Skip to Content

Stockpair: maakleri ülevaade ja kauplejate tagasiside

3.9 / 5

Tähelepanu! Soovitame hoiduda selle maakleriga kauplemisest. Soovitame valida selle ???????? usaldusväärse maakleri

Stockpair spetsialiseerub binaarsete ja paarioptsioonidega kauplemisele ning on Euroopas üks oma sektori turuliidreid. Ettevõtte kaasaegse platvormi kasutamiseks ei ole tarvis paigaldada täiendavat tarkvara ja selle kaudu on võimalik kaubelda ükskõik millise seadme kaudu ükskõik millises maailma paigas. Kõrgetasemeline SSL-krüpteeringuga tehnoloogia aitab tagada klientide finantsvahendite turvalisuse, näpunäited ja nõuanded kliendihalduritelt aitavad aga vähendada kauplemisvigu. Stockpair.com ei küsi komisjonitasu ega peidetud juurdehindluseid, tänu millele saavad nad hoida oma tegevuse võimalikult läbipaistvana.

1. Üldine informatsioon

Stockpair on online kauplemisteenuste pakkuja, mis kuulub Nextrade Worldwide võrgustikku ja on olnud üks binaarsete optsioonide turu juhtivaid ettevõtteid juba aastast 1990. Firmat reguleerib Küprose väärtpaberi- ja börsikomitee (litsentsi number 229/14), seega võivad Stockpair’i kliendid olla kindlad, et nende huvid on Euroopa normide ja regulatsioonide poolt kaitstud.

Internetikauplemise regulatsioonidest tulenevalt töötab Stockpair’is kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond, kel on olemas vajalikud kogemused, et aidata algajatel kauplejatel binaarsete ja paarioptsioonide turgu mõista. On tunda, et Stockpair’i spetsialistid on valmis tegema kõik endast oleneva, et olla kindel, et kõik nende kliendid innovaatilise kauplemisplatvormi võimalustest maksimaalset kasu saaksid.

2. Eelised ja puudused

ELis reguleeritud: maakleri tegevust reguleerib CySec, mis tähendab, et Stockpair järgib Euroopa finantsturgude reegleid ja regulatsioone.

Ainulaadne kauplemisvahend – paarioptsioon: Lisaks traditsioonilisele “kõrgem/madalam” binaarsele optsioonile pakub Stockpair oma klientidele ka teist tüüpi lepingut: niinimetatud pair ehk paarioptsiooni, mille kasumlikkus ei sõltu üldistest turumuutustest, vaid kahe kindla alusvara hinna vahelisest suhtelisest muutusest.

Suur valik teatmematerjale: Stockpair võtab oma klientide professionaalsuse tõstmist tõsiselt, kuna edukamad kauplejad panevad aluse ka maakleri enda kasvule.

Tehingute ja isikuandmete turvalisus: firma kasutab andmete edastamisel elektroonilist SSL-protokollil põhinevat krüpteerimissüsteemi, tagades sellega tehingute turvalisuse.

Tõhus klienditugi: Stockpair’i teenuse testimise jooksul avaldas meile väga muljet see, kui kiiresti kasutajatugi klientide küsimustele vastas, samuti nende sõbralik toon ja meie küsimustele antud vastuste kvaliteet.

Puudub proovikonto võimalus: kuigi platvormiga tutvumiseks ei ole tarvis oma kontole raha kanda, nõutakse päriskonto kaudu kauplemisega alustamiseks rahalist sissemakset.

3. Kauplemise tingimused

Stockpair pakub soodsaid kauplemistingimusi nii algajatele kui ka neile, kel juba on märkimisväärne kogemus finantsturgudel kauplemisega. Maakler lubab teil valida sobiva deposiidisumma, millest sõltuvalt määrab süsteem automaatselt teile ühe järgnevatest kontotüüpidest: “Standard”, “Hõbe”, “Kuld”, “Platinum” või “VIP”, ning sellega kaasnevad teenused. Stockpair’i platvormi miinimumdeposiit on $250, mis on ligilähedane binaarsete optsioonidega tegelevate maaklerteenuste keskmisele.

Platvormi miinimumpanus on 20$, mis on tasemelt küllaltki kõrge, eriti suure riskiga strateegiate puhul. Seepärast on soovitatav alustada miinimumilähedaste summadega konservatiivsematel turgudel, kus tehingute kehtivusajad on pikemad.

