşturulması sayesinde her yıl büyümeye devam ediyor.

Günlük 800.000’den fazla yatırımcı Binomo işlem platformunu kullanıyor ve doğru tahmin durumunda işlemlerin maksimum potansiyel getirisi %90’dır. Platformun müşterileri döviz çiftleri, hisse senetleri ve endeksler dahil olmak üzere çeşitli varlıklarla işlem yapabilir.

İşlem yapmak, 18 yaş ve üstü her yaştan aktif internet kullanıcısı arasında popülerdir. Bu, ortaklara yeni bir müşteri kitlesini çekmek için kanal seçme konusunda önemli bir özgürlük sağlar.

Binomo yatırımcıları için şartlar ve koşullar

Minimum para yatırma miktarı Hindistan için 5 $ ve diğer ülkeler için 10 $’dır. İşlemler 1 $ ile 1,000 $ arasında herhangi bir tutarda yapılabilir. Bir hesaba kredi kartı veya popüler bir çevrimiçi e-cüzdan kullanarak para yatırmak mümkündür. İşlem platformu, para çekme işlemleri için ücret almaz.

Binomo yatırımcıları için asıl avantaj, 1.000 $’lık ücretsiz, yenilenebilir bir demo hesabının bulunmasıdır. Bu, yeni kullanıcılara platformun nasıl çalıştığını inceleme fırsatı verir ve bu hesabı gelecekte yeni işlem stratejileri üzerinde çalışmak için kullanabilirler.

İşlem platformunda haftalık yaklaşık 20 milyon işlem gerçekleştiriliyor. Bu, yatırımlarıyla Binomo’ya güvenen aktif yatırımcıların sayısı hakkında söylenenleri bir kez daha doğrulamaktadır. Hadi şimdi, ortaklık programına nasıl kaydolacağınızı daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Ortaklık programına kaydolma

18 yaşın üzerindeki herhangi bir internet kullanıcısı ortaklık programına katılabilir. Bunu yapmak için BinPartner sitesine gidin ve ana sayfadaki formu doldurun.

Daha sonra, destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir ve yöneticiler size ilk adımlarınız hakkında kapsamlı bilgiler ve dönüşümleri nasıl artıracağınızla ilgili değerli ipuçları sağlar.

BinPartner’ı seçmek oldukça önemli birtakım avantajlar sağlayacaktır.

BinPartner ile çalışmanın avantajları

Ortaklık programının temel koşullarına ek olarak, her ortak yöneticileriyle bireysel işbirliği koşullarını görüşebilir. Bunun için, Skype, Zoom veya E-posta yoluyla destek ekibiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm koşullar onaylandığında, BinPartner ekibi size yatırımcıları platforma çekmek için çok çeşitli hazır promosyon malzemeleri sunacaktır. Ayrıca, kaynağınız için özel olarak oluşturulan benzersiz reklam öğelerini yöneticinizden sipariş etme fırsatına da sahip olacaksınız.

Buna ek olarak, Binomo ortaklık programının en önemli avantajlarından biri, her aktif müşteriden ömür boyu kâr garantisidir.

Ortaklık kazançları

BinPartner ortaklıklarının kazançları için üst eşik yoktur. Sistem sizi çekebileceğiniz müşteri sayısında da ve bunun sonucunda elde edeceğiniz kârda da sınırlandırmaz.

Her ortak, Binomo’ya çekilen müşteri yatırımlarından gelen gelirin %50 ila %70’ini alır. Bu, diğer ortaklık programlarına kıyasla oldukça yüksek bir kâr oranıdır.

Müşterileri doğrudan işlem platformuna çekmenin yanı sıra, size özgü benzersiz bir yönlendirme bağlantısını kullanarak diğer ortakları da davet edebilirsiniz. Bu durumda, yönlendirmenizin gelirinin %5’ini alırsınız.

Hadi şimdi, gelir elde etmenin farklı yollarına bakalım.

Para çekme

BinPartner, WebMoney, Yandex Money ve Qiwi Wallet vb gibi popüler internet cüzdanları üzerinden haftalık ödemeler alma fırsatı sunar:

Ayrıca, minimum para çekme tutarı sadece 10 $’dır. İlk ödeme 5 aktif yatırımcı eşiğine ulaştıktan sonra yapılabilir. İlerideki ödemeler için bu kural geçerli değildir.

Kullanıcılar nasıl çekilir: trafik türleri

BinPartner, güvenliği ihlal edilmiş kaynaklardan, spam e-postalarından ve kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklanan trafik kullanımını yasaklar.

Müşterileri çekmek için kendi web sitenizi, sosyal medyayı, doğrudan önerileri, YouTube’u, içeriğe dayalı reklamcılığı, satın alınan trafiği ve marka politikasına aykırı olmayan diğer kaynakları kullanabilirsiniz.

Kampanyaları ayarlarken dikkatli olun — BinPartner Rusya, Belarus, ABD, Kanada, Avustralya, Japonya, İsrail, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Almanya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, Norveç, İzlanda, Lihtenştayn, İsveç, Birleşik Krallık, Andorra, Vatikan, Monako, San Marino, Kıbrıs, İsviçre, Hong Kong, Singapur ve Yeni Zelanda’dan gelen trafiği kabul etmez.

Müşteri kitlenize dikkat edin. Yatırım deneyimi olan kişilerin çoğunlukla bu finansal araca ilgi duyacağını varsaymak mantıklıdır. Bununla birlikte, Binomo’nun yeni kullanıcıları eğitmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını hatırlamakta fayda var. Uygulamada görüldüğü gibi, platform kullanıcılarının çoğu finans alanında hiç eğitim almamıştır.

BinPartner’in kullanımı hakkında hala sorularınız varsa ortaklık programı web sitesindeki SSS bölümünü inceleyebilir ve Ortaklık Sözleşmesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BinPartner, hem yeni başlayan web yöneticileri hem de çeşitli internet kaynaklarına sahip deneyimli kimseler için en iyi ortaklık programlarından biridir. Programa kaydolmak ücretsizdir ve birkaç saniyenizi alır.

Incelemeler: BinPartner

Yorumlar: BinPartner
( 0 )
Kullanıcı oylaması: 4.7 / 5

Yorum bırak

BinPartner: Binomo ortaklık programına genel bakış 2024

Siteyi görüntüle