Skip to Content

Pocket Option – przegląd brokera i opinie traderów 2024

3.8 / 5

Założony w 2017 roku Pocket Option jest własnością Gembell Limited. To dobrze skonfigurowana platforma z powodzeniem konkuruje na globalnym rynku finansowym. To nieco więcej niż oferta standardowego brokera.

Informacje ogólne

Pocket Option zarejestrowano w Republice Wysp Marshalla (numer rejestracyjny 86967). Broker jest regulowany przez IFMRRC (licencja nr TSRF RU 0395 AA Vv0124). Pocket Option oferuje natychmiastowy dostęp do ponad 100 aktywów tradingowych, którymi można obracać jako opcje prognozowania z zyskiem ponad 90%.

Pocket Option udostępnia liczne bramki płatnicze dla łatwych wpłat i wypłat. Na przyjaznej użytkownikowi platformie łatwo jest w kilka sekund założyć konto. Trading można rozpocząć niezwłocznie po pierwszym depozycie. Minimalny depozyt wynosi 50$, a do rozpoczęcia transakcji wymagany jest zaledwie 1$. Ponadto Pocket Option ma 0% prowizję od wszystkich opcji wypłaty oprócz kilku (prawdopodobnie tylko jednej).

Jako globalna platforma, Pocket Option ma dużą liczbę traderów obejmujących ponad 150 krajów, a liczba ta wciąż rośnie. Na platformie zarejestrowanych jest około 80 000 traderów w 30-minutowych ramach czasowych. Platforma przewiduje większą globalną ekspansję dzięki inicjatywie partnera IB, który jest dla traderów okazją do otwarcia regionalnych biur przedstawicielskich Pocket Options w swoich krajach i zarabiania podczas ich prowadzenia.

Zalety i wady

Wyższa wydajność osiągająca wartość szczytową 95% lub więcej.

0% prowizji od depozytów, wypłat i prowadzenia konta.

Wiele rodzajów wykresów, różne ramy czasowe, bezpłatne narzędzia analizy i wskaźników.

Przyjazna użytkownikowi platforma z szybką realizacją transakcji.

Turnieje tradingowe.

Trading społecznościowy pomagający początkującym w nauce i odzwierciedleniu sukcesów traderów.

Niezawodny system wsparcia.

Akceptacja klientów z USA i innych krajów na całym świecie.

Różnorodność aktywów: akcje, kryptowaluty, towary, waluty.

Bonusy i partnerstwo.

Ograniczone regulacje, chociaż jest to termin względny.

Ograniczony czas wygaśnięcia transakcji: przyszłe transakcje są realizowane w czasie nie dłuższym niż trzydzieści minut. Trading wygasa po trzydziestu sekundach.

Podstawowe wykresy, które nie pozwalają na głębszą analizę techniczną.

Instrumenty bazowe

Oferty obejmują cztery zbywalne klasy aktywów zawierające ponad 30 par walutowych, 25 akcji, ponad 30 kryptowalut i 4 rodzaje towarów. Oto szczegóły wykazów zasobów PocketOption.

  • Towary: oferowane są cztery rodzaje towarów. Dostępne opcje to UKBrent, USCrude, Silver i Gold. Pierwsze dwa są symbolami wskaźnika porównawczego ropy naftowej Brent (znajdującego się na Morzu Północnym) i lekkiej surowej ropy naftowej Western Texas Intermediate pochodzącej z USA.
  • Waluty: platforma oferuje około 29 par walutowych obejmujące pary mniejsze, główne i egzotyczne.
  • Kryptowaluty: Pocket Option oferuje ponad 30 kryptowalut dostępnych do tradingu. Liczba ta jest ogromna i przewyższa większość ofert innych brokerów. Oferowane kryptowaluty obejmują bardziej popularne, takie jak Litecoin, Ethereum, Bitcoin, itp. Oraz te mało popularne. Tak więc traderzy mają dużą opcję do wyboru.
  • Giełdy: popularne akcje, takie jak Apple, Boeing, Facebook, Walt Disney, Google, Microsoft, itp. są przedmiotem tradingu na platformie. W połączeniu z giełdami w USA jest tu ponad 33 ofert akcji do wyboru i tradingu.