4. Alusvarad

See maakler pakub laia valikut kaubeldavaid alusvarasid, andes võimaluse kauplejatel valida soovitav strateegia sõltumata nende kogemustest binaarsete optsioonidega. Alusvarade hulka kuuluvad toorained (kuld, hõbe, nafta ja gaas), populaarsemad valuutapaarid (EUR/GBP, USD/JPY, GBP/USD jne), suurte korporatsioonide aktsiad (näiteks Apple, Facebook ja Microsoft), ja peamised aktsiaindeksid (FTSE, DOW, AEX jne). Kokkuvõttes pakub Stockpair ligipääsu enam kui 150-le alusvarale, mis on võrreldes teiste teenusepakkujatega üsna muljetavaldav hulk.

5. Kauplemisplatvorm

Stockpair on üks vanimaid ettevõtteid binaarsete optsioonidega kauplemise maailmas ning pakub stabiilset kauplemisplatvormi, kus tänaseks on läbi viidud juba märkimisväärses mahus tehinguid. Platvorm lähtub turgude hinnakujundussüsteemist, varustades kauplejaid alati kõige uuema turuinfoga.

Platvorm pakub 256-bitist SSL-il põhinevat krüpteeringut, mis koos kaasaegse tehnoloogiaga kindlustab kõikide käimasolevate tehingute ja kontode endi turvalisuse.

Stockpair võimaldab klassikaliste binaarsete optsioonidega kauplemist, mille kasumlikkus sõltub konkreetsete alusvarade hinnamuutustest. Sellele lisaks pakub maakler ainulaadset instrumenti nimega ‘paarioptsioon’, mille puhul tuleb kauplejal ennustada suhtelist hinnamuutust kahe erineva alusvara paaris. Näiteks: kui avada Google’i kasvu optsioon Google-Apple paaris, on kauplejal võimalik teenida tulu juhul, kui Google’i aktsiad kasvavad eelnevalt kindlaksmääratud optsiooni eluea jooksul rohkem kui Apple’i omad. Selle kauplemisvahendi eeliseks on see, et isegi juhul kui tervel turul toimub negatiivne liikumine, on võimalik paari moodustavate alusvarahindade languse vahe pealt tulu teenida. Teisisõnu, kui Google’i aktsiad langevad vähem kui Apple’i omad, sulgub ülaltoodud näites toodud tehing ikkagi kasumis, vaatamata üldistele negatiivsetele turutingimustele.

Lisaks ülalpool toodule sisaldab Stockpair’i kauplemisplatvorm tervet hulka kasulikke teenuseid, näiteks “Sulge”, mis võimaldab kauplejal ükskõik millise avatud tehingu enneaegselt tühistada. Tänu sellele on ootamatute turumuutuste puhul võimalik säilitada osa algsest investeeringust, sulgedes tehingu enne aegumistähtaega.

Kõik Stockpair’i kliendid saavad nautida kauplemisplatvormi eeliseid ka oma nutiseadme kaudu, laadides selleks alla tasuta rakenduse Androidile või iOSile. Mobiilsed kauplemisplatvormid võimaldavad kauplejal oma kontole ligi pääseda ja “turul olla” ükskõik millises maailma paigas, kuniks on olemas ligipääs internetiühendusele.

6. Kontode tüübid

Stockpair võtab arvesse veebikauplejate erinevaid soove ja kogemusastmeid, pakkudes ühtekokku viit kontotüüpi, eesmärgiga rahuldada iga konkreetse kliendi spetsiifilisi vajadusi:

Standardkonto saab avada 250$ suuruse miinimumdeposiidiga ning see annab ligipääsu kõikidele kauplemisplatvormi funktsioonidele ja ka kõikidele põhilistele õppe- ja teatmematerjalidele.

Et avada ‘Hõbe’-konto, tuleb teha vähemalt 1000$ suurune deposiit. See kontotüüp tõstab avatud turu positsiooni maksimaalse suuruse 1000$-le ja annab ligipääsu ainulaadse Stockpair’i preemiasüsteemi esimesele tasemele, kus kaupleja kontojäägile lisatakse igakuiselt automaatselt 0,5% nende kontol saadaolevate vahendite summast.

‘Kuld’-konto omanikele on miinimumdeposiidi summaks 5000$. See kontotüüp sobib kesktaseme kauplejatele, kel võib vaja minna veidi personaalse halduri abi. Halduriteenus kuulub vaikimisi funktsioonina selle kontotüübi juurde.

