Skip to Content

Banc de Binary: brokera apskats un treideru atsauksmes

3.9 / 5

Uzmanību! Mēs iesakām atturēties no tirdzniecības ar šo brokeri. Mēs iesakām izvēlēties šo ???????? uzticamo brokeri

Banc de Binary (BdB) var nosaukt par vienu no tirdzniecības pakalpojumu nozares līderiem. Pēdējos gados BdB tikusi piešķirta virkne godpilnu titulu, tādu kā „Gada brokeris”, „Gada labākā platforma”, „Drošākais brokeris” un „Labākais klientu atbalsta dienests”. Uzņēmums ir spējis veiksmīgi apvienot inovatīvas tehnoloģijas un gadu gaitā finanšu tirgos uzkrāto pieredzi ar augstu klientu apkalpošanas kvalitāti. BdB sniedz pakalpojumus vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē.

ES Banc de Binary kontrolē Kipras Vērtspapīru un biržu komisija CySec (licences numurs 188/13), kā arī uzņēmums ievēro MiFID (Finanšu instrumentu tirgus direktīva) normas un noteikumus. Tās darbību regulē arī Lielbritānijas Finanšu tirgu uzraugošā iestāde FCA (Financial Conduct Authority). Uzņēmuma licences numurs ir 596375.

Apbalvojumi un sponsorēšana
rewards

1. Vispārīga informācija

Banc de Binary bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvāja opciju tirdzniecību, un patreiz tas ir kļuvis par vienu no šī segmenta līderiem un vienu no nedaudzajiem uzņēmumiem, kurus ir licencējusi FCA. Banc de Binary darbojas jau kopš 2009. gada ir izaugusi no jaunuzņēmuma par uzņēmumu, kas savus pakalpojumus sniedz vairāk nekā 250’000 klientu 80 pasaules valstīs. Finanšu regulatora pārraudzība, plaša bāzes aktīvu izvēle, kā arī augsta klientu apkalpošanas kvalitāte – viss minētais palīdz BdB klientiem justies pārliecinātiem, ka viņi sadarbojas ar vienu no nopietnākajiem, esošajiem brokeriem.

2. Priekšrocības un trūkumi

ES finanšu iestāžu regulēts: Banc de Binary ir viens no nedaudzajiem brokeriem, kuru licencējušas gan CySec, gan FCA, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti un stingrus drošības standartus.

Starptautiska atzīšana: BdB ir ieguvusi desmitiem starptautisku godalgu, to starp īpašas pieminēšanas vērta ir Binary Options Leaders balva kategorijā „Eiropas labākais brokeris”. Jau 2013. gadā uzņēmums saņēma balvu „Labākā tirdzniecības platforma” no „Binary Options Strategy” un „Binary Options Daily”.

Augsta darījumu drošība: lai nodrošinātu savu klientu datu drošību, BdB izmanto EV-SSL sertifikātu, kuru bieži izmanto lielākās starptautiskās bankas.

Laikietilpīgs verificēšanas process: ņemot vērā to, ka BdB regulē ES iestādes, visiem šī brokera klientiem pirms tirdzniecības uzsākšanas ir jāveic kontu verifikācija. Jums nāksies iesniegt ieskenētu Jūsu personu apliecinoša dokumenta kopiju, kā arī komunālo pakalpojumu rēķina un kredītkartes kopiju.

Nav mobilās lietotnes Windows Phone tālrunim: šobrīd BdB piedāvā tirdzniecības lietotnes tikai iOS un Android lietotājiem.

3. Tirdzniecības nosacījumi

Bank de Binary piedāvā treideriem salīdzinoši plašu aktīvu klāstu ar iespēju izvēlēties no vairāk nekā 180 uz četru bāzes aktīvu veidiem - valūtām, precēm, akcijām un indeksiem - balstītiem līgumiem. Valūtu pāri, tādi kā EUR/USD, preces (piemēram, zelts un nafta), indeksi un vairāku lielāko, starptautisko uzņēmumu akcijas – tas viss atrodas tikai viena klikšķa attālumā. BdB klienti saņem arī vienus no augstākajiem bonusiem Eiropas tirgū. Tas ietver pirmā depozīta bonusu (līdz 100% no sākotnējā depozīta apjoma, atkarībā no summas), kā arī VIP bonusus, kas tiek piešķirti aktīvākajiem treideriem ar augstākajiem tirdzniecības apgrozījumiem un tirdzniecības kontu atlikumiem. Opciju līgumu ienesīgums mainās atkarībā no konkrētā aktīva un var sasniegt pat 91%, kas nav rekordliels skaitlis, salīdzinot ar dažiem citiem brokeriem, taču nav arī mazs.

