Skip to Content

Binary.com – brokera apskats un treideru atsauksmes

4.1 / 5

Binary.com (iepriekš pazīstams kā BetOnMarkets) piedāvā saviem treideriem izcilu tirdzniecības platformu. Šis uzņēmums ir ļoti populārs gan iesācēju, gan pieredzējušo treideru vidū, jo tas piedāvā vienas no augstākajām peļņas izmaksām nozarē. Binary.com darbojas Menas salas Azartspēļu uzraudzības komisijas un Maltas Izložu un azartspēļu iestādes pārraudzībā, saskaņā ar tai izsniegtajām licencēm. Uzņēmums piedāvā savu tirdzniecības platformu visā pasaulē jau kopš 1999. gada un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 300’000 klientu.

1. Vispārīga informācija

Binary.com ir viens no pirmajiem brokeriem, kas daudzu gadu gaitā ir uzkrājis pieredzi, palīdzot atšķirīga profesionālā līmeņa treideriem gūt peļņu. Šī brokeru sabiedrība pieder Regent Markets Group – uzņēmumam, kas ir koncentrējies uz investīciju nozari jau kopš 1999. gada. Pēc pāris gadu darbības šajā nozarē, uzņēmums laida klajā savu pirmo produktu – brokeru sabiedrību BetOnMarkets, kas vēlāk tika pārdēvēta par Binary.com.

Regent Markets Group ievēro Apvienotās Karalistes tiesību aktus un ir izturējis pārbaudes, lai pierādītu savu piemērotību darbībai finanšu jomā. Šī vietne ir aizsargāta ar SSL drošības protokolu un ir balstīta uz pašmāju platformu. Cenu piedāvājumi tiek saņemti bez starpniekiem no starpbanku tirgus, atspoguļojot aktīvu cenu svārstības reālajā laikā, bez kavēšanās.

Pārskati, kas atspoguļo tā finanšu apgrozījumu, kurš sasniedz vairāk nekā miljardu dolāru, kalpo par pierādījumu brokera likviditātei. Vairāk nekā 300 tūkstoši treideru izvēlas Binary.com pakalpojumus, un lielākajam vairumam no viņiem ir pozitīvas atsauksmes par brokera darbību. Aplūkosim tuvāk uzņēmumu, kuram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze tirdzniecībā, un kas ir izveidojis vienu no pirmajām brokeru sabiedrībām. Izvēloties brokeri, būtu vērts apsvērt šo uzņēmumu, kā arī uzzināt, kādi ir tā potenciālie klupšanas akmeņi.

2. Priekšrocības un trūkumi

Uzticamība: kā jau iepriekš tika minēts, uzņēmums darbojas jau kopš 1999. gada un šā laika gaitā ir pierādījis savu kompetenci investīciju jomā.

Zems minimālā depozīta slieksnis: minimālais depozīts ir $5 un minimālā darījuma cena ir $1. Šādi nosacījumi ļauj gandrīz jebkuram iesācējam praktizēties un apgūt tirdzniecības pamatus ar minimālu riska līmeni.

Demo konts: katram treideram tiek sniegta pieeja demo kontam ar $10’000 virtuālo depozītu, kas ļauj viņam aprast ar platformu un attīstīt savas tirdzniecības iemaņas, neriskējot ar reālu naudu.

Klientu atbalsts: katrs klients var saņemt palīdzību reālā laika režīmā, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu.

Unikāla tirdzniecības platforma: Binary.com pašmāju speciālisti ir izstrādājuši tirdzniecības platformu, kas ir pielāgota tā klientu vajadzībām un vēlmēm. Tas garantē daudz efektīvāku katra darījuma veikšanu, palīdzot izvairīties no reālo darījumu cenu novirzes no kotētās cenas.

Augsts ienesīgums: veiksmīga darījuma peļņa var sasniegt vai pat pārsniegt 100%.

Vajadzīgs laiks, lai aprastu ar platformu: Binary.com piedāvā tirdzniecības platformu, kuru ir izveidojuši pašmāju speciālisti, kas nozīmē, ka tā atšķiras no daudz standartizētākajām, bieži izmantojamām platformām, un Jums var būt nepieciešams kāds laiks, lai gūtu pārliecību par visiem tirdzniecības aspektiem, kas rodas šīs platformas izmantošanas gaitā.

Nav mobilās lietotnes: Platforma nav pielāgota darbam mobilajās ierīcēs.

