Skip to Content

Binomo: Broker ve Borsacıların Görüşlerinin İncelemesi

regulation
TSRF tarafından düzenlenmiştir
region
Türkiye’den borsacılar kabul eder
rating
4.4
/ 5
Oylama : 1
İncelemeler: 9
bonus
İlk depozitoda
bonus
10:00 dakika içinde kayıt olun ve bir hediye alın

Binomo Brokeri – 2014 yılında piyasamızda aracılık hizmeti vermeye başlayan bir Avrupa Şirketidir. Binomo – Ticaret açısından en uygun işlem parametrelerini, kendi modern işlem platformu ve kaliteli eğitim, analitik değerlendirme ve Rusça müşteri destekli destek hizmetlerini en geniş bir şekilde sunmaktadır. Şirket piyasada varlığı sırasında ticaret hizmetlerinin optimizasyonunu gerçekleştirmiştir ve bugün müşterilerine ticaret araçlarının en etkili formunu sunmaktadır.

İncelemenin tamamını oku
Borsa işlemleri şartları
Borsa işlemlerine uygun varlıklar:
Kârlılık seçeneği:
Minimum depozito:
Minimum borsa işlemi tutarı:
80
yüzde 90%
$10
$1
Tanıtıcı hesap:
Çevrimiçi kayıt:
Destek hattını ara:
Destek hattı ile sohbet:
evet
evet
8-800-555-7185
evet
Borsa işlemlerine uygun varlıklar:
80
Kârlılık seçeneği:
yüzde 90%
Minimum depozito:
$10
Minimum borsa işlemi tutarı:
$1
Tanıtıcı hesap:
evet
Çevrimiçi kayıt:
evet
Destek hattını ara:
8-800-555-7185
Destek hattı ile sohbet:
evet
Depozitolar ve Para Çekme İşlemleri
b_visac_mastercardd_bankf_skrillg_neteller
İncelemesi Binomo
Broker oyu: 4.1 / 5

1. Şirket Hakkında Genel Bilgiler

Şirketin Avrupa’da tescil olması; broker faaliyetlerine karşı daha olumlu bir tutum oluşturur. Müşterilerin geribildirimlerine göre, Binomo Broker: Maksimum güvenli bir şirkettir ve opsiyon piyasası temsilcileri çoğunluğundan yüksek kaliteli ticari ve analitik destek hizmetleri açısından daha avantajlı bir şirkettir. Binomo platformunda ticaret süreç etkili ticaret için gerekli tüm teknik kapasite ile donatılmış, bünyesinde bulundurduğu son derece profesyonel ticaret terminali ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yorumlarına göre; brokere ait ana avantajlardan biri ticari kazançların çekmesi açısından basit bir mekanizmanın olmasıdır ve en çok 24 saatte gerçekleşen prosedürlerin operasyonel hızıdır.

2. Avantajları ve Dezavantajları

Rahat Ticaret Platformu: Geniş bir teknik potansiyele sahip ticaret ve profesyonel düzey için yüksek kaliteli bir platformdur.

Elverişli İşlem Koşulları: Ticaret koşullarının mümkün olduğu en düşük seçenekler: Rakipler mevduat işlemlerini başlatmak için tüccarlardan 200-250 dolar civarında bir miktar nakit olarak talep ederken; Binomo Brokeri ticareti başlatmak için her tüccar için uygun bir yatırım miktarı olan sadece 10 USD bir depozito ile işlemleri başlatır.

Demo hesap: Ana ticaret terminali üzerinde yapılır. Bu avantaj yeni başlayanlar için ticaret deneyimi sürecini kolaylaştırır ve pratik pazar durumları incelemek için etkili ticaret sistemlerinin geliştirilmesinde profesyonellere Demo platformu kullanmaya fırsat sunmaktadır.

Ödeme hizmetlerinin geniş yelpazesi: Fonların transferi gibi mali işlemlerin azami hız limiti.

Range ve One-Touch gibi yüksek getirili seçenek türlerinin olmaması: Bu ikili sözleşmelerin formları yeterince riskli varlıklardır ve günlük ticarette tüccarlar tarafından nadiren kullanılmaktadır.

3. Ticaret koşulları

Ticaret koşulların parametreleri 10 USD tutarında veya sözleşme bedeli 1 USD yani düşük seviyede olmasına rağmen borsa acentesinin koşulları, etkin ticaret için gerekli etkili para yönetimi için en uygun orana sahiptir. Müşteriler minimum depozito kullanarak risk yönetimi kurallarının klasik parametrelerini ve operasyon araçlarını kullanabilirler. Bu durumda ticaret sözleşmelerinin minimum boyutu 10 işlem kapsamaktadır ve bu durum ticaret terminalin profesyonel teknik araçlar ile birleştiğinde seçenekler piyasasında verimli bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.