‘Platinum’-konto miinimumdeposiit on 20000$. See kontotüüp on mõeldud vastama kogenud kauplejate nõudmistele ning pakub ka 2% suurust kuusissetulekut kontol saadaolevate vahendite summast.

Kõige viimaks on veel “VIP”-konto, mis on suunatud kõrge profiiliga veebikauplejatele. Selle kontotüübi miinimumdeposiit on 50000$. Konto on mõeldud täitma professionaalseimate kauplejate kõrgeimaid nõudeid, ja pakub igakuist 3% suurust passiivset sissetulekut kontol saadaolevate vahendite summast.

7. Sisse- ja väljamaksed

Maakler toetab raha sisse- ja väljamaksete tegemiseks hulka standardseid maksemeetodeid: krediitkaarte, pangaülekandeid ja elektroonilisi maksesüsteeme nagu Skrill (Moneybookers), Neteller ja Sofort. Pärast oma kauplejaruumi registreerimist saab kontole raha kanda otse maakleri kodulehe kaudu. Kontot avades saate valida kolme tehinguvaluuta vahel: USA dollar, euro või Briti nael.

Väljamaksetaotlusi saab esitada igal ajal sektsiooni ‘Minu konto’ alt, vajutades nupule ‘Väljamakse’. Finantsvahenduse osakond menetleb taotluse kahe tööpäeva jooksul (tavaliselt ühe päevaga), misjärel saadetakse heakskiidetud taotlus teie poolt valitud makseteenusepakkujale, kellel kulub makse läbiviimiseks sõltuvalt osapoolte teenuse-eeskirjadest veel omakorda kolm kuni seitse tööpäeva. Et väljamaksete protsess sujuks nii kiiresti kui võimalik, on soovitatav oma kasutaja kinnitada kohe pärast esimese deposiidi tegemist. Selleks tuleb esitada maaklerile koopia oma isikut tõendavast dokumendist, tõend oma praeguse elukoha kohta, ning koopia mõlemalt poolelt skaneeritud pangakaardist, mida kasutati kontole sissemakse tegemiseks.

8. Boonused

Stockpair pakub algajatele kauplejatele mõistlikke esmase deposiidi boonuseid. Enne binaarsete ja paarioptsioonidega kauplema hakkamist on võimalik saada kuni 500$ suurune tervitusboonus, et aidata uutel kasutajatel binaarsete optsioonide turul esimesi samme teha. Boonusraha toimib peamiselt täiendava kapitalina, millega kasumit suurendada, mitte “vaba rahana”, mida saaks kohe välja kanda. Lisaks sellele, nagu ka juba eespool mainitud, pakub Stockpair kasutajatele automaatset kuusissetulekut, mis jääb olenevalt kontotüübist 0,5% ja 3% vahele kontol saadaolevate vahendite summast (saadaval alates “Hõbe”-kontost).

9. Abi ja kasutajatugi

Kahtlemata on tõhus kasutajatugi üks peamisi põhjuseid, miks Stockpair binaarsete optsioonide turul juhtivat positsiooni hoiab - nende mitme kanali kaudu 24/7 kättesaadav kasutajatoe teenus on tõesti üsna muljetavaldav. Ettevõtte spetsialistidelt on võimalik abi saada nii läbi live jututoa firma veebilehel, kui ka e-maili ja telefoni teel.

10. Kas peaksin Stockpair’iga kauplema?

Stockpair’i loosungiks on: ‘Meie eesmärk on luua teile ideaalsed tingimused kauplemiseks’, ning meie kogemuste põhjal peab see silmnähtavalt paika. Üldiselt on ettevõtte teenusekvaliteet üsna konkurentsivõimelisel tasemel, ning võttes veel arvesse lisavõimalusi paarioptsioonide näol, operatiivset kasutajatoe teenust ja lihtsustatud väljamaksete tegemise protsessi, võime kindlasti soovitada Stockpair’i nii algajatele kui ka kogenumatele kauplejatele, kes soovivad online kauplemise kunstis uutesse kõrgustesse jõuda.

Kauplejate kommentaarid: Stockpair

Kommentaarid maaklerist Stockpair
( 0 )
Kasutajate hinnang: 4.4 / 5

Jäta kommentaar

Stockpair: maakleri ülevaade ja kauplejate tagasiside

Esilehele