Platforma tradingowa

Pocket Option wykorzystuje do tradingu platformę MT5.

MT5 – z 38 wskaźnikami, wieloma wykresami i 21 ramami czasowymi itp., MT5 jest ulepszeniem popularnej platformy tradingowej MT4. Można ją pobrać na komputer z systemem Windows i MAC OS. MT5 jest również dostępne jako Web Trader.

MT4 – wcześniej niedostępny w Pocket Option, niedawno broker wprowadził bota, którego można pobrać i wykorzystać terminal MT4 do tradingu.

Trading mobilny

Pocket Option dostarcza także na swojej platformie tradingowej wygodne aplikacje mobilne typu trade-on-the-go. Ta aplikacja mobilna ma doskonale zaprojektowane oprogramowanie. Dodatkowo zachowuje wszystkie funkcje, które znajdziemy w wersji na komputery. Aplikacja przeznaczona jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Mobilne rozwiązanie to wygodny sposób na śledzenie transakcji, przeprowadzanie analiz technicznych, monitorowanie i zarządzanie kontami, śledzenie historii transakcji oraz cen rynkowych, itp. Aplikacje można pobrać z odpowiedniego sklepu z aplikacjami.

Rodzaje kont

Pocket Option oferuje dwa rodzaje kont: konto Demo i konto Live. Trading odbywa się z jednakowymi uprawnieniami dla wszystkich klientów. Rodzaje kont objaśniamy poniżej.

Konto Demo – przeznaczone dla wszystkich do ćwiczeń, nauki i wirtualnego tradingu Pocket Option. Nie musisz rejestrować konta rzeczywistego, aby uzyskać dostęp do konta Demo. Konto Demo nie wymaga wpłaty rzeczywistych środków finansowych. Finansowane wirtualnymi pieniędzmi do kwoty 10 000$, może zostać ponownie zasilone, jeśli pieniądze zostaną utracone. Konto Demo pomaga traderom nauczyć się nawigować po platformie, używać strategii i realizować transakcje bez ryzyka utraty rzeczywistych pieniędzy.

Konto Live – na Pocket Option można otworzyć konto Live za jedyne 50$. Na koncie Live dostępnych jest ponad 100 instrumentów tradingowych. Istnieje również dostęp do innych korzyści, takich jak cashback, turnieje, trading społecznościowy, wskaźniki i sygnały, itp. Konto Live zawiera również materiały szkoleniowe i szybką pomoc klientów. Wreszcie, Pocket Options oferuje 50% bonusów od wszystkich depozytów na całym forum. Jednak tylko klienci z wyższym kapitałem tradingowym mogą wypłacać bonusy. Aby wypłacić bonus, inwestor musi spełnić wymagania dotyczące wielkości transakcji określone dla każdego z nich. Ma to na celu zapewnienie, że klienci będą rejestrowali się nie tylko, aby wypłacić bonusy, ale też użyją ich do buforowania kapitału tradingowego.

Otwieranie konta

Aby otworzyć konto Live w Pocket Option, po prostu kliknij przycisk rejestracji i podaj informacje email. Wpisz hasło i kliknij Akceptuję umowę o ofercie publicznej i Potwierdź. Otrzymasz email z potwierdzeniem i linkiem do dalszej weryfikacji.

Wpłaty i wypłaty

Obsługiwane opcje płatności dostępne w Pocket Options to: Mastercard, VISA, Maestro, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, ZCash, Neteller, Ripple, Skrill. Oprócz powyższych, platforma udostępnia również inne opcje płatności.