Broker teknik ticaret hizmetlerinin geliştirilmesi için bir teklif yaptı ve bu teklif olumlu sonuçlandı. Binomo Broker müşterilerin görüşüne göre küçük ticaret koşulları ve profesyonel bir şirket terminali asgari yatırımlarla karlı ticaret fırsatını sunmaktadır ve bu durum profesyoneller ve yeni başlayanlar için oldukça cazip bir tekliftir.

Ticaret koşullarının düşük parametreleri ile birlikte broker Binomo Gold (500 USD’den) ve VIP (1000 USD’den) hesapları için sırasıyla %5 ve %10 oranında ticaret kayıpları için tazminat programı (Cashback) sunmaktadır. Buna ek olarak Şirket; sürekli, hem gerçek ve hem de demo hesaplar için promosyonlar, yarışmalar ve turnuvalar düzenlemektedir.

Bu durum müşterilere broker sermayelerini ve profesyonelliklerini kullanarak fon miktarlarını artırmak için olanak sağlar.

4. Ana varlıklar

Binomo Brokeri ana varlıkların listesini devamlı genişletmektedir. Şu anda, 80'den fazla farklı türde aktifleri içeren bir listesi mevcuttur: önemli para birimlerin döviz çiftleri, dünyaca ünlü şirketlerin hisseleri, metaller - altın ve gümüş, hammadde – Brent petrolü.

5. İşlem platformu

Şirket ilk olarak 2015 yılında pazara yüksek kalibreli kendi ürünü sunmuştu. Bu olay pazarı patlattı ve şirketin önemli ölçüde müşteri tabanını artırmasını sağladı. Brokerin ticari terminali sürekli gelişmektedir - operasyonel teknik araçlarının periyodik güncellenmesi ticaret için zaten etkili yaklaşımları geliştirmek için fırsat tanımaktadır. Şirket müşterilerin yorumlarına göre ticaret komisyoncu terminalinin ana avantajları aşağıda listelenmiştir: Kilitlenme ve kayma olmaksızın; işin stabilizesi ve hassasiyeti, göstergelerin ve piyasa tekliflerinin analizi için geçerli grafiksel araçların entegre setlerinin mevcut olduğu geniş teknik terminal araçları. Kullanıcı dostu ve mümkün olduğunca sezgisel platformun arayüzü. Yapılandırma ve çalışma parametreleri optimal setli geniş teklif programları.

6. Hesap türleri

Binomo ticari hizmetlerin temel bir listesi ile birlikte bazı avantajlarını da teklif eden ticaret hesaplarının 5 çeşidini sunmaktadır.

Demo Hesap – Müşteri başlangıç yatırım tutarı olmaksızın bu hesabı açılabilir. Bu hesap; tüm ticari işlemlerini incelemek için sanal araçları kullanmanıza olanak sağlayan ve test stratejilerinin en etkili yolu olan büyük bir ticaret simülatörüdür. Hesabın açılması ile beraber brokerin tüm ana servisleri de müşterinin erişimine açılmaktadır.

Standart Hesap: 10 USD. Asgari işlem mevduatı gerçek piyasaya ait seçeneklere Binomo brokerin servislerine erişimini sağlar. Bu tür hesaplar tüccarlara % 85’e kadar verime sahip sözleşmeleri sunar ve promosyonlar ve turnuvalara katılmak için fırsat verir. Ayrıca standart hesaplarda analitik destek de mevcuttur.

Gold Hesap: 500 USD’den başlar. Burada, tüccar ticaret varlıklarına ait genişletilmiş bir listeye sahip olur % 86 , kadar ödemeli sözleşmeleri akdeder, bonus fonları ile Sigorta ticaret pozisyonlarına sahip olur, Kişisel yönetici ile çalışma fırsatı bulur ve başarısız bir işlem sonucunda yatırımın % 5’ini geri alır.

VIP Hesap: 1000 USD’den başlar. Bu hesap hizmetlerinin tam listesini ve Binomo Brokerin servislerini erişime açar: kayıpların % 10’a kadar iade garantisi, Skype üzerinden kişisel yöneticisi ile çalışmak, fonlarını 4 saat içinde çekme imkanı, % 90 verimle seçeneklerin sunulması, varlıkların maksimum seçimi.