3. Tirdzniecības nosacījumi

Binary.com piedāvā tā klientiem unikālu tirdzniecības platformu, kas tiek pastāvīgi atjaunināta un uzlabota. Minimālais depozīta slieksnis ir $5, minimālais darījuma apjoms - $1, maksimālais - $100’000. Tas ļauj ikvienam - gan nepieredzējušiem treideriem-iesācējiem, gan profesionāliem treideriem ar zināmām prasībām – veikt darījumus Binary.com. Bezmaksas demo konti atvieglo treideru-iesācēju uzsākto virzību uz tirgus meistarību.

Veiksmīgu darījumu ienesīgums svārstās no 60 līdz 110 procentiem un dažreiz var būt pat augstāks. Kompensācija par zaudējumiem nav paredzēta, un patreiz (rakstīšanas brīdī) nav pieejama arī mobilā tirdzniecības platforma.

4. Bāzes aktīvi

Šā brokera platformā pieejamo instrumentu daudzveidība ir visai iespaidīga. Pieejamo aktīvu skaits pārsniedz 170. Jūs var tirgot opcijas uz lielo uzņēmumu akcijām, pasaules fondu tirgus indeksiem, valūtu pāriem, precēm un unikālu aktīvu, ko sauc par „Random” (Nejauša izvēle), kura cena tiek ģenerēta automātiski un nav atkarīga no ārējiem, ekonomiskajiem faktoriem. Valūtas pāru klāsts ietver klasiskos EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD u.c., kā arī dažus eksotiskākus pārus.

5. Tirdzniecības platforma

Viena no būtiskām šī brokera priekšrocībām ir pašmāju tirdzniecības platforma, kas ir izstrādāta uzņēmumā un pielāgota tā klientiem, lai apmierinātu viņu specifiskās vajadzības.

Klienti var tirgot četru veidu opciju līgumus. Katram no tiem minimālais darījuma apjoms ir $1, maksimālais - $100’000. Papildus darījuma apjomam ir iespējams noteikt ari vēlamo rentabilitātes līmeni, un platforma automātiski aktivizēs attiecīgo apjomu. Zemāk ir plašāk iztirzāti dažādu pieejamo opciju līgumu veidi:

  • Binārā opcija. Šīs klasiskās opcijas darījuma iznākums ir atkarīgs no tā, vai bāzes aktīva cena beigu termiņā atrodas virs vai zem tā cenas opcijas iegādes brīdī. Beigu termiņu var izvēlēties vai nu uz kādu noteiktu laiku (piemēram, 15 sekundēm), vai līdz noteiktam laika brīdim. Vidējā izmaksa veiksmīga darījuma gadījumā ir 70-80%, taču atsevišķos gadījumos, proti, riskantākiem darījumiem, tā var pārsniegt 100%.
  • „Augstāk/zemāk” (Above/Below). Tirgojot šā veida instrumentu, treideram ir jāprognozē, vai bāzes aktīva cena sasniegs cenu līmeni, kuru viņš ir izvēlējies pirms darījuma veikšanas. Šajā gadījumā beigu termiņš ir vismaz septiņas dienas, un vidējā izmaksa ir aptuveni 85%.
  • „Pieskāriena” (Touch). Šajā gadījumā treideram ir jāprognozē, vai opcijas izpildes laikā bāzes aktīva cena kaut reizi sasniegs noteiktu līmeni. Gadījumā, ja tirgotājs, tieši pretēji, prognozē, ka bāzes aktīva cena ne reizi nesasniegs kādu noteiktu līmeni, viņš var izvēlēties „Bez pieskāriena” (No Touch) opciju. Vidējā izmaksa ir aptuveni 75%, un minimālais beigu termiņš ir septiņas dienas.
  • „Intervāla iekšpusē/ārpus intervāla” (Inside/Out of range). Citās platformās šo opciju dažkārt sauc arī par „Robežu” vai „Koridora” opciju. Platforma nosaka divus bāzes aktīva cenu līmeņus, un treideram ir jāprognozē, vai beigu termiņā aktīva cena atradīsies cenu intervāla iekšpusē vai ārpus tā. Pozitīva iznākuma gadījumā treidera peļņas izmaksa ir 75%. Arī šīs opcijas minimālais beigu termiņš ir septiņas dienas.

Atšķirībā no dažiem citiem opciju brokeriem, kļūdainu prognožu gadījumā Jūs nesaņemat kompensāciju. Platforma galvenokārt koncentrējas uz valūtu pāriem, kā arī lielākajiem fondu tirgus indeksiem. Kā jau minēts, jaunam lietotājam būs nepieciešams kāds laiks, lai aprastu ar platformas saskarni, un tādēļ būtu ieteicams sākt ar demo kontu un pēc tam pāriet uz tirdzniecību reālajā kontā.

6. Konta atvēršana un līdzekļu izņemšana

Lai atvērtu kontu, Jums ir jāaizpilda veidlapa brokera oficiālajā tīmekļa vietnē, norādot Jūsu personas datus, epasta adresi un paroli, kam sekos apstiprinājuma epasts. Līdzko visas formalitātes būs nokārtotas, Jūs uzreiz kļūsiet par Binary.com lietotāju un saņemsiet pieeju tirdzniecības platformai. Mēs arī iesakām Jums nekavējoties verificēt Jūsu kontu, nosūtot ieskenētas uzņēmuma pieprasīto dokumentu kopijas, jo tas jebkurā gadījumā būs jāizdara, kad vēlēsieties izņemt naudas līdzekļus.

Tirdzniecības kontos var ieskaitīt līdzekļus EUR, USD vai GBP. Minimālais depozīta slieksnis ir $5, maksimālais - $100’000. Naudas iemaksai vai izņemšanai, Jūs varat izmantot Visa, MasterCard vai UnionPay kredītkartes, kā arī standarta bankas pārskaitījumus. Kredītkaršu maksājumi notiek gandrīz tūlīt pat, savukārt bankas pārskaitījumi vidēji aizņem līdz pat trim dienām. Tiklīdz Jūsu identitāte tiks apstiprināta, līdzekļu izņemšana aizņems līdz pat trim darba dienām. Ja tiek pieprasīta līdzekļu izņemšana, veicot bankas pārskaitījumu, tad tas var būt jāgaida līdz pat septiņām darba dienām.

7. Demo konts

Demo konts ir viena no galvenajām šī brokera priekšrocībām. Demo konts ir identisks reālajam kontam: tajā ir pieejami visi tie paši aktīvi, opciju līgumu veidi, kā arī citi instrumenti. Jūs saņemsiet virtuālo kontu ar $10’000, kas ļaus Jums izmēģināt platformu, neriskējot ar saviem naudas līdzekļiem. Tādējādi Jūs varat iepazīties ar platformas īpatnībām, aprast ar to, notestēt Jūsu tirdzniecības stratēģiju un pilnveidot tirdzniecība iemaņas.

Jums nav jāveic iemaksa, lai aktivizētu demo kontu. Reģistrācijas procesa laikā Jums tiks piedāvāts izvēlēties konta veidu, kuru Jūs sākotnēji vēlaties atvērt.

8. Treideru izglītošana

Binary.com ir izveidojis īpašu mācību sadaļu, kas satur atsauces materiālus, lai ļautu treideram-iesācējam izprast pamatus, izmantojot konkrētā brokera platformu. Turklāt tā koncentrējas uz cenu kustības principiem un tirgus analīzes metodēm. Kopumā šajā sadaļā atrodamā informācija būs noderīga ne vien iesācējiem, bet arī pieredzējušākiem treideriem, kas vēlas „atsvaidzināt” savas zināšanas.

Laiku pa laikam uzņēmums organizē arī atvērtās apmācības un ievirzes seminārus plašākai sabiedrībai. Saiti uz semināru lapu var atrast brokera mājas lapas apakšā.

9. Vai man vajadzētu veikt darījumus Binary.com?

Atbilde izriet no iepriekš minētajiem faktiem: Binary.com sniedz tirdzniecība pakalpojumus vairāk nekā 300’000 klientu un jau vairāk nekā 15 gadus darbojas šajā nozarē. Visu šo laiku brokeris ir centies uzlabot tirdzniecības nosacījumus un atjaunināt savu platformu, kas ir izveidota, ņemot vērā lietotāja intereses, un piedāvā plašu aktīvu un citu instrumentu klāstu, kas varētu būt nepieciešami nopietnam treideram. Pilnībā funkcionāls demo konts ļauj pilnveidot Jūsu tirdzniecības iemaņas, savukārt tiešsaistes atbalsta komandas locekļi vienmēr ir gatavi palīdzēt uzņēmuma klientiem. Binary.com ir loģiska izvēle tiem, kas vērtē savu laiku un savu līdzekļu drošību.

Atsauksmes par Binary.com

Atsauksmes par Binary.com
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.7 / 5

Rakstīt komentāru

Binary.com – brokera apskats un treideru atsauksmes

Apmeklēt vietni