Minimalna wpłata i wypłata wynoszą odpowiednio 50$ i 10$. W większości przypadków wypłaty są natychmiastowe, z wyjątkiem czynników charakterystycznych dla użytkownika, które mogą spowodować, że wypłata potrwa ponad jeden dzień.

Rodzaje tradingu

Początkowo Pocket Option miało tylko jedną dostępną opcję tradingu – prostą i bezpośrednią opcję tradingu binarnego znaną jako opcja High/Low. Ta klasyczna opcja binarna wymaga od tradera dokładnego przewidywania kierunku ceny aktywów i utrzymywania tej ceny powyżej (wysokiej) lub poniżej (niskiej) ceny wejścia po wygaśnięciu transakcji. Ta opcja tradingowa zapewnia natychmiastowe wypłaty i szybkie zyski. Wypłata na Pocket Option wynosi od 80% do 100%.

Ostatnio na platformie MT5 dodano nowe funkcje tradingowe, dzięki czemu traderzy mają do wyboru lepsze opcje. Obejmują one transakcje Forex, opcje ekspresowe i opcje ladder.

Szkolenie traderów

Pocket Option zawiera szereg materiałów edukacyjnych wspomagających początkujących w zrozumieniu tradingu. Istotą jest pozyskanie lepiej wykształconych i poinformowanych inwestorów, wiedzących co robią i mogących skutecznie korzystać z platformy. Te materiały edukacyjne obejmują filmy, samouczki, książki, strategie tradingowe. Strategie tradingowe obejmują strategię trzech metod, strategię aligatora, strategię pasm Bollingera, strategię średnich kroczących, strategię pensety, strategię kucającego świecznika, strategię przełamywania poziomów, strategię pochłaniania świecznika, itp.

Czy powinienem tradować z Pocket Option?

Istnieje wiele powodów, aby tradować z Pocket Option, od elastyczności platformy tradingowej, różnorodność instrumentów tradingowych i materiałów edukacyjnych, możliwości progresywnego partnerstwa dla lojalnych klientów, premie po cashback – korzyści te sprawiają, że Pocket Option jest lepszym wyborem dla w porównaniu do innych brokerów. Wygodny interfejs tradingowy, ogromne wypłaty, intuicyjna i prosta konstrukcja oraz łatwa w nawigacji strona internetowa i aplikacja mobilna to kolejne atrakcyjne korzyści. Złóż je razem, a otrzymasz brokera, którego celem jest stworzenie sprzyjającego środowiska, w którym możesz tradować i czerpać zyski.

Wadą byłoby tu zastosowanie organu regulacyjnego niższego poziomu, jego adresu offshore i brak niezależnej platformy tradingowej MT4 na stronie internetowej. Niezależnie od powyższego, Pocket Option w ciągu zaledwie kilku lat istnienia udało się stworzyć sobie niszę jako jeden z lepszych brokerów. Specjaliści reklamują go jako jeden z najbardziej postępowych zasobów internetowych w świecie tradingu usługami binarnymi.

Ich zaangażowanie w zadowolenie klientów widać w dążeniu do ciągłych ulepszeń. Widać to w ich najnowszych nowych funkcjach, w tym zintegrowanym wskaźniku zniesienia Fibonacciego, świecach Haiken Ashi, wielu wskaźnikach, itp.

Ich obsługa klienta jest natychmiastowa dzięki wbudowanemu czatowi na żywo, dlatego na obawy i zapytania klienta odpowiadają się w czasie rzeczywistym.

Nie znajdziemy niczego lepszego niż Pocket Option. Z ich ofertą można śmiało powiedzieć, że Pocket Option jest dobrą platformą tradingową i jest gotowa przekroczyć oczekiwania, a prawdopodobnie i konkurentów, w ciągu kilku najbliższych lat.

Recenzja Pocket Option

Komentarze na temat Pocket Option
( 0 )
Rating użytkownika: 4.5 / 5

Zostaw komentarz

Pocket Option – przegląd brokera i opinie traderów 2024

Odwiedź witrynę