4. Tirdzniecības platforma

Ieejot BdB tirdzniecības vidē, Jums tiks prezentēta vairāku autonomu „platformu” izvēle, katra no kurām ir īpaši pielāgota noteikta veida opciju līgumiem. Ir vērts pieminēt, ka Banc de Binary izmanto terminu „tirdzniecības platforma” katram atsevišķam aktīvu veidam, tādēļ vispārināti mēs varam teikt, ka BdB piedāvā saviem klientiem vienotu tirdzniecības instrumentu, kas ietver četru veidu opcijas: „Digitālās opcijas Pro”, „Ilgtermiņa”, „60 sekunžu” un „Pāri”.

„Digitālās opcijas Pro” (Digital Options Pro) ir klasiskas binārās opcijas ar fiksētiem izpildes nosacījumiem un derīguma termiņiem, sākot no 15 minūtēm. „Ilgtermiņa” (Long Term) opcijas ļaus Jums iesaistīties darījumos ar ilgāku laika periodu un pat derēt uz ekonomikas attīstības tendencēm, savukārt „60 sekunžu” (60 Second) līgumi ļauj Jums veikt darījumus ar īsāko iespējamo beigu termiņu un izmantot īstermiņa mikro tendences. „Pāri” (Pairs) ir domāti pieredzējušākiem treideriem un ļauj prognozēt viena aktīva cenu izmaiņu attiecībā pret otra aktīva cenu, piemēram Facebook pret Google vai NASDAQ indeksa attiecībā pret Lielbritānijas FTSE indeksu. Mēs neiesakām šādus līgumus treideriem-iesācējiem, jo to riska līmenis mēdz būt augstāks nekā citiem iepriekš minētajiem instrumentiem.

5. Tirdzniecības kontu veidi

Lai atvērtu tirdzniecības kontu Banc de Binary, Jums nav nepieciešams uzreiz iemaksāt naudu - citiem vārdiem runājot, ikviens var iepazīties ar platformu, pirms viņš izlemj uzsākt tirdzniecību. Šis brokeris piedāvā četru veidu kontus, kuru galvenā atšķirība ir ietverto pakalpojumu personalizācijas līmenī. „Mikro sudraba” kontu īpašniekiem ar minimālo depozīta slieksni $250 tiek sniegta pieeja visiem tirdzniecības instrumentiem un līgumu veidiem, kā arī klientu atbalsts 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, ar kuru var sazināties tiešsaistē no platformas, kā arī pa epastu vai pa tālruni.

"Standarta zelta" konta atvēršanai nepieciešams minimālais depozīts $5’000 apjomā, un tas piedāvā augstākus bonusus, savukārt Ekskluzīvais Personīgā konta pārvaldnieka konts (sākot no $35’000) papildus ietver arī personīgo menedžeri un piekļuvi plašākam tirdzniecības signālu un finanšu analītisko materiālu klāstam. Klienti ar VIP Lauvu kluba kontu (sākot no $50’000) saņem pieeju papildu tirgus likviditātei, kas palīdz viņiem maksimizēt peļņu no tirdzniecības operācijām. Ir vērts pieminēt, ka, lai pārbaudītu savas iemaņas ar nelielām naudas summām un zemiem depozīta sliekšņiem, treideram-iesācējam pilnīgi pietiks arī ar „Mikro sudraba” kontu.

6. Konta atvēršana un līdzekļu izņemšana

Pēc tirdzniecības konta atvēršanas Jūs konstatēsiet, ka naudas iemaksa var būt visai izaicinošs uzdevums. Tā kā BdB regulē vairākas ES iestādes, Jums tiks pieprasīts tūlīt pat veikt Jūsu konta verifikāciju. Tiklīdz tas tiks izdarīts, Jūs varēsiet iemaksāt naudu kādā no vairākiem veidiem, tai skaitā izmantojot Skrill un Payza digitālās maksājumu sistēmas, kā arī visu lielāko zīmolu kredītkartes un bankas pārskaitījumus. Šis pakalpojums, kā arī naudas izņemšana, ir bez maksas un nav saistīts ar slēptām komisijām. Lai iemaksātu naudas līdzekļus, Jums ir jāuzklikšķina uz „Depozīts” pogas brokera tīmekļa vietnes augšējā labajā stūrī, jāizvēlas naudas iemaksas veids un jāievada nepieciešamā informācija. Treideri var veikt iemaksu dažu minūšu laikā, un nauda parādīsies kontā uzreiz pēc transakcijas pabeigšanas.

Treideriem, kas vēlas izņemt naudas līdzekļus, ir jāpiesakās (jāielogojas) savā personīgajā kontā un jāuzklikšķina uz „Mans konts” pogas lapas augšpusē. Pirms aizpildīt veidlapu, Jums ir jāizvēlas „Pieprasīt līdzekļus” un jānoklikšķina „Apstiprināt”. Par pabeigtajiem darījumiem treideri tiek informēti pa epastu.

7. Treideru izglītošana un apmācība

Pēc Banc de Binary domām, finanšu lietotprasme ir viens no galvenajiem top treidera aspektiem. Jaunie klienti būs patīkami pārsteigti par to, cik viegli ir piekļūt plašam mācību materiālu klāstam. Tie ietver lasāmsarakstu, interaktīvu tiešsaistes kursu, tirdzniecības vebinārus, emuārus, elektronisko pamācību, kas piedāvā visu pieejamo aprakstus, un ikdienas tirgus pārskatu, kuru veido BdB analītiķu komanda. Treideriem pat tiek sniegta pieeja šīs jomas vadošo analītiķu piedāvātajiem bezmaksas tirdzniecības signāliem – tas viss tiek darīts, lai palīdzētu viņiem izdarīt pareizos tirdzniecības lēmumus. Ir vērts arī atzīmēt, ka Jūs vienmēr varat sazināties ar klientu menedžeri, lai apspriestu tirdzniecības stratēģiju, kas daudzos gadījumos var izrādīties diezgan noderīgi.

8. Klientu atbalsta dienests

BdB ir starptautisks uzņēmums, tā klientiem tiek sniegta iespēja piekļūt klientu atbalsta pakalpojumiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā jebkādu jautājumu vai tehnisku problēmu gadījumā. Neskatoties uz pastāvīgi pieaugošo treideru skaitu, BdB joprojām izdodas nodrošināt individuālu pieeju katram klientam - Jūsu tirdzniecības rezultāti, protams, tikai iegūs no šādas uzmanības, atbalsta un individuālas aizbildniecības. BdB klientu atbalsta dienests ir atzīts par vienu no nozares labākajiem - FX Empire un Forex Partners balvas, kā arī IAIR balva par „Augstākās kvalitātes standartu finanšu tirdzniecībā” runā pašas par sevi.

9. Vai man vajadzētu izvēlēties Banc De Binary?

BdB ir diezgan veiksmīgi apvienojusi savu starptautisko pieredzi, kas gūta pēdējo gadu laikā, ar daudzu gadu finanšu tirdzniecības pieredzi, kas ļauj viņiem sniegt augstas klases pakalpojumu kopumu.

Augsta līmeņa tehniskā un likumdošanas aizsardzība, kā arī mūsdienīga tirdzniecības platforma, plašs aktīvu klāsts un augstas kvalitātes mācību materiālu izvēle ļauj Banc de Binary piedāvāt saviem klientiem visai iespaidīgu produktu. Tomēr neaizmirstiet, ka minimālā depozīta slieksnis ir diezgan augsts ($250), un ka Jums būs jāiet cauri diezgan ilgam verificēšanas procesam. Kopumā BdB varētu būt interesanta izvēle tiem, kas ir ieinteresēti gūt peļņu finanšu tirgos, un kas novērtē savu līdzekļu un darījumu drošību.

Atsauksmes par Banc de Binary

Atsauksmes par Banc de Binary
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.4 / 5

Rakstīt komentāru

Banc de Binary: brokera apskats un treideru atsauksmes

Apmeklēt vietni