Skip to Content

Olymp Trade İncelemesi 2018 + 250 TL İlk Üyelik Bonusu

regulation
FinaCom tarafından düzenlenmiştir
region
Türkiye’den borsacılar kabul eder
rating
3.9
/ 5
Oylama : 7
İncelemeler: 22
bonus
İlk depozitoda
bonus
10:00 dakika içinde kayıt olun ve bir hediye alın

2014 yılında kurulmuş olan Olymp Trade, ikinci nesil finansal işlem yatırım platformlarının, sadece bir ürüne ve borsadaki kısa süreli hareketlerin kullanılabilirliğine odaklanmış lider bir acentedir. Olymp Trade, oluşturmayı başardığı basit ve güçlü çözümlerle uluslararası arenada katlanarak bir büyüme sağlamaktadır.

İncelemenin tamamını oku
Borsa işlemleri şartları
Borsa işlemlerine uygun varlıklar:
Kârlılık seçeneği:
Minimum depozito:
Minimum borsa işlemi tutarı:
30
yüzde 80%
$10
$1
Tanıtıcı hesap:
Çevrimiçi kayıt:
Destek hattını ara:
Destek hattı ile sohbet:
evet
evet
+35722007136
evet
Borsa işlemlerine uygun varlıklar:
30
Kârlılık seçeneği:
yüzde 80%
Minimum depozito:
$10
Minimum borsa işlemi tutarı:
$1
Tanıtıcı hesap:
evet
Çevrimiçi kayıt:
evet
Destek hattını ara:
+35722007136
Destek hattı ile sohbet:
evet
Depozitolar ve Para Çekme İşlemleri
b_visac_mastercardd_bankf_skrillg_neteller
İncelemesi Olymp Trade
Broker oyu: 3.9 / 5

1. Genel Bilgi

Olymp Trade, piyasanın en iyi uygulamalarını, tamamen yeni bir hizmet kalitesi oluşturmak adına modern bir yaklaşımla birleştiren nispeten yeni, ama vizyon sahibi finansal işlem şirketidir. Hem yıllardır deneyimi olan profesyonel borsacılar, hem de yeni başlangıç yapanlar burada şanslarını deneyebilirler; çünkü platform, gerçek bir hesapla aynı anda kullanılabilen bir demo hesabının yanı sıra, piyasaya yönelik anlayışınızı analiz etmeyi ve geliştirmeyi amaçlayan birçok araç sunuyor.

Bu işlem platformunun avantajlarının arasında, düşük minimum para yatırma hesabı, interaktif eğitim, profesyonel borsacılardan piyasa analizi ve ayrıca destek hizmetinin operasyonel verimliliği de bulunuyor. Kaliteyi temel alan OlypmTrade.com, vizyonunu da, uluslararası finansal işlem piyasasının gelişimine katkıda bulunmak olarak ilan etmiş durumda.

2. Avantajlar ve Dezavantajlar

Düşük minimum para yatırma: Borsa işlem hesabınıza 10 dolar kadar düşük bir miktarla yükleme yapabilirsiniz. Borsa işlemi için minimum miktar da yüksek değildir ve sadece 1 dolardır.

Demo hesabı: Bu hesap, yeni başlayan borsacılar için bir avantajdır. Diğer yatırım platformu şirketlerinin büyük bir kısmının aksine, burada gerçek bir hesapla paralel olarak bir demo hesabı açabilir ve hesaplar arasında geçiş yapmak için özel bir link kullanabilirsiniz. Her bir borsa heveslisi, kabiliyetlerini geliştirmek ve işlem stratejilerini denemek üzere 10.000 “demo doları” ile deneyim kazanabilirler.

Benzersiz işlem platformu: Olymp Trade, sorunsuz operasyon ve müşteri gerekliliklerine bağlı olarak, ek işlevler uygulama olanağıyla sonuçlanan bir öz sermayeli işlem platformu geliştiriyor.

Eğitimsel bilgi desteği: Yatırım platformumuz, işlem yapma derslerini ücretsiz alma, piyasa analizlerine göz atma ve derinlikli bir analiz gerçekleştirmek için borsa işlem sinyallerine erişim sağlama gibi fırsatlar da sunuyor.

Mevzuata ilişkin gözlem: FinaCom mevzuatına uygun olarak işlem yapan Olymp Trade, borsa işlem platformunun güvenirliğini de teminat altına alıyor ve müşterilerine, yatırımcı platformu ihlali durumunda, yasal anlaşmazlık çözümü ve para yatırma zarar tazminatı gibi olanaklar da sunuyor.

Hoş geldin bonusları: Para yatırma miktarına bağlı olarak %50’ye kadar bonus, ilk para yatırmalar için mevcut bulunuyor. Bu bonus, ek kâr sağlamak için kullanılabilir, ama finans miktarı olarak çekilemez.

Ücretsiz para çekme: Şirket, herhangi bir para çekme ücreti uygulamaz.

Windows için uygulama mevcut değil: Yatırım platformumuz, borsa işlem platformunu hali hazırda mobil sürüm şeklinde sunuyor ve bu platforma herhangi bir tarayıcı ile erişim sağlanabiliyor. Hem Android, hem de iOS ile uyumlu mobil uygulamalar da mevcut ve Windows ortamı için kapsamlı bir uygulama, yakın zamanda duyurulacak.

3. Borsa İşlem Koşulları

Olymp Trade, müşterilerine borsa işlemine sunulabilecek geniş ölçekte bir aralık sunuyor: 8 döviz çifti ve ayrı emtia ile endeks, münferit hisse senetleri ve bitcoin endeksi.

Şirketimiz, bir dakikadan üç saate kadar değişen vade bitim tarihi ile klasik “alım/satım” finansal işlem olanağı sunuyor. Borsada işlem yapmaya 10 dolar gibi düşük miktarlı bir hesapla başlayabilirsiniz ve en düşük borsa işlem miktarı da 1 dolardır. Bu miktarlar, işlem bilançosunun kademeli büyümesiyle deneme ve öğrenmeyi de mümkün kılıyor.

4. Borsada İşleme Sunulabilecek Varlıklar

Olymp Trade müşterileri, kendilerinin en popüler kombinasyonlarında aşağıdaki para birimlerinde borsa işlemi yapabilirler: Avro (EUR) / Amerikan Doları (USD) / Rus Rublesi (RUB) / Avustralya Doları (AUD) / Kanada Doları (CAD) / İsviçre Frangı (CHF) / İngiliz Sterlini (GBP) / Japon Yeni (JPY) ile altın, gümüş ve petrol de mevcuttur. Şirket ayrıca, Dow Jones, DAX, S&P 500 ve Nasdaq gibi önde gelen borsa endekslerinden ve son olarak da, Apple, IBM, Microsoft, Coca-Cola, Facebook, Mobil Bahis ve diğer çok uluslu şirketlerin, geniş bir aralıktaki münferit şirket borsalarından birini seçebilirler. Mevcut varlıkların orta dereceli sayısına rağmen, yatırım platformumuz, gerekli tüm varlıkları içererek borsa işlem talebinin büyük bir kısmını kapsar. Olymp Trade, yukarıda belirtilenlerin yanı sıra, bitcoin’de hafta dönüşümlü borsa işlemi de sunmaktadır.

5. Borsa İşlem Platformu

Yukarıda belirtildiği gibi Olymp’in borsa işlem platformu, dâhili düzeltme ile değişikliklerin uygulanmasını ve teknik güncellemelerin gerçekleştirilmesini daha da kolaylaştırmak için şirketin kendi yazılım ekibi tarafından geliştirildi. Yatırım platformumuz, iOS ve Android mobil uygulamalar sunmasının yanı sıra, borsa işlem platformunu, bir akıllı telefon ya da tablette sorunsuz kullanmayı mümkün kılmak amacıyla herhangi bir çözünürlüğe uygun tarayıcı sürümü de bulunduruyor.

Olymp Trade, sadece tek bir ticari işlem aracına odaklanır: Klasik “alım/satım” seçeneği. Bu platform, en uzunu 3 saat ve en kısası 1 dakika olmak üzere 8 standartlaştırılmış vade bitim koşullarının yanı sıra, borsacıların kendi zaman dilimlerini ayarlama imkânı da sunar. Bu bakış açısıyla platform, araç ve varlıkların orta dereceli seçim imkânı sayesinde gayet sade olarak değerlendirebilir; fakat bu sadelik, yüksek kullanım kolaylığı ile birlikte yeni başlayan borsacılar için ilginç bir seçenek sunar.

Kazanç sağlayan işlem halinde, kâr oranı, varlıklar ve fiyatlarda görülen dalgalanma gibi anlık piyasa koşullarına bağlı olarak, %10 ila %80 arasında değişebilir. Kayıp getiren bir işlem durumunda ise, küçük bir pencere görünür ve kullanıcıya ya eğitim bölümüne devam etmesi ya da o an bulunan otomatik sinyallerden haberdar olması tavsiye edilir. Olymp’in işlem ekranının sol tarafında da ayrı bir işlem sinyali olarak kullanılabilecek diğer borsacıların anlık durumlarını gösteren bir gösterge bulunur. Kullanıcıların, ticari işlemlerini dörtte üç oranında alım-satım süresi boyunca iptal etme hakları da bulunur.

Basit bir şekilde yenilenen ticari işlem ara yüzü, düzenli bir şekilde organize edilmiş ve kolayca anlaşılabilir hale getirilmiş olsa da, deneyimli borsacılara cazip gelecek “afili” faktörden yoksun gibi gözüküyor olabilir. Öte taraftansa yeni başlayanlar, bu durumu finansal işlem dünyasına potansiyel olarak iyi bir giriş imkânı şeklinde değerlendireceklerdir.

6. Hesaplar, Para Yatırma ve Para Çekme

Şu anda yatırım platformumuz, para yatırma toplam tutarının %50 kaydolma bonusu ile birlikte en az 10 dolar para yatırmalı tek bir hesap sunuyor. Bonusun kendisi para olarak çekilemez ve dönüşte borsacıya ait olan ve normal prosedürlere göre çekilebilen kârı arttırmak için ek bir fırsat olarak sunulma amaçlıdır.

Tüm müşterilere, yatırılan toplam para miktarından bağımsız olarak profesyonel borsacılar tarafından bir araya getirilmiş olan eğitim materyalleri ve ayrıca piyasa bilgileri ile incelemeleri de sunulur.

Olymp Trade’de hesap açmak ise 10 dakikadan az sürer. Yatırım platformumuzun ana sayfasında, “Hesap Aç” düğmesine tıklayın ve aşağıdaki istenen kişisel bilgilerinizi girin: Ad Soyad, e-posta ve telefon numarası. Aynı pencere Amerikan Doları ve Avro hesapları arasında seçim yapma imkânı da sağlar.

Olymp Trade’de şu araçlarla para yatırma ve çekme işlemi yapılabilir: Visa ve MasterCard, Neteller, Skrill ve diğer elektronik cüzdanlar. Para çekme prosedürü, diğer finansal işlem platformlarına oranla gayet hızlı ve kolaydır.

7. Demo Borsa İşlemi

Diğer pek çok yatırım platformlarının aksine Olymp Trade, müşterilerine gerçek para yatırmadan bir demo hesabı kullanarak, platformu tecrübe etme imkânı da sunuyor. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, aynı fiyat kotaları ve işlevsellik konusunda hiçbir kısıtlama olmadan 10.000 dolarlık sanal bir hesap sahibi olursunuz. Demo hesap ile gerçek hesap arasındaki tek fark, sanal paralar gerçek paraya dönüştürülemezler ve gerçek borsa işlemlerine başlamak için gerçek bir para yatırma işlemi yapmanız gerekir.

Gerçek bir hesaba para yatırdıktan sonra, demo hesabınız kaybolmaz ve bu, ne zaman isterseniz, yeni borsa işlem stratejilerinizi deneme fırsatınız olduğu anlamına gelir. Ancak, demo hesabın yeniden para yatırmaya açık olmadığını unutmamanızı hatırlatırız. Örneğin, eğer demo hesabınız sıfıra inerse, yeniden sanal para yatırma imkânınız bulunmaz.

8. Borsacı Eğitimi

Olymp Trade, hem yeni başlayan, hem de profesyonel müşterileri için eksiksiz bir öğrenim materyali seti sunar. Sitenin ana sayfasında üst menüde şu linkler bulunur: “Eğitim” ve “Piyasa Analizi”

Eğitim sekmesi, pratik bilgiler, terimler sözlüğü, SSS (Sıkça Sorulan Sorular) sekmesi ve şirketin uzmanları tarafından kaleme alınmış elektronik bir kitap içeren videolar sunar. Şirket ayrıca, ek pratik bilgiler ve profesyonel borsacılara soru sorma imkânı sunan düzenli İnternet seminerleri de düzenliyor. “Piyasa Analizi” sekmesi ise göstergeler ve ileri analiz seçenekleriyle Investing.com veri portalından sinyaller içeren bir ekonomi takvimi ve ayrıca en son piyasa analizlerini içerir.

9. Olymp Trade’i Seçmeli Miyim?

Geniş zaman aralıkları sunan ve sadeliğe odaklanmış borsa işlem platformu, yeni borsacılar açısından kabiliyetlerini geliştirmek ve teorik bilgilerini hem teknik, hem de temel analizlerde uygulamak üzere cazip bir seçenektir. Genel olarak, yatırım platformumuz, yeni başlayanlar için finansal borsa işlem sanatına ilk adımını atmak için sağlam bir temel hazırlıyor. Şirket faaliyetlerinin her açıdan görülebilen kalitesi, Olymp Trade’i finansal işlem piyasasının liderlerinden biri haline getiriyor.

Incelemeler: Olymp Trade

Yorumlar: Olymp Trade
( 22 )
Kullanıcı oylaması: 3.9 / 5

Yorumlar: 22

 1. avatar
  Bayram
  25/03/2017

  Halk banka kartı ıle işlem yapabılırımıyım

  • avatar
   Türkan
   23/11/2017

   Arkadaşlar, Herhangi bir viza kart ile ödeme yapabiliyorsunuz. Size tavsiyem bir anda kazanma hırsına kapılıp tüm paranızı yatırmayın. Veriler çok anlık değişiyor. Kazanç getirdiği kadar zarar da getirebiliyor. Sabırlı olun

 2. avatar
  Serap
  29/03/2017

  Olymp Trade hakkında net bilgi edinmek istiyorum

 3. avatar
  Gülsen
  29/03/2017

  Selam ziraat bankası maaş kartımla visa işlem yapılırmı

  • avatar
   Yıldız demirci
   06/04/2017

   Para yatırma ve çekme hakkında daha net bilgi verir misiniz

 4. avatar
  gülsen
  05/04/2017

  oliöp tradeye madem teşvik ediyorsunuz o zaman lütfen türkçe tanıtım videoları ekleyin destek için türkçe konuşan elemanlar olsun birde para nasıl yatırılıcak nerden çekilecek veya işlem yaptığımız kartla herhangi bir atmden para çekebilirmiyim bunlarıda açıklarsanız olur

 5. avatar
  velidundar
  07/04/2017

  Ben kayıt oldum hesapnumarası aldım fakat sayfaya giremiyorum.

 6. avatar
  Efe72
  08/04/2017

  Ne kadar güvenilir bilgisi olan varmı

 7. avatar
  Adnan yardım
  14/04/2017

  Beni canlı arayabilirmisiniz para yatırmak istiyorum yardımcı olun lütfen

 8. avatar
  Nihat
  18/04/2017

  Nasıl girilir nasıl para yatırılr kartla nasıl işlem yapılır tüm deteylı bilgi alabilirmiyim

 9. avatar
  halit
  04/05/2017

  beyler ben bu sabah uye oldum 10.000$ deneme var onu 1 saatte 25.000$ dolar yaptım ama risk çok fazla. ama yatıracağım gerçek parayaı yukselttığımde alabilir miyim onda hiçbir fikrim yok. o yuzden beklemedeyim.

  • avatar
   haciparilti@hotmail.com
   23/08/2017

   kesinlikle bekle ve bir anda paranin hepsini yatirma 100 de 2 sinden fazla yatirim yapma benxden soylemesi iyi alisverisler

 10. avatar
  Havvane
  06/05/2017

  Ben ücretsiz denedim 100% oldu ama gerçek yapabilmem için hesap actirmammi gerekiyo bunun için hangi bankalardan hesap ayırmamız lazım

 11. avatar
  Önder
  13/05/2017

  Eyitim bölümü ingilizce bunun türkcesi yokmu bir yeri tiklasam hep ingilizce ..

 12. avatar
  karagozhakan864@gmail.com
  14/06/2017

  Ben yarim saatte 265 dolar kar yaptim.gerisini bilmem arkadaslar

 13. avatar
  muhammad
  27/06/2017

  arkadaslar para nasil yatirilir ne kadar yatirilir bilen var mi lutfan

 14. avatar
  haciparilti@hotmail.com
  23/08/2017

  kesinlikle bu isleml;er icin acele etmeyin demo hesabundan hep kazanir olursunuz gercek hesaba gectinizmi cok tehlikeli bir anlik hersey paranizin 100 de 2 sini yatirinn borsanin kactigi yok az az deneme yapin iyi seyirler

  • avatar
   Hasan
   15/03/2018

   Evet yatıra bılırsınız amma para cekıminde sıkıntı veriyor yok 30 gun beklemenin lazım gıbı seyler ve bazı kosılerınde parasını geri vermemıs yanı yalan dolan ısler bunlar eğer borsa oynamak ıstıyorsan bır bankayla yapabilirsiniz

 15. avatar
  ipek
  04/09/2017

  Ziraat bankasi hesap karti ile islem yapilmiyor mu ?

 16. avatar
  mustafa çolak
  01/11/2017

  hangı bankaya kac dolar yatırmamız gerekıyor arkadaslar bılgısı olan varmı yatırdıgımız bankadanmı gerı alıcaz parayı borsada kazanırsak nasıl oynamamız gerekıyor bu borsayı yukarı asagı tusu var ekranın sag tarafında gorunen rakamımı tutturmamız mı gerekıyor cızgıyı bılgısı olan lutfen rıca edıyorum acıklasın ama dogru bılgı acıklamınızı ıstıyorum emınsenız dogru bılgı lutfen acıklayın degılsenız lutfen acıklama yapmayın arkadaslar

 17. avatar
  DELTA21
  22/11/2017

  kayıt için nereye tıklamamız gerekir.kayıt yapamıyorum da…

 18. avatar
  Hüseyin
  27/02/2018

  Olymp trade ekibine selamlar demo hesabında bir miktar bonus var kendimi denemek için bazen oynuyorum bu bana herhangi bir maddi zarar getirir mi lütfen bilmek istiyorum

Yorum bırak