7. Hesabın açılışı ve fonların çekmesi

Broker Binomo kayıt için klasik bir format sunmaktadır. Bu durumda online formu doldurmanız gerekmektedir. Ardından hesabın türünü seçin ve mevduatın dövizini tanımlayınız. Ticaret veya okul hesabının açılması için tüm süreç 2-3 dakikadan fazla sürmez. Fonların transferi için broker MasterCard, VISA, WebMoney, QIWI, Neteller, Sberbank-online kartlarını kabul eder ve bu seçenekler müşteri ve şirket arasındaki finansal işlemleri son derece rahat ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Ortaklık anlaşmasına göre müşterinin ticari hesabından fonlarının çıkışı 24 saat ile sınırlıdır. Fakat Binomo borkeri mali işlemlerin hesap türü ve miktarına bağlı olmaksızın müşteriye yardımcı olur ve ticari kazancın çıkışını, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Uygulamada fonların çıkış süresi ödeme servisine bağlı olarak 4-6 saatte gerçekleşmektedir.

8. Tüccarların eğitimi

Şirketin eğitim etkinliği son derece profesyonel içeriğine sahiptir. Burada bilgi sağlama yenilikçi yöntemler, teorik ve pratik yaklaşımlar üzerine kurulmuş yeni başlayanlar için tüm öğrenme sistemi mevcuttur. Brokerin temel eğitim araçları ve eğitim materyallerinin çeşitleri aşağıda listelenmektedir: İnteraktif eğitim metodu, video eğitimleri, bilgi tabanı, web seminerleri, Demo hesap ve stratejilerin koleksiyonu. Buna ek olarak, günlük raporlar ve teknik analiz şeklinde sürekli analitik destek ve bitmiş ticaret fikirler bir tüccarın ikili ticaret pazarında süresi boyunca sürekli profesyonellik düzeyinin artırmasını fırsat sunar.

9. Ticaret Stratejileri

Teknik araçların geniş yelpazesi, ticaret hizmet platformunun profesyonelce kurulması ve analitik malzemelerin büyük bir çeşitliliği ticarette analizin her türünün ve biçimlerinin uygulamasını sağlar. Ticaret platformu analiz ve uygulama stratejileri açısından çok yönlü ve teknik olarak gelişmiş bir araçtır. Broker kendi web sitesinde günlük ticaret için en basit ve etkili sistemleri içeren ticaret stratejilerinin toplamasını sunmaktadır.

10. Binomo ile çalışılır mı?

Sonuç olarak, ticaret ve teknik hizmetler listesi, regülatör tarafından sağlanan ticaretin asgari koşulları ve şirketin tam güvenli olması; ticaret platformunun özel tüccarlar için maksimum verimli olduğunu göstermektedir. Broker Binomo pazarının yüksek kalitede finansal hizmetler sunan birkaç temsilcilerden biridir.

Incelemeler: Binomo

Yorumlar: Binomo
( 9 )
Kullanıcı oylaması: 4.4 / 5

Yorumlar: 9

 1. avatar
  ahmet fehim mıhcı
  17/07/2017

  işlem yapmak istiyorum bilgilendirme ve kayıt işlemleri için ararmısınız

 2. avatar
  Yeliz korkmaz
  06/04/2018

  Işlem yapmak istiyorum nasıl yapıcam ve para yatırma gb bişey varmi

 3. avatar
  vahit
  11/04/2018

  Cep telefonunda işlem platform unu açamıyorum beni ararmisiniz

  • avatar
   Binomo
   07/11/2018

   Merhaba.
   Canlı destek servisinin size bu konuda yardımcı olabilmesi için hesap açarken kullandığınız e-posta adresinizden support@binomo.com adresine mesaj atabilirsiniz, sorularım bölümünde destek servisine sorularınızı yazabilirsiniz veya daha hızlı cevap için platformun aşağı sol tarafında olan kırmızı butonuna tıklayarak destek servisiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler!

 4. avatar
  Rukiye
  28/09/2018

  Telefonum dan e postamı giriyorum giriş yapamıyorum yardimci olurmusunuz

  • avatar
   Binomo
   07/11/2018

   Merhaba.
   Canlı destek servisinin size bu konuda yardımcı olabilmesi için hesap açarken kullandığınız e-posta adresinizden support@binomo.com adresine mesaj atamanızı rica ederiz. Teşekkürler!

 5. avatar
  FERUZA
  06/10/2018

  Merhaba binomada kazandigimiz sikintisiz cekebilirmiyiz

 6. avatar
  Nami Gulsoy
  11/02/2019

  Merhabalar,
  Güzel bir inceleme yazısı olmuş ben bir haftadır araştırma yapıyorum sonunda sistemin güvenilir olduğuna karar verdim ve demo hesaptan gerçek hesaba geçiş yaptım ve ilk kârımı yapmaya başladım. Para çekme konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Destek birimiyle görüşüp doğrulama prosedürünü geçtim ve paramı hesabıma aktardılar.

Yorum bırak