Skip to Content

Banc de Binary: brokera apskats un treideru atsauksmes

3.9 / 5

UzmanÄ«bu! Mēs iesakām atturēties no tirdzniecÄ«bas ar Å”o brokeri. Mēs iesakām izvēlēties Å”o šŸ‘‰šŸ» uzticamo brokeri

Banc de Binary (BdB) var nosaukt par vienu no tirdzniecÄ«bas pakalpojumu nozares lÄ«deriem. Pēdējos gados BdB tikusi pieŔķirta virkne godpilnu titulu, tādu kā ā€žGada brokerisā€, ā€žGada labākā platformaā€, ā€žDroŔākais brokerisā€ un ā€žLabākais klientu atbalsta dienestsā€. Uzņēmums ir spējis veiksmÄ«gi apvienot inovatÄ«vas tehnoloÄ£ijas un gadu gaitā finanÅ”u tirgos uzkrāto pieredzi ar augstu klientu apkalpoÅ”anas kvalitāti. BdB sniedz pakalpojumus vairāk nekā 100 valstÄ«s visā pasaulē.

ES Banc de Binary kontrolē Kipras VērtspapÄ«ru un biržu komisija CySec (licences numurs 188/13), kā arÄ« uzņēmums ievēro MiFID (FinanÅ”u instrumentu tirgus direktÄ«va) normas un noteikumus. Tās darbÄ«bu regulē arÄ« Lielbritānijas FinanÅ”u tirgu uzraugoŔā iestāde FCA (Financial Conduct Authority). Uzņēmuma licences numurs ir 596375.

Apbalvojumi un sponsorēŔana
rewards

1. Vispārīga informācija

Banc de Binary bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvāja opciju tirdzniecÄ«bu, un patreiz tas ir kļuvis par vienu no Ŕī segmenta lÄ«deriem un vienu no nedaudzajiem uzņēmumiem, kurus ir licencējusi FCA. Banc de Binary darbojas jau kopÅ” 2009. gada ir izaugusi no jaunuzņēmuma par uzņēmumu, kas savus pakalpojumus sniedz vairāk nekā 250ā€™000 klientu 80 pasaules valstÄ«s. FinanÅ”u regulatora pārraudzÄ«ba, plaÅ”a bāzes aktÄ«vu izvēle, kā arÄ« augsta klientu apkalpoÅ”anas kvalitāte ā€“ viss minētais palÄ«dz BdB klientiem justies pārliecinātiem, ka viņi sadarbojas ar vienu no nopietnākajiem, esoÅ”ajiem brokeriem.

2. PriekŔrocības un trūkumi

ES finanÅ”u iestāžu regulēts: Banc de Binary ir viens no nedaudzajiem brokeriem, kuru licencējuÅ”as gan CySec, gan FCA, kas nodroÅ”ina augstu pakalpojumu kvalitāti un stingrus droŔības standartus.

Starptautiska atzÄ«Å”ana: BdB ir ieguvusi desmitiem starptautisku godalgu, to starp Ä«paÅ”as pieminÄ“Å”anas vērta ir Binary Options Leaders balva kategorijā ā€žEiropas labākais brokerisā€. Jau 2013. gadā uzņēmums saņēma balvu ā€žLabākā tirdzniecÄ«bas platformaā€ no ā€žBinary Options Strategyā€ un ā€žBinary Options Dailyā€.

Augsta darījumu droŔība: lai nodroŔinātu savu klientu datu droŔību, BdB izmanto EV-SSL sertifikātu, kuru bieži izmanto lielākās starptautiskās bankas.

LaikietilpÄ«gs verificÄ“Å”anas process: ņemot vērā to, ka BdB regulē ES iestādes, visiem Ŕī brokera klientiem pirms tirdzniecÄ«bas uzsākÅ”anas ir jāveic kontu verifikācija. Jums nāksies iesniegt ieskenētu JÅ«su personu apliecinoÅ”a dokumenta kopiju, kā arÄ« komunālo pakalpojumu rēķina un kredÄ«tkartes kopiju.

Nav mobilās lietotnes Windows Phone tālrunim: Ŕobrīd BdB piedāvā tirdzniecības lietotnes tikai iOS un Android lietotājiem.

3. Tirdzniecības nosacījumi

Bank de Binary piedāvā treideriem salÄ«dzinoÅ”i plaÅ”u aktÄ«vu klāstu ar iespēju izvēlēties no vairāk nekā 180 uz četru bāzes aktÄ«vu veidiem - valÅ«tām, precēm, akcijām un indeksiem - balstÄ«tiem lÄ«gumiem. ValÅ«tu pāri, tādi kā EUR/USD, preces (piemēram, zelts un nafta), indeksi un vairāku lielāko, starptautisko uzņēmumu akcijas ā€“ tas viss atrodas tikai viena klikŔķa attālumā. BdB klienti saņem arÄ« vienus no augstākajiem bonusiem Eiropas tirgÅ«. Tas ietver pirmā depozÄ«ta bonusu (lÄ«dz 100% no sākotnējā depozÄ«ta apjoma, atkarÄ«bā no summas), kā arÄ« VIP bonusus, kas tiek pieŔķirti aktÄ«vākajiem treideriem ar augstākajiem tirdzniecÄ«bas apgrozÄ«jumiem un tirdzniecÄ«bas kontu atlikumiem. Opciju lÄ«gumu ienesÄ«gums mainās atkarÄ«bā no konkrētā aktÄ«va un var sasniegt pat 91%, kas nav rekordliels skaitlis, salÄ«dzinot ar dažiem citiem brokeriem, taču nav arÄ« mazs.

4. Tirdzniecības platforma

Ieejot BdB tirdzniecÄ«bas vidē, Jums tiks prezentēta vairāku autonomu ā€žplatformuā€ izvēle, katra no kurām ir Ä«paÅ”i pielāgota noteikta veida opciju lÄ«gumiem. Ir vērts pieminēt, ka Banc de Binary izmanto terminu ā€žtirdzniecÄ«bas platformaā€ katram atseviŔķam aktÄ«vu veidam, tādēļ vispārināti mēs varam teikt, ka BdB piedāvā saviem klientiem vienotu tirdzniecÄ«bas instrumentu, kas ietver četru veidu opcijas: ā€žDigitālās opcijas Proā€, ā€žIlgtermiņaā€, ā€ž60 sekunžuā€ un ā€žPāriā€.

ā€žDigitālās opcijas Proā€ (Digital Options Pro) ir klasiskas binārās opcijas ar fiksētiem izpildes nosacÄ«jumiem un derÄ«guma termiņiem, sākot no 15 minÅ«tēm. ā€žIlgtermiņaā€ (Long Term) opcijas ļaus Jums iesaistÄ«ties darÄ«jumos ar ilgāku laika periodu un pat derēt uz ekonomikas attÄ«stÄ«bas tendencēm, savukārt ā€ž60 sekunžuā€ (60 Second) lÄ«gumi ļauj Jums veikt darÄ«jumus ar Ä«sāko iespējamo beigu termiņu un izmantot Ä«stermiņa mikro tendences. ā€žPāriā€ (Pairs) ir domāti pieredzējuŔākiem treideriem un ļauj prognozēt viena aktÄ«va cenu izmaiņu attiecÄ«bā pret otra aktÄ«va cenu, piemēram Facebook pret Google vai NASDAQ indeksa attiecÄ«bā pret Lielbritānijas FTSE indeksu. Mēs neiesakām Ŕādus lÄ«gumus treideriem-iesācējiem, jo to riska lÄ«menis mēdz bÅ«t augstāks nekā citiem iepriekÅ” minētajiem instrumentiem.

5. Tirdzniecības kontu veidi

Lai atvērtu tirdzniecÄ«bas kontu Banc de Binary, Jums nav nepiecieÅ”ams uzreiz iemaksāt naudu - citiem vārdiem runājot, ikviens var iepazÄ«ties ar platformu, pirms viņŔ izlemj uzsākt tirdzniecÄ«bu. Å is brokeris piedāvā četru veidu kontus, kuru galvenā atŔķirÄ«ba ir ietverto pakalpojumu personalizācijas lÄ«menÄ«. ā€žMikro sudrabaā€ kontu Ä«paÅ”niekiem ar minimālo depozÄ«ta slieksni $250 tiek sniegta pieeja visiem tirdzniecÄ«bas instrumentiem un lÄ«gumu veidiem, kā arÄ« klientu atbalsts 24 stundas diennaktÄ«, 7 dienas nedēļā, ar kuru var sazināties tieÅ”saistē no platformas, kā arÄ« pa epastu vai pa tālruni.

"Standarta zelta" konta atvērÅ”anai nepiecieÅ”ams minimālais depozÄ«ts $5ā€™000 apjomā, un tas piedāvā augstākus bonusus, savukārt EkskluzÄ«vais PersonÄ«gā konta pārvaldnieka konts (sākot no $35ā€™000) papildus ietver arÄ« personÄ«go menedžeri un piekļuvi plaŔākam tirdzniecÄ«bas signālu un finanÅ”u analÄ«tisko materiālu klāstam. Klienti ar VIP Lauvu kluba kontu (sākot no $50ā€™000) saņem pieeju papildu tirgus likviditātei, kas palÄ«dz viņiem maksimizēt peļņu no tirdzniecÄ«bas operācijām. Ir vērts pieminēt, ka, lai pārbaudÄ«tu savas iemaņas ar nelielām naudas summām un zemiem depozÄ«ta sliekŔņiem, treideram-iesācējam pilnÄ«gi pietiks arÄ« ar ā€žMikro sudrabaā€ kontu.

6. Konta atvērÅ”ana un lÄ«dzekļu izņemÅ”ana

Pēc tirdzniecÄ«bas konta atvērÅ”anas JÅ«s konstatēsiet, ka naudas iemaksa var bÅ«t visai izaicinoÅ”s uzdevums. Tā kā BdB regulē vairākas ES iestādes, Jums tiks pieprasÄ«ts tÅ«lÄ«t pat veikt JÅ«su konta verifikāciju. TiklÄ«dz tas tiks izdarÄ«ts, JÅ«s varēsiet iemaksāt naudu kādā no vairākiem veidiem, tai skaitā izmantojot Skrill un Payza digitālās maksājumu sistēmas, kā arÄ« visu lielāko zÄ«molu kredÄ«tkartes un bankas pārskaitÄ«jumus. Å is pakalpojums, kā arÄ« naudas izņemÅ”ana, ir bez maksas un nav saistÄ«ts ar slēptām komisijām. Lai iemaksātu naudas lÄ«dzekļus, Jums ir jāuzklikŔķina uz ā€žDepozÄ«tsā€ pogas brokera tÄ«mekļa vietnes augŔējā labajā stÅ«rÄ«, jāizvēlas naudas iemaksas veids un jāievada nepiecieÅ”amā informācija. Treideri var veikt iemaksu dažu minÅ«Å”u laikā, un nauda parādÄ«sies kontā uzreiz pēc transakcijas pabeigÅ”anas.

Treideriem, kas vēlas izņemt naudas lÄ«dzekļus, ir jāpiesakās (jāielogojas) savā personÄ«gajā kontā un jāuzklikŔķina uz ā€žMans kontsā€ pogas lapas augÅ”pusē. Pirms aizpildÄ«t veidlapu, Jums ir jāizvēlas ā€žPieprasÄ«t lÄ«dzekļusā€ un jānoklikŔķina ā€žApstiprinātā€. Par pabeigtajiem darÄ«jumiem treideri tiek informēti pa epastu.

7. Treideru izglītoŔana un apmācība

Pēc Banc de Binary domām, finanÅ”u lietotprasme ir viens no galvenajiem top treidera aspektiem. Jaunie klienti bÅ«s patÄ«kami pārsteigti par to, cik viegli ir piekļūt plaÅ”am mācÄ«bu materiālu klāstam. Tie ietver lasāmsarakstu, interaktÄ«vu tieÅ”saistes kursu, tirdzniecÄ«bas vebinārus, emuārus, elektronisko pamācÄ«bu, kas piedāvā visu pieejamo aprakstus, un ikdienas tirgus pārskatu, kuru veido BdB analÄ«tiÄ·u komanda. Treideriem pat tiek sniegta pieeja Ŕīs jomas vadoÅ”o analÄ«tiÄ·u piedāvātajiem bezmaksas tirdzniecÄ«bas signāliem ā€“ tas viss tiek darÄ«ts, lai palÄ«dzētu viņiem izdarÄ«t pareizos tirdzniecÄ«bas lēmumus. Ir vērts arÄ« atzÄ«mēt, ka JÅ«s vienmēr varat sazināties ar klientu menedžeri, lai apspriestu tirdzniecÄ«bas stratēģiju, kas daudzos gadÄ«jumos var izrādÄ«ties diezgan noderÄ«gi.

8. Klientu atbalsta dienests

BdB ir starptautisks uzņēmums, tā klientiem tiek sniegta iespēja piekļūt klientu atbalsta pakalpojumiem 24 stundas diennaktÄ«, 7 dienas nedēļā jebkādu jautājumu vai tehnisku problēmu gadÄ«jumā. Neskatoties uz pastāvÄ«gi pieaugoÅ”o treideru skaitu, BdB joprojām izdodas nodroÅ”ināt individuālu pieeju katram klientam - JÅ«su tirdzniecÄ«bas rezultāti, protams, tikai iegÅ«s no Ŕādas uzmanÄ«bas, atbalsta un individuālas aizbildniecÄ«bas. BdB klientu atbalsta dienests ir atzÄ«ts par vienu no nozares labākajiem - FX Empire un Forex Partners balvas, kā arÄ« IAIR balva par ā€žAugstākās kvalitātes standartu finanÅ”u tirdzniecÄ«bāā€ runā paÅ”as par sevi.

9. Vai man vajadzētu izvēlēties Banc De Binary?

BdB ir diezgan veiksmÄ«gi apvienojusi savu starptautisko pieredzi, kas gÅ«ta pēdējo gadu laikā, ar daudzu gadu finanÅ”u tirdzniecÄ«bas pieredzi, kas ļauj viņiem sniegt augstas klases pakalpojumu kopumu.

Augsta lÄ«meņa tehniskā un likumdoÅ”anas aizsardzÄ«ba, kā arÄ« mÅ«sdienÄ«ga tirdzniecÄ«bas platforma, plaÅ”s aktÄ«vu klāsts un augstas kvalitātes mācÄ«bu materiālu izvēle ļauj Banc de Binary piedāvāt saviem klientiem visai iespaidÄ«gu produktu. Tomēr neaizmirstiet, ka minimālā depozÄ«ta slieksnis ir diezgan augsts ($250), un ka Jums bÅ«s jāiet cauri diezgan ilgam verificÄ“Å”anas procesam. Kopumā BdB varētu bÅ«t interesanta izvēle tiem, kas ir ieinteresēti gÅ«t peļņu finanÅ”u tirgos, un kas novērtē savu lÄ«dzekļu un darÄ«jumu droŔību.

Atsauksmes par Banc de Binary

Atsauksmes par Banc de Binary
( 0 )
Treideru vērtējums: 4.4 / 5

Rakstīt komentāru

Banc de Binary: brokera apskats un treideru atsauksmes

Apmeklēt vietni