Skip to Content

Binary.com – recenzja brokera i feedback tradera

3.9 / 5

Binary.com (wcześniej znane jako BetOnMatrkets) oferuje swoim traderom wiodącą platformę z opcjami binarnymi. Ponieważ firma ta oferuje jedne z najwyższych wypłat w branży jest bardzo popularna zarówno wśród początkujących, jak i doświadczonych traderów. Binary.com działa zgodnie ze swoimi licencjami i pod nadzorem Komisji Nadzoru Hazardowego na Wyspie Man, ale także z Urzędem Loterii i Gier na Malcie. Od 1999 roku firma oferuje swoją platformę tradingową na cały świat obsługując ponad 300 000 klientów.

1. Informacje ogólne

Binary.com jest jednym z pierwszych brokerów opcji binarnych z wieloletnim doświadczeniem w pomaganiu traderom na różnych poziomach w osiąganiu zysku. Broker ten należy do RegenMarketsGroup - firmy, która od 1999 roku koncentruje się na inwestycjach. Po kilku latach działalności firma wypuściła swój pierwszy produkt opcji binarnych - broker o nazwie BetOnMarkets, który później został przemianowany na Binary.com.

RegenMarketsGroup przestrzega przepisów obowiązujących w Wielkiej Brytanii i przeszło inspekcje udowadniając swoją przydatność do działania w sferze finansów. Strona chroniona przez protokoły bezpieczeństwa SSL zbudowana na własnej platformie. Oferty pochodzą z międzybankowego rynku bez pośredników, odzwierciedlające rzeczywiste zmiany cen aktywów w czasie rzeczywistym, bez opóźnień.

Raporty o jego obrotach finansowych osiągających ponad miliard dolarów, służą jako dowód płynności brokera. Ponad 300 tysięcy traderów wybiera usługi Binary.com, a zdecydowana większość z nich pozytywnie ocenia brokera. Przyjrzyjmy się firmie z ponad 15 letnim doświadczeniem w tradingu, która stworzyła jednego z pierwszych brokerów opcji binarnych - czy warto rozważyć wybór brokera binarnego i jakie są potencjalne pułapki.

2. Zalety i wady

Niezawodność: Jak wspomnieliśmy wyżej, firma działa od 1999 roku i od tego czasu udowodniła swoje kompetencje w zakresie inwestycji, obejmuje to również trading opcjami binarnymi

Niski próg minimalnego depozytu: Minimalny depozyt wynosi 5 $, a minimalna inwestycja to 1 $. Warunki te pozwalają prawie każdemu początkującemu uczyć się i ćwiczyć trading przy minimalnym ryzyku.

Konto demo: Każdy trader otrzymuje konto demo z wirtualnym depozytem w wysokości 10,000 $. Pozwala mu to na przywyknięcie do platformy i rozwijanie swoich umiejętności tradingowych bez konieczności ryzykowania prawdziwymi pieniędzmi.

Obsługa klienta: Każdy klient ma dostęp do pomocy w czasie rzeczywistym za pomocą czatu online.

Unikalna platforma tradingowa: Specjaliści Binary.com opracowali platformę tradingową dostosowaną do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Gwarantuje to znacznie lepsze i sprawniejsze wchodzenie w transakcję i pomaga zapobiegać poślizgom.

Wysoka rentowność: Zysk osiągnięty dzięki udanej transakcji może osiągnąć lub nawet przekroczyć 100%.

Potrzebujesz czasu, aby przywyknać do platformy: Binary.com oferuje platformę tradingową zbudowaną przez jej własnych specjalistów. Oznacza to, że różni się ona od bardziej standardowych i często używanych, dlatego potrzebna jest odrobina czasu, aby poczuć się komfortowo ze wszystkimi aspektami tradingowymi, które oferuje ta platforma.

Brak aplikacji mobilnej: Platforma nie została przystosowana do pracy na urządzeniach mobilnych.

3. Warunki tradingowe

Binary.com oferuje swoim klientom unikalną platformę tradingową, która jest stale aktualizowana i ulepszana. Minimalny próg depozytu wynosi 5 $, minimalna inwestycja - 1 $, maksymalna - 100,000 $. Dzięki temu wszyscy - w tym niedoświadczeni początkujący traderzy i profesjonalni traderzy z istniejącymi oczekiwaniami - mogą pracować z Binary.com. Darmowe konta demo ułatwiają początkującej grupie rozpoczęcie działania w kierunku opanowania rynku.

Opłacalność udanych transakcji waha się między 60 a 110 procent, a czasem i więcej. Rekompensata za straty nie jest zapewniona, a od momentu powstania firma nie stworzyła mobilnej platformy tradingowej.

4. Podstawowe instrumenty

Różnorodność instrumentów dostępnych na tej platformie brokerskiej jest imponująca. Liczba dostępnych instrumentów przekracza 170. Możesz tradować akcjami dużych firm, globalnymi indeksami giełdowymi, parami walut forex, surowcami i unikalnymi instrumentami o nazwie Losowe, których cena generowana jest automatycznie i nie zależy od zewnętrznych czynników ekonomicznych. Wybór par walutowych obejmuje klasyczne EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD. A także kilka bardziej egzotyczne.

5. Platforma tradingowa

Jedną z istotnych zalet tego brokera jest jego własna platforma tradingowa zaprojektowana w firmie i dostosowana do specyficznych potrzeb klientów.

Klienci mogą tradować czterema rodzajami kontraktów. W każdym z nich minimalna kwota inwestycji wynosi 1 $, maksymalna 100,000 $. Oprócz wielkości transakcji możliwe jest również ustawienie żądanego poziomu zwrotu, a platforma automatycznie aktywuje odpowiednią partię. Różne rodzaje dostępnych kontraktów omówione są bardziej szczegółowo poniżej:

 • Opcja binarna. Ten rodzaj opcji jest rodzajem klasycznym z wynikiem transakcji w zależności od tego, czy cena aktywów zamyka się powyżej lub poniżej poziomu początkowego w chwili wygaśnięcia. Ten ostatni wybierany jest albo na pewien okres czasu (na przykład 15 sekund) albo do pewnego momentu w czasie. Średnia wypłata na udanym tradingu wynosi 70 - 80%, jednak w niektórych przypadkach, tj. w przypadku bardziej ryzykownych zakładów, może przekroczyć 100%.
 • “Above/Below”. Aby móc tradować tego rodzaju instrumentem, przed transakcją należy ustalić, czy cena wybranego składnika aktywów osiągnie poziom ustalony przez inwestora. Okres wygaśnięcia w tym przypadku wynosi co najmniej siedem dni, a średnia wypłata to około 85%.
 • “Touch”. W tym przypadku trader musi przewidzieć, czy cena osiągnie określony poziom podczas okresu ważności opcji przynajmniej raz. W przypadku, gdy trader chce przewidzieć coś przeciwnego, istnieje również druga opcja o nazwie "No Touch”. Średnia wypłata wynosi tu około 75%, a minimalny okres wygaśnięcia to siedem dni.
 • “Inside/Out of range”. Na innych platformach opcja ta jest czasami nazywana “Border” lub “Corridor”. Platforma definiuje dwa poziomy cen, a trader powinien ustalić, czy cena w chwili wygaśnięcia opcji będzie znajdować się w zakresie czy poza nim. Po pozytywnym wyniku trader uzyskuje zysk w wysokości około 75%, a minimalny okres wygaśnięcia wynosi również siedem dni.

W przypadku błędnej prognozy nie otrzymuje się kompensaty, w przeciwieństwie do innych brokerów opcji. Platforma koncentruje się głównie na parach walutowych, a także na głównych indeksach giełdowych. Jak już wspomnieliśmy, nowy użytkownik będzie musiał poświęcić trochę czasu, aby przyzwyczaić się do interfejsu i dlatego zaleca się, aby rozpocząć od konta demo, a następnie przejść do prawdziwego.

6. Depozyty i wypłaty

Aby założyć konto, należy wypełnić formularz na oficjalnej stronie brokera, podając dane osobowe, adres e-mail i hasło, a następnie potwierdzić e-mail. Po uregulowaniu wszystkich formalności natychmiast stajesz się użytkownikiem Binary.com i otrzymujesz dostęp do platformy tradingowej. Zaleca się również, aby od razu zweryfikować swoje konto, przesyłając zeskanowane kopie dokumentów wymaganych przez firmę, ponieważ w każdym przypadku będzie trzeba to zrobić przy wypłacie środków.

Konta tradingowe mogą być finansowane w EUR, USD lub GBP. Minimalny próg depozytu wynosi 5 $, maksymalny 100,000 $. Do deponowania i wypłacania pieniędzy możesz używać kart kredytowych Visa, MasterCard i UnionPay lub standardowego przelewu bankowego. Wpłaty kartą kredytową są niemal natychmiastowe, natomiast przelew bankowy trwa średnio do trzech dni. Po potwierdzeniu tożsamości wypłata potrwa do trzech dni roboczych. Jeśli zażądasz wypłaty środków za pośrednictwem przelewu bankowego, będziesz musiał poczekać do siedmiu dni roboczych.

7. Konto demo

Właściwość konta demo jest jedną z głównych zalet tego brokera. Konto takie jest identyczne z prawdziwym: dostępne są tu te same aktywa, tego samego rodzaju kontrakty opcji, a także inne instrumenty. Otrzymujesz 10,000 $ w swoim wirtualnym koncie, pozwala to każdemu inwestorowi przetestować platformę bez ryzyka korzystania z własnych pieniędzy. W ten sposób poznasz specyfikę platformy, przywykniesz do niej, przetestujesz strategie tradingowe i polepszysz umiejętności.

Nie musisz deponować pieniędzy, aby aktywować konto demo. Podczas procesu rejestracji otrzymasz propozycję wyboru rodzaju konta, które chcesz otworzyć jako pierwsze.

8. Edukacja tradera

Binary.com stworzyło specjalną sekcję szkoleniową zawierającą powiązane materiały pozwalające początkującym traderom zrozumieć podstawy opcji binarnych na platformie tego brokera. Poza tym koncentruje się ona na zasadach ruchu cen i metodach analizy rynku. Ogólnie rzecz biorąc, informacje dostępne w tej sekcji będą przydatne nie tylko dla początkujących, ale także dla doświadczonych traderów, którzy chcą "odświeżyć" swoją wiedzę.
Firma organizuje również szkolenia i otwarte seminaria wprowadzające. Link do seminariów znajdziesz na dole strony głównej brokera.

9. Czy powinienem tradować z Binary.com?

Odpowiedź wynika z faktów, o których wspomimaliśmy powyżej: Binary.com świadczy usługi tradingowe dla ponad 300,000 klientów, będąc w branży od ponad 15 lat. Przez cały ten czas broker podejmuje kroki w celu poprawy warunków tradingowych i aktualizacji platformy zaprojektowanej z myślą o użytkowniku oferując szeroki wybór aktywów i innych instrumentów, których może wymagać poważny trader. W pełni operacyjne konto demo pozwala na doskonalenie umiejętności tradingowych, a członkowie zespołu pomocy technicznej online są zawsze gotowi pomóc swoim klientom. Binary.com to logiczny wybór dla osób ceniących swój czas i bezpieczeństwo swoich finansów.

Recenzja Binary.com

Komentarze na temat Binary.com
( 1 )
Rating użytkownika: 4.0 / 5

1 komentarz

 1. avatar
  Piotr
  01/08/2019

  Aby inwestowac na binary.com musicie byc profesjonalnymi traderami. Trzeba miec potwierdzenie od jakiejs instytucji finansowej ktora stwierdzi ze nie jestescie amatorami. Jesli nie, to pozostaje wam konto wirtualne badz hazardowe.

Zostaw komentarz

Binary.com – recenzja brokera i feedback tradera

Odwiedź